Şimdi Ara

Pkk'dan Erdoğan’a Ölüm Tehdidi: Sınırda Devlet Kuracağız ve Seni Gömeceğiz! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
2
Favori
4.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    csb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Öyle deme lütfen. Çözüm süreci başlayınca PKK bitti. Bunu bilmiyor muydun yoksa? Ben değil, AKP'liler böyle diyordu, biliyorsun.

Basında pek yer almıyordu ama ara sıra saldırılar olduğu TSK'nın sitesinde yayınlanıyordu.
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    Onlar kafalarını yandaş basına gömdükleri için, Ağrı olayı haricinde bişeyden haberleri olmuyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Bunlara biraz yüz verince iyice şımarmaya başladılar. Devlet silahlı mücadeleyi sürdürseydi şuan ortada PKK diye bir örgüt olmazdı. Bunların barış diye bir amaçları kesinlikle söz konusu değil. Gündemi takip eden herkes tek amaçlarının Kürdistan denilen hayali devleti kurmak olduğunu anlayabilir. Hem marksist, komünist bir anlayış içinde olduklarını iddia ediyorlar, hem de ''Where is US air force?? '' diyerek kapitalist ve emperyalist ABD'den yardım dileniyorlar. Onlar olmazsa hiçbir güçleri yok. Onlar da PKK'yı kendi çıkarları için kullanıyorlar. Eğer Kürdistan diye bir devlet kurulursa tamamen Batı sömürgesi olacaktır. Yediğiniz kaba her defasında pislemenizin cezasını acı bir şekilde çekeceğinizi düşünüyorum.

Sınırda PKK bir devlet kurmaya kalkarsa ordu kısa sürede orayı ele geçirebilir. Erdoğan'ı sevmemek PKK'nın destekleneceği anlam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavikıs -- 5 Ağustos 2015; 21:26:39 >

• eto83 kullanıcısına yanıt
    https://tr.wikipedia.org/wiki/Sasani_%C4%B0mparatorlu%C4%9Fu

2 imparatorluğumuz daha var.medler ve partlar.ayrıca selahaddin kürt imparatorluğu büveyhoğulları gurlularda bildğim büyük devletlerimizdir.
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    tsk sürekli saldırı yapıyor diye biliyorum.
  • İşidle biraz daha kanki olursak yakında burasıda Suriye ve Irak a benzer mazallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sél@h@ttin

7 haziranda hic biriniz gozukmuyordunuz uNutmayin bunu ve ona gore hareket edin baska bir haziranda kurdistan kuruldugunda yine burda olabilirim....

O k*rdistan kurulduğunda batıda yaşayabileceğini mi sanıyorsun? Akıl edemiyor musun trenlere, otobüslere tıkıştırılıp doğuya, çorak topraklara gönderileceğinizi???

quote:

Orijinalden alıntı: naberabi

hyr ayrı değil asimile olmuş kürtleşmişlerdir.tıpkı türklerin kürtlere yapmak istediğini kürtler zazalara yapmıştır ve kabul görmüştür.iyi türkiyelim diyek ama doğru bir tanımlama değik sizin bizden üstün bir tarafınız yok niye türkiyeli olalım.siz kürdistanlı olun.

Bizim sizden üstün tarafımız ülkede ezici çoğunluk olmamız ve ülkenin kurucu ve ana unsuru olan millet olmamız...

Mesela 80 milyonluk Almanya neden 3 milyon Türk için Türkiyeli olsun? Veya 40 milyon İspanyol neden 6 milyon Katalan için Katalunyalı olsun, Katalanların İspanyalı olması gerekirken??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Back to Black -- 21 Temmuz 2015; 22:26:59 >

• CSB sanırım
  • quote:

hyr ayrı değil asimile olmuş kürtleşmişlerdir.tıpkı türklerin kürtlere yapmak istediğini kürtler zazalara yapmıştır ve kabul görmüştür.iyi türkiyelim diyek ama doğru bir tanımlama değik sizin bizden üstün bir tarafınız yok niye türkiyeli olalım.siz kürdistanlı olun.

Allah akıl fikir versin ne diyeyim

• _Kozbey kullanıcısına yanıt
    verecek cevabın yok mu kozbeyim?
  • quote:

verecek cevabın yok mu kozbeyim?

Birincisi sasaniler kürt değildir.
    Bunu anlıyamıyorsun.
    İkincisi saymış olduğun diğer mesajlarki hiç bir devlet kürt devleti değildir. Bunu hiç anlamazsın.
    Tarihte bir tane bile yok.

Benim ülkemde benim ırkımın benim ırkdaşımın toprağı üzerinde sen ne hakla bana gelmiş sende kürt ol diyorsun be Allahın kulu. Bunlar zamanı geldiğinde tek tek hasabı sorulur. Kafanı çevir bak Türkiye Cumhuriyeti burası. Ötesini iştiyorsan bak orda kuzey ırak git konuşacağına ısıtle savassana.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Beni işit taraftarı mı yapmaya çalışıyorsun. Ama sen yazdıkça az bi sempati başladı

• Adamlar bizden toprak koparma derdinde sen çıkmışsın, recep gitsin de ne olursa olsun.
    Kendine gel. Sen recebi sevmiyorsun diye vatanı teslim edecek değiliz.

• ya keşke bunlar devlet kursa bırakın kursunlar 2 ay sonra kendi b.knda bağulur bunlar :D donu b.klulara bak devlet kurcaklarmış .:D:D:D:D
  • kürdistan kurulsa hangi batıdaki kürtler gidip orda yaşıyacak güldürmeyin beni,ne elektrik parası ödüyorlar ne bişe hayatları bedava
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdmGdk

Adamlar bizden toprak koparma derdinde sen çıkmışsın, recep gitsin de ne olursa olsun.
    Kendine gel. Sen recebi sevmiyorsun diye vatanı teslim edecek değiliz.

Bak bak şu laflara bak bu şerefsizlere her türlü tavizi veren,meclise sokan,bitmiş bir örgütü yeniden canlandıran üstüne üstlük güç üzerine güç kazanmasına sebep olanlar değilde ben mi vatanı teslim etmiş oluyorum.
    Doğu bölgesi çoktan elden çıktı aslanım,ne zaman çözüm süreci başladı vatanımdan topraklar o zaman çıktı,sadece resmiyete dökülmedi,yakında o da olacak,toplum şuan buna hazır değil,hazır olsun onu da pişkin pişkin çıkar açıklarlar.
    RTE ye oy verip (bak AKP demiyorum RTE) de gelip bana burada vatan-millet-bayrak sevgisinden bahsedemezsin sen.

Adalar Yunanistan'a verildiğinde sesiniz neden çıkmadı,onları bizim toprağımızdan saymıyor musunuz?

İmkanım olsa bu RTE öldüğü gün kurban keseceğim ama imkanım yok şimdilik duayla yetiniyorum.

Hadi git başkasına sataş

• quote:

Orijinalden alıntı: u9ur10

ya keşke bunlar devlet kursa bırakın kursunlar 2 ay sonra kendi b.knda bağulur bunlar :D donu b.klulara bak devlet kurcaklarmış .:D:D:D:D

• quote:

sasaniler kurucu ailesi zazadır.zazalarsa kürtlerin akrabası olup kürt sayılan bir millettir.aynen beluciler gibi.zaten kürtlerde tek millet değil ki bir sürü var.nasıl küt değil kanıt sun.bak adı bile zazani yani sasani.hepsi krt devletisdir.medler biliniyor partça dil ailesi kürtçeyi zazacayı belucicyi kapsar bide 2 tane daha vardı herhalde.sasanileri söyledik.büveyhoğulları sasanilerden geldiğini iddia ediyor.gorlar kürt aşiretidir.adından belli.eyyübiler devleti ise tüek devlet sisteminden etkilenmiştirve yarı türk olan ama sonuçta kürt olan selahaddin eyyübi tarafından kurulmuştur.

sana kürt ol diyen yok bizi türk olmaya zorlama.sen bana sorarsan bende sana sorarım.işit gibi senide ezeriz pnp.eski gücümüze dönecez.for the sassanids.

http://www.angelfire.com/tn3/tahir/trk10.html

http://288757.forumromanum.com/member/forum/entry.user_288757.2.1111540413.kuert%C3%87e_b_r_d_l_m_kuertlerin_tuerkluegue_iste-piya.html?onsearch=1

http://www.bilinmeyenturktarihi.com/selahattin-eyyubi-turk-mu-kurt-mu.html

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Mervaniler

Uydurma tarih olmuyor, bak bizde kızılderililere türk diyemiyoruz mesela, moğollarla aynı çoğrafyada yaşamış aynı ordularda kılıç kuşanmış aynı düşmanlarla yaşamışız fakat türk mü değil moğol devlet yönetimi, inanç, askeri örgütlenme biçimi dahi neredeyse aynı, uydurmayalım lütfen. Nasıl siz diyorsanız bizim dilimiz kürtçe, onların dilide zazaca ve farklı bir dil lütfen dillere ırklara sayğı gösterelim. Kimse doğarken ırkını seçemez, fakat var olan ırkıda yok sayamaz. Bu doğan çoçuklar evde eğitilir, nasıl biz anne diyorsak siz başka birşey, zazalarda ayrı birsey diyor. Açalım gözümüzü

• quote:

sasaniler kurucu ailesi zazadır.zazalarsa kürtlerin akrabası olup kürt sayılan bir millettir.aynen beluciler gibi.zaten kürtlerde tek millet değil ki bir sürü var.nasıl küt değil kanıt sun.bak adı bile zazani yani sasani.hepsi krt devletisdir.medler biliniyor partça dil ailesi kürtçeyi zazacayı belucicyi kapsar bide 2 tane daha vardı herhalde.sasanileri söyledik.büveyhoğulları sasanilerden geldiğini iddia ediyor.gorlar kürt aşiretidir.adından belli.eyyübiler devleti ise tüek devlet sisteminden etkilenmiştirve yarı türk olan ama sonuçta kürt olan selahaddin eyyübi tarafından kurulmuştur.

sana kürt ol diyen yok bizi türk olmaya zorlama.sen bana sorarsan bende sana sorarım.işit gibi senide ezeriz pnp.eski gücümüze dönecez.for the sassanids.

burda yazmışşın siz kürdüstanlı olun. Neyin kafası bu

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.