Şimdi Ara

Pkk'dan Erdoğan’a Ölüm Tehdidi: Sınırda Devlet Kuracağız ve Seni Gömeceğiz! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
2
Favori
4.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onder Akbas O kullanıcısına yanıt
    helal karşim en büyük devletimiz sasaniler gibi biz ve müttefiklerimizi umarız onuda geçeriz.bu yolda türkler bize müttefiktir erdoğan gibileri halk düşmanıdır çünkü amerikaya hizmet ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: naberabi

helal karşim en büyük devletimiz sasaniler gibi biz ve müttefiklerimizi umarız onuda geçeriz.bu yolda türkler bize müttefiktir erdoğan gibileri halk düşmanıdır çünkü amerikaya hizmet ediyor.

Sasaniler? Kaynak?
    Türkler bize müttefik?
    Erdoğan gibiler?

Biraz kaynak biraz açıklama lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünkü olan saldırıya zerre üzülmedim, üzülmemekte demokratik bir haktır İşidde işi kaptı, onlarda dişi canlı bomba kullanıyor artık ilginç durum Adamlar başka bir canlı bombayı överken havaya uçtu niyaziii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baller Lifestyle -- 21 Temmuz 2015; 14:08:30 >
  • Lan su ülkedeki medyaya çikanlardan mantikli dürüst konusan kalmadi mi be armadas

Osman Pamukoglu Pasa kalmisti onu da çikartmiyorlar TV ye falan.Tayyip yasakladi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kürtler'in hayalleri doğu Kürtler'in olsun batıya ortak olalım.

Gerçekler doğu da bizim, batı da.
  • _Kozbey kullanıcısına yanıt
    sasanileri zazalar kurmuştur zazalar kürtleşmiş kürt akrabasıdır.türkler kürtler sosyalizm kardeşidir.erdoğan gibi kapitalizm hizmetkarları.3 soru 3 cevap başarıyla alıntıyı ve cevabı sundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naberabi -- 21 Temmuz 2015; 14:49:59 >
  • naberabi N kullanıcısına yanıt
    Sasaniler hakkındaki kaynakları nereden okudun acaba, hayır yani uratulara bi bağlıyamamışlar bazı kaynaklarda Zazalar zaten ayrı olmuyor mu? "Kim neyse odur. Biz başkasını tanımlayamayız. Kürdü tanımlayan Türklük yaklaşımları ne kadar sorunluysa kendini Kürt kabul etmeyen bir başka etnik aidiyet kümesini de ısrarla, inatla Kürtleştirmeye çalışmak bir başka sorunlu alana tekabül eder" ben demedim bir millet vekilimizin sözleri. Zazaca diye Zaza diye ayrı bir ırk varken nasıl kürtleştirdiniz onu anlamadım.
    Erdoğan konularına girmek istemiyorum lakin kimi kasteddiğinizi anlamadım. Zaten kaynak ve açıklarmısınız dediğime pişman oldum

Bi türkiyeliyim diyemedik zaten!

• Dövlet Bize bakmiyir.
  • Besle kargayı oysun gözünü

• Yav he he csb+blok

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

kurulsun da s.ktir olup gitsinler oraya. bir daha da geri dönmesinler.

şunlardan kurtulduğumuz gün ülke çağ atlayacak.

Gitmezlerki. Burada bedava yaşamak varken gider mi adamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: İl teber

where is us air force

2.dünya savaşından kalma tayyarelerle savaşırlar :D
  • SAĞ EL FOR EVER BUNDAN SONRA!!!!!!!!!
  • Şu hdp denen kahrolasica parti baraji gecti ya umarim koalisyonla vs ile cozum sureci biter de sunlarin kalkmis bir taraflarini indiririz.

• Bunlara biraz yüz verince iyice şımarmaya başladılar. Devlet silahlı mücadeleyi sürdürseydi şuan ortada PKK diye bir örgüt olmazdı. Bunların barış diye bir amaçları kesinlikle söz konusu değil. Gündemi takip eden herkes tek amaçlarının Kürdistan denilen hayali devleti kurmak olduğunu anlayabilir. Hem marksist, komünist bir anlayış içinde olduklarını iddia ediyorlar, hem de ''Where is US air force?? '' diyerek kapitalist ve emperyalist ABD'den yardım dileniyorlar. Onlar olmazsa hiçbir güçleri yok. Onlar da PKK'yı kendi çıkarları için kullanıyorlar. Eğer Kürdistan diye bir devlet kurulursa tamamen Batı sömürgesi olacaktır. Yediğiniz kaba her defasında pislemenizin cezasını acı bir şekilde çekeceğinizi düşünüyorum.

Sınırda PKK bir devlet kurmaya kalkarsa ordu kısa sürede orayı ele geçirebilir. Erdoğan'ı sevmemek PKK'nın destekleneceği anlamına gelmez. Bu durumda devleti temsil eden Cumhurbaşkanı taraftarı olunmalıdır.

• _Kozbey kullanıcısına yanıt
    hyr ayrı değil asimile olmuş kürtleşmişlerdir.tıpkı türklerin kürtlere yapmak istediğini kürtler zazalara yapmıştır ve kabul görmüştür.iyi türkiyelim diyek ama doğru bir tanımlama değik sizin bizden üstün bir tarafınız yok niye türkiyeli olalım.siz kürdistanlı olun.
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    Öyle deme lütfen. Çözüm süreci başlayınca PKK bitti. Bunu bilmiyor muydun yoksa? Ben değil, AKP'liler böyle diyordu, biliyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Onder Akbas

quote:

Orijinalden alıntı: RaceDriver

İnadina söylüyoruz SİZE DEVLET KURDURMAYACAĞIZ!!! Lağım farelerine bak lan IŞİD bunlara saldırınca kuyruklarını kıçlarının arasına kıstırıp "TÖCE bize yardım et" diyorlar. Şimde de kalkmışlar devleti tehdit ediyorlar. Kan alırlar kan hepinizden kan alırlar. Biraz daha bu devletin sinirlerini zorlamaya kalkarlarsa IŞİD i mumla arayacak bu mezopotamya fareleri.

Zaten kurdistanin kurulmasi sana veya turk halkina kaldi ya zaten,

Cik utopyadan gercege don.Buyuk kurdistan herturlu kurulacak degil sen,hickimse engelleyemez.

Ulen bi dön tarihinize bak nezaman ülke kurabilmişsiniz. Tarinizde atalarınız kucaktan kucağa dolaştı durdu şimdimi kuracaksınız

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.