Şimdi Ara

Planetside 2 Türk Birliği 57 ALAY KOMUTANLIĞI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Planetside 2 Türk Birliği 57 ALAY KOMUTANLIĞI

HAKKIMIZDA

Planetside 2, kendi alanının lideri olması ve üstelik ücretsiz de olmasına rağmen Ülkemizde rağbet görmedi. Biz bu durumdan çok üzgünüz.

Buradaki amacımız; Csgo veya Lol gibi oyunlardan ziyade, kardeşlerimizin daha çok Planetside 2 gibi kaliteli bir oyunu oynaması, Uluslar arası serverda Türklerin ağırlığını daha çok hissettirebilir.

İşte bu vesile ile Miller serverinde, New Conglomerate[Mavi] tarafında 2012 yılında Türk birliği olan 57.ALAY KOMUTANLIĞI'nı kurduk.
    Zamanla kitlemiz arttı ve daha güçlü hale geldik. Artık operasyon dahi yapabiliyorduk. Fakat zamanla eski oyuncularımızı kaybettik.
    Planetside 2 size kaliteli bir oyun deneyimi ve göz alıcı grafikler sunuyor. Türk kardeşlerimizin çoğu böylesine bir oyunu ücretsiz oynayabildiklerinden haberleri yok.

Eğer bu platformda Türk birliği arıyorsanız 57.ALAY KOMUTANLIĞI olarak sizleri Miller NC tarafında bekliyoruz.

Discord Adresimiz

Website Adresimiz

Facebook Sayfamız

Youtube Sayfamız

Twitch Tv Kanalımız

Trailer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TigerPunchTURK -- 11 Nisan 2017; 18:26:59 >

• COBALT server da oynuyorum :( oyun çok güzel am Türk çok az server a gelmek isterdim ama çok emek verdim :)
  • Tayfamız sağlam, herkes Türk. Hergün online sayımız oluyor. Facebook sayfamız, youtube kanalımız, web sitemiz gibi birçok yerimiz var. Başlamayı düşünüyorsan bizimle iyi bir başlangıç yapabilirsin
  • Güncel
  • Clan hala duruyor mu ?
  • Bu oyunu oynayan Türk Klanı kaldı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.