Şimdi Ara

Plantronics RIG 500 PRO 50 mm Oyuncu Kulaklığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Plantronics RIG 500 PRO 50 mm Oyuncu Kulaklığı. Haziran 2020 TR faturalı. Çok az kullanılmış olup en ufak kusuru vuruğu çiziği yoktur. Teknik özellikleri araştırabilisiniz. Kısaca kulaklık hakkında diyeceklerim müthiş konforlu kulaklıktır. Saatlerce ağrı sızı olmadan kullanırsınız. FPS oyunlarında çok net farkını hissettiriyor. Müzik ve film performansı çok iyi. Kablo üzerinden ses kontrolü mümkün. Uzatma kablosuyla geliyor, Mikrofonu kaliteli, aşağı indirdiğinizde devreye girer, kaldırdığınızda devre dışı kalır. Yanında Dolby Atmos kodu geliyor fakat ben kodu kullandım. Açıkçası çok bir fark da hissetmedim. Mail atarsanız tekrar kod verebilirler. İstediğim fiyat 500tl TR'de stok bulamazsınız sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fraulein -- 27 Eylül 2020; 22:31:11 >

• ben rig 505 lava kullanmistim ozamandan beri plantronics markasina sevgim artti gercektwn hafif netlik kalite surucu detayi cok guzel kulakliklari tavsiye ederim eskiden pro bluetooth kulaklik modelleri cok meshur olan bir marka Turkiye de cok bilinmedigine bakmayin amerikada bile seveni kullanani cok modeller bunlar hayal kirikligina ugramazsiniz kaliteden yana hayirli satislar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CMteria

ben rig 505 lava kullanmistim ozamandan beri plantronics markasina sevgim artti gercektwn hafif netlik kalite surucu detayi cok guzel kulakliklari tavsiye ederim eskiden pro bluetooth kulaklik modelleri cok meshur olan bir marka Turkiye de cok bilinmedigine bakmayin amerikada bile seveni kullanani cok modeller bunlar hayal kirikligina ugramazsiniz kaliteden yana hayirli satislar
    Sagolun hocam. Evet gercekten cok kaliteli kulaklik. Genelde Logitech urunleri tercih ediyorlar, ben de kullandim ama bu zamana kadar en begendigim Plantronics oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam özelden yazıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tüh satmışsınız sonradan fark ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.