Şimdi Ara

PKK'lılar ve FETÖ'cüler ABD'de Erdoğan'ı protesto etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PKK'lılar ve FETÖ'cüler ABD'de Erdoğan'ı protesto etti

15 yıldır demokratik seçimlerle göreve gelen Erdoğan, PKK ve FETÖ'cüler tarafından 'diktatör' diye protesto ediliyor.
    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Çin'den sonra ABD'de Trump'la görüşmek üzere yaptığı gezide yer alan gazeteci Hakan Çelik, Amerika'da yaşanan gelişmeleri anlattı.

PKK-FETÖ AMERİKA'DA ERDOĞAN'I PROTESTO ETTİ
    CNN Türk canlı yayınına katılan Çelik, Erdoğan'ın oteli ve Trump'la görüşeceği binanın önünde FETÖ'cülerin Erdoğan'a yönelik protesto gerçekleştirdiğini duyurdu. Terör örgütü PKK yandaşları da YPG flamaları altında Amerika sokaklarında protesto gösterisi düzenledi

http://www.ensonhaber.com/pkklilar-ve-fetoculer-abdde-erdogani-protesto-etti.html

• Benim anlamadığım hadi pkk,ypg itleri bayrak mayrak açıyor, apo lehine slogan atıyor taniyorsunuz da fetoculeri nasıl tanuyabiliyor bu yandaş medya? Onlar da feto feto diye mi slogan atıyor? Nedir yani? Bunlar var ya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doctorfizik -- 17 Mayıs 2017; 13:7:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doctorfizik

Benim anlamadığım hadi pkk,ypg iyileri bayrak mayrak açıyor, apo lehine slogan atıyor taniyorsunuz da fetoculeri nasıl tanuyabiliyor bu yandaş medya? Onlar da feto feto diye mi slogan atıyor? Nedir yani? Bunlar var ya...

Ne oldu ? Sende aynı haberi Erdoğan'ın korumaları Abd'de göstericilere saldırdı diye vermiştin !! Zoruna giden ne ?
    Bunlar gösterici değil terörist birader sen haberleri DİKEN'den okumaya yaymaya devam et

https://forum.donanimhaber.com/washington-da-iki-grup-karsi-karsiya-geldi-erdogan-in-korumalari-gostericilere-saldirdi--126304495

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dartanyan96 -- 17 Mayıs 2017; 12:56:28 >

• Fetocu olan kankan galiba resimden hemen tanıyıvermişsin

Bu günleri unutmadık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmettr06 -- 17 Mayıs 2017; 12:59:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dartanyan96

quote:

Benim anlamadığım hadi pkk,ypg iyileri bayrak mayrak açıyor, apo lehine slogan atıyor taniyorsunuz da fetoculeri nasıl tanuyabiliyor bu yandaş medya? Onlar da feto feto diye mi slogan atıyor? Nedir yani? Bunlar var ya...

Ne oldu ? Sende aynı haberi Erdoğan'ın korumaları Abd'de göstericilere saldırdı diye vermiştin !! Zoruna giden ne ?
    Bunlar gösterici değil terörist birader sen haberleri DİKEN'den okumaya yaymaya devam et

https://forum.donanimhaber.com/washington-da-iki-grup-karsi-karsiya-geldi-erdogan-in-korumalari-gostericilere-saldirdi--126304495

Benim zoruma giden birşey yok, bu adamların herşeye fetoyu katmasi saçma. Videoda da görülüyor adamlar pkk/ypgli itler. Fetoyu nereden buldu Ensonhaber? Adamlar kaçacak delik arıyor, gidip Amerika'da Erdoğan i mı protesto edecek?

• quote:

quote:

quote:

Benim zoruma giden birşey yok, bu adamların herşeye fetoyu katmasi saçma. Videoda da görülüyor adamlar pkk/ypgli itler. Fetoyu nereden buldu Ensonhaber? Adamlar kaçacak delik arıyor, gidip Amerika'da Erdoğan i mı protesto edecek?

Açtığın konu başlığın ve kaynağın öyle demiyor ama.Pkk'lıları masum gösterici gibi gösteriyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Açtığın konu başlığın ve kaynağın öyle demiyor ama.Pkk'lıları masum gösterici gibi gösteriyor.

Direk haber kaynağından copy/paste yaptım. Diken öyle vermiş haberi, zaten hiçbir zaman ekleme/çıkarma yapmam. Bence de ellerine sağlık, onda sorun yok burada konu farklı. Yandaş medyanin herşeyi sulandırıcı tavrı kızdığım. Ahaberin GTA sirfesi haberi, ZDF yöneticileri haberi gibi. Kızdığım nokta bu benim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Direk haber kaynağından copy/paste yaptım. Diken öyle vermiş haberi, zaten hiçbir zaman ekleme/çıkarma yapmam. Bence de ellerine sağlık, onda sorun yok burada konu farklı. Yandaş medyanin herşeyi sulandırıcı tavrı kızdığım. Ahaberin GTA sirfesi haberi, ZDF yöneticileri haberi gibi. Kızdığım nokta bu benim.

Yandaş Diken'e tepkini koydun mu kendi paylaştığın konun altında ? Diken'e tepkini de koymalısın kendi konunun altına bence.Pkk'lıları masum gösterici gibi gösteren garip Diken haberi paylaşmışsın garip ...

Bence DİKEN'i okuyacağına Ensonhaber'i oku en azından Pkk'lıya Pkk'lı diyorlar , Diken gibi 'Göstericilere Erdoğan'ın korumaları saldırdı' dememişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dartanyan96 -- 17 Mayıs 2017; 13:13:6 >

• Geçmişini bilmeyen geleceğine yön veremez ( öyle uzak geçmişte değil , 2-3 yıl ... )

pkk: tarihinin en büyük ayaklanmasını AKP'nin suskunluğu , göz yumması sayesinde yaptı.Direk RTE'den Askere , polise , valiye ; müdahale etmeyin diye emirler verildi.Doğuda özerklik ilan etti , kimi ilçelere aylarca TC güçleri giremedi ..

ypg: AKP sayesinde TC'den militanlarını geçirdi ve sürecin devamında neredeyse tüm güney sınırını çevirdi , fiilen kuzey suriye kürt bölgesi kuruldu.yakın zamanda tankları olacak , hava kuvvetleri ile ilgili projeler çıkmaya başladı.

fetö: akp ile birlikte neredeyse tüm devlet kurumlarını ele geçirdi , güç ve çıkar çatışması sonrası , ele geçirdiği subay kadrolarıyla değişik bir askeri girişimde bulundu , halkın üzerine füzeler atıldı , hedef gözetilerek ateş açıldı.Akp vekillerinin ve bakanlarının ciddi bir kısmı fetö finansörü ve üyesi , RTE fetö kumpaslarının savcısı idi.

• Onları uzakta aramaya gerek yok
  • Bu tip konularda terör örgütü sempatizanları kendini anında ele veriyor.

• Fetocuları nasıl tespit etmişler merak ettim.

Emre uslu sivrisi filan orda olsa hadi neyse.

• Meydanda beş kişi Var 10 tane terör örgütü saymissin.

• Feto falan yok, yandaş medya yine propaganda peşinde. Feto dedikleri zaten AKP'nin kendisidir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fetö pkk akp birbirine girince ben.

• Adamlar ABD'de YPG flaması açmış, YPG, ABD'nin müttefiki. Korumalar diplomatik dokunulmazlık sayesinde kurtulmuşlar ama diğer saldıran ırkçı gruptan gözaltına alınanlar olmuş. Yerde yatan adamın suratına tekme atmak adam öldürmeye teşebbüstür umarım ağır bir şekilde yargılanırlar.
  • Apo posteri açıp da protesto yapanların sayısı 5-10 kişiden ibâret... Bu da oraya sözde Türkiye'yi temsil etmeye giden Erdoğan'ı anca terörist tarafların protesto ettiği izlenimi vererek Erdoğan'a karşı fazladan destek toplama tiyatrosu olabileceği ihtimâlini düşündürüyor!

Öyle şeyler dönüyor ki, gün yüzüne çıksa kimse inanamaz...

• yani tayyibi protesto eden herkese fetocu diyorlar saçmalıgın daniskası...bende protesto ediyorum hatta onu tanımıyorum
  • doctorfizik kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Aralarında anlaşmazlık çıkınca böyle oldu,her şeyi buna bağlıyorlar,bahaneler hazır.Ufak bir senaryoyla,darbeciler adı altında 15 Temmuz'da temizleyip,şutladılar,herkese terör örgütü diye tanıttılar,Fetö de ak kaşık değil tabiki de.Atatürk zamanında söylemiş:

"Efendiler, biz tekke ve zaviyeleri din düşmanı olduğumuz için değil, bilakis bu gibi yapılar din ve devlet düşmanı oldukları , Selçuklu ve Osmanlı'yı bu yüzden batırdığı için yasakladık.Çok değil yüzyıla kalmadan eğer bu sözlerime dikkat etmezseniz göreceksiniz ki, bazı kişiler bazı cemaatlerle bir araya gelerek bizlerin din düşmanı olduğunu öne sürecek, sizlerin oyunu alarak başa geçecek, ama sıra devleti bölüşmeye geldiğinde birbirlerine düşeceklerdir.Ayrıca unutmayın ki, o gün geldiğinde , her bir taraf diğerini dinsizlikle ve vatan hainliği ile suçlamaktan geri kalmayacaktır."

17 Aralık 1927/ ANKARA
    *Alıntıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -frambuaz -- 18 Mayıs 2017; 4:10:39 >

• Ak parti düşmanlığı bütün terör örgütlerini aynı çatı altında birleştiriyor. Bugün yarın kemal de konuşmasında tayyip korumalarını masum insanlara saldırttı diye çirkeflik yaparsa tamamdır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.