Şimdi Ara

Plak satış yerlerini bilen varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2)sibel egemen/yalnız adam
    3)nil burak/yalnızım ben
    4)semiramis pekkan/bana yalan söylediler
    5)hümeyra/tutsana ellerimi

arkadaşlar bu 5 plaktan birini arıyorum lütfen plak satılan yerleri bilen varsa söylesin..
    Not:istanbulda oturuyorum

• eskiden pazar gunleri sali pazarinda bit pazari kurulurdu. (tekerleme gibi oldu)
    hala var mi bilmiyorum. Fakat Moda da, osman aga camiinin arka sokaklarinda, bahariyenin paralel sokaklarinda antikacilar var. oralari bir tara istersen
  • filmdeki eski kitapçıların olduğu pasajda vardır belki.

bu arada o pasaj tam olarak nerde.. benim de bakacağım bir iki eski cizgiroman var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ornapsen -- 2 Aralık 2008; 14:25:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ornapsen

filmdeki eski kitapçıların olduğu pasajda vardır belki.

bu arada o pasaj tam olarak nerde.. benim de bakacağım bir iki eski cizgiroman var..

Akmar mi?
  • ajda pekkan - bülent ersoy fln var bende bi bakmam lazım. ilgilenirsen pm at.

bide yabancı arşivim varhttp://forum.donanimhaber.com/m_28173161/mpage_1/key_//tm.htm#28173161
  • akmarın alt katı ya da bahariye caddesi rıhtım arası kalan sokaklar kime sorsan söler gideceksen tarif ederim
  • balık pazarının istiklal girişinde aslı han(iş hanı) var.. orada bolca plak bulabilirsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Önemli Türk Büyüğü

quote:

Orjinalden alıntı: ornapsen

filmdeki eski kitapçıların olduğu pasajda vardır belki.

Akmar mi?

orası akmar mı ? ben istiklalde bir yer zannetmiştim. Pek bilmem İstanbulu. Akmar kadiköy'deydi sanırım. İstiklal caddesinde de pasajın alt katında bir yer vardı bir kere gittim ama ikinciye bulduramadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ornapsen -- 3 Aralık 2008; 8:39:50 >
  • Eski plakları gittigidiyor ve sahibinden.com gibi ikinci el ürün satan sitelerden de temin edebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.