Şimdi Ara

Plants vs. Zombies 2 yeni bir zombi türü ve Piñata Parties seviyeleri ile güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Plants vs. Zombies 2 yeni bir zombi türü ve Piñata Parties seviyeleri ile güncellendi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    25174 Mesaj

Popcap Games tarafından geliştirilen ve kule savunma türüne eğlenceli bir farklılık katan Plants vs. Zombies 2, önemli eklentilerle güncellendi.

Güncelleme ile oyuna yeni katılan zombi türü Gargantuar oldu. Dev bir zombi olan Gargantuar, sırtında zombi fiırlatıcısı ve elinde bir köpekbalığı ile oyuncuları oldukça zorlayacak. 

Ayrıca Piñata Parties adında yeni seviyeler de oyuna eklendi. Bu seviyelerde oyundaki tüm zombi türlerinin karışık olarak üzerinize geldiğini görüyorsunuz. Oyunda Turbo butonu ile bitki dikimi hızlanırken, aynı zamanda zombiler de hızlanıyor. 

|
    |

• Yarbay
    7284 Mesaj
    Oyun çok çok zor olmuş ilkine göre yav
    |
    |

Yalnız şu dev zombi harbiden zorluk çıkartıyor. Yesin diye şu zehirli bitkiden veriyorum parçalıyor yemiyor kıl.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    762 Mesaj
    Çok sevdim güncellemeyi ama 4. haritayı nasıl açacağız?
    |
    |
    Bir süre sonra sıkıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Senbonzaku®a

Birinci oyuna göre aşırı şekilde zor yapmışlar, o zorluk öyle sıkıcı hale geldi ki oyunu oynamayı bıraktım. Artık keyif vermekten çok uzak olmuş.

Bedava oyun gördümü kaçacaksın artık. Saçma sapan özel güçler koymuşlar ve onlarsız çok zor oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3624 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

quote:

Orijinalden alıntı: Senbonzaku®a

Birinci oyuna göre aşırı şekilde zor yapmışlar, o zorluk öyle sıkıcı hale geldi ki oyunu oynamayı bıraktım. Artık keyif vermekten çok uzak olmuş.

Bedava oyun gördümü kaçacaksın artık. Saçma sapan özel güçler koymuşlar ve onlarsız çok zor oluyor.

İki fikir edinmek için oynayacaksın işte anca o kadar. Bitirmeye kasmayacaksın. Bu bedava oyunlar böyle oldu artık.

Ya da Armor Games, Gamezhero gibi yerlerde günluk oyun oynayacaksın işte. Daha eğlenceli yeminle.
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.