Şimdi Ara

Plague Inc'in geliştiricilerinden gelen yeni oyun Rebel Inc: Escalation mobil cihazlar için çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Plague Inc'in geliştiricilerinden gelen yeni oyun Rebel Inc: Escalation mobil cihazlar için çıktı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Ndemic Creations'ın yaptığı, strateji oyunu Rebel Inc: Escalation, sonunda çıkışını yaptı.

Ayrıca Bkz.Strateji oyunu Hundred Days mobil cihazlar için çıkışını yaptı

Özellikle pandemi döneminde Plague Inc. oyunu ile birçok insanın tanıştığı Ndemic Creations'ın yeni oyunu Rebel Inc: Escalation da strateji türünde. Fikir olarak da Plague Inc ile aynı fakat tema olarak tam zıttı olduğunu söyleyebiliriz.

Oyunu şu anda App Store ve Google Play'den satın alarak oynayabilirsiniz. Oyunun detaylı tanıtımını fragmanını ve mağaza sayfalarını aşağıda bulablirsiniz.

Rebel Inc: Escalatio Fragman

İsyanı durdurabilir misin? Plague Inc.'nin yaratıcılarından, benzersiz ve etkileyici bir politik/askerî stratejik simülasyonu.

Savaş sona erdi, ancak hepimiz bunun ne demek olduğunu biliyoruz. İsyancı unsurların gücü ele geçirmesine izin vermeden; savaş yüzünden harap olmuş bir ülkede istikrarı sağlamak için insanların kalbini ve fikrini kazanmalı, ordu ve kamu önceliklerini dengede tutmalısınız.

Rebel Inc., 100 milyondan fazla oyuncusuyla en popüler ücretli oyunlardan biri ""Plague Inc.""nin yaratıcısının yepyeni oyunudur. Güzel grafikleri ve eleştirel beğeni toplayan zekice hazırlanmış oynanışıyla Rebel Inc., direnişin karmaşıklığından ve sonuçlarından ilham alan ilgi çekici ve stratejik bir meydan okuma sunuyor.

Özellikler:

• Harika modellenmiş beş bölgede istikrarı sağlayın

• Yenilikçi isyancı taktikleri

• Yerel yönetimi güçlendirmek için gerçekçi girişimlere yatırım sağlayın

• Kapsamlı araştırmaya dayanan son derece ayrıntılı, aşırı gerçekçi dünya

• Akıllı stratejik ve taktiksel Yapay Zekâ

• Kararlarınızla şekillenen karmaşık anlatım algoritmaları

• Tamamıyla farklı yeteneklere sahip altı benzersiz vali

• Kapsamlı oyun içi yardım ve eğitim sistemi

• Kaydet/Yükle seçenekleri

• İnternet bağlantısı gerekli değildir

Kaynak:
    https://www.pocketgamer.com/articles/088366/rebel-inc-escalation-lets-you-pick-up-the-pieces-of-a-war-torn-nation-in-a-realistic-sim-out-now-on-ios-and-android/

• Çıkalı zibilyon sene oldu şu reklam olayını biraz etik yollarla yapsanız mesela ???!

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu oyunu 2 yıl önce severek oynamıştım. Nasıl yeni çıkmış? Oyunun çıkış tarihi de 15 Ekim 2019 olarak görünüyor ufak bir arama yaptığınızda.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Haberi Internet Explorer mi yaptı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobisher -- 18 Ekim 2021; 16:17:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.