Şimdi Ara

Pkk Adıyamanda 1 Askerimizi Şehit Etti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: atabey_sahabettin

quote:

Orijinalden alıntı: RABBANİYYUN

Çözüm belli. Akp-mhp derhal koalisyon kurmalı ve ordu topyekün Suriye'nin ve Irak'ın kuzeyine girmeli. Apo ve tutuklu tüm kck ve pkk'lı itler herkesin gözü önünde sallandırılmalı. Tüm doğu ve güneydoğuda ohal ilan edilmeli. 2-3 yıl içinde bu it sürülerinin hepsi leş olacaktır.

Mhp yanaşmıyor kesin bir dille koalisyona. Amacı ne belli değil

Yalnız şunu duzeltelim..
    MHP yanaşmıyor değil. 4 konuda taviz vermek istemiyor
    Bunlar nedir?
    Czum süreci
    Recep tayyip sadece yetkisini kullanacak, ülke onun etrafında dönmeyecek..
    Vs..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: atabey_sahabettin

quote:

Çözüm belli. Akp-mhp derhal koalisyon kurmalı ve ordu topyekün Suriye'nin ve Irak'ın kuzeyine girmeli. Apo ve tutuklu tüm kck ve pkk'lı itler herkesin gözü önünde sallandırılmalı. Tüm doğu ve güneydoğuda ohal ilan edilmeli. 2-3 yıl içinde bu it sürülerinin hepsi leş olacaktır.

Mhp yanaşmıyor kesin bir dille koalisyona. Amacı ne belli değil

Bahçeli elini taşın altına sokmazsa göreceğim beni onu erken seçimde. Baraj altı kalınca tahttan indirmesini bilirler Bahçeli'yi. Bir dediği bir dediğini tutmuyor. Akp-Hdp kurulsun istiyor. Ulan sen hani Hdp'yi sevmiyordun? Sevmediğin bir partinin koalisyona girmesini istemesi büyük çelişki.

2 tane sevmediği parti ki bunlar ortak hareket eden partilerdir.. Gayet normal istemesi..

• Mekanı cennet olsun

• Seni ve düşüncelerini ipleyen kim :)
    Regular user
  • quote:

Battlefield oynamiyoruz bi zirnik yapamaz turkiye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onder Akbas -- 20 Temmuz 2015; 20:33:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O asker sadece vatanini korumak icin orada bulunuyordu hic birseyden haberi olmadan hain bir kursunla ruhunu teslim etti. Benim kardesimde doguda geldiginde dudaginin diger tarafi yarilmisti. Simdi izi gecti gibi ama sordugumda ambulansi tasliyorlardi banada geldi dedi.

Ambulans niye taslarsiniz ya. Bu kadar mi askere kin duyuyorsunuz. Saldiran siz yakan siz. Allah hepsini cennetine kabul edecek ama sizinkiler ne olur bilmem.

• Zaten butce ayiriyoruz bu butceyi kullanmakta fayda var yakin ulan sinir boyunu direnenin isini bitirin

• quote:

İyi güzel diyorsunda siz akplilerin akil sonradan geliyor heralde.bundan aylar önce biz çözüm süreci yok.bu pkkyi daha guclendiriyor dedigimizde kiziyordunuz bize.neyse gecte olsa akillanmak iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sekai

quote:

İyi güzel diyorsunda siz akplilerin akil sonradan geliyor heralde.bundan aylar önce biz çözüm süreci yok.bu pkkyi daha guclendiriyor dedigimizde kiziyordunuz bize.neyse gecte olsa akillanmak iyidir.

Zararın neresinden dönersen kardır.

• AK Partiliyim rabbaniyunla aynı fikirdeyim
  • Adıyaman'lıyım ve burada yaşıyorum.

ikindi vakti iş çıkışı servisin yolüstü olan ve hdp, pkk yandaşlarının semti olan karapınar mahallesi mevkiinden geçerken, bayağı kalabalık bir topluluk gördüm. Bunlar yine bir halt çevirecekler ama inşaAllah bir şey olmaz diye geçirdim içimden. Eve geldim, pat diye haberi gördüm o esnada zaten olan olmuş demek.

Ülkeyi karanlığa sürüklemeye çalışıyorlar, vakit birlik ve beraberlik vaktidir. Gelmeyin bu oyunlara.

Not : Adıyaman'da terörürün esamesi dahi geçmez, sırf bunların şerri yüzünden bu güzelim memlekette bile husumet çıkarabiliyorlar. Allah ıslah eylesin.
  • Şerefsiz it sürüsü hain köpek terör örgütü şehidimiz hakkında ne yazmış bakın hain it sürüleri köpekler bunun intikamı alınıcak

Pkk Adıyamanda 1 Askerimizi Şehit Etti
  • isin enteresani adiyaman gibi bir millyetci sehirde bunu yapmalari tuafima gitti enteresan
  • daha önce barajlar yüzünden ateşkes bitti demişlerdi
    akp iyi besledi güçlendirdi bunları...
    terör ile teröristlerin anladığı gibi savaşınca suçlu oluyorsun şimdi tsk gidip birilerini vursa faşist olur vurduğu masum olur...
    teröristler öyle yaptıkça daha çok geçmişi aratıyor nefreti arttırıyor.
  • Fuat avni doğuda kaos ortama mı çok yakın dedikten sonra ,bende geçen haftalarda asker ile hdp vekilin kavga görüntülerini görüce,fuat avni'nin dedikleri ilk aklıma geldi ve ekledim,önümüzdeki haftalarda daha vahim şeyler olacak,karakollarımız basılar bilir şehit haberleri de gelebilir demişitim! ne yazıkki oylede oldu malesef olmayada devam edecek!

bu tarz terör eylemleri devam ederse eğer,hdp ye kayan akp'li kürt ve zaza oyları,tekrar Akp dönecektir!bu kişiler selo 'lu barış mesajları veren bir hdp olduğu için oy verdi dediğim kısım....silahlar devam ederse konuşmaya,hdp baraş altında kalır akp tek başına iktidar olup başkanlık sistemini kesin kurar o şekilde

bu olaylar dan sonra koalisyon olacağını kesinlikle düşünmüyorum.Cemaat bu olaylara misilleme olarak nasıl yanıtverecek en çokmerak ettiğim şey bu benim,çünkü akp bu olaydan acayip prim yaptı ve eğer pkk durmazsa kesin net!AKP erken seçimde Tekbaşına iktidar olduğu gibi başkanlık sitemini de alacaktır....

• quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Fuat avni doğuda kaos ortama mı çok yakın dedikten sonra ,bende geçen haftalarda asker ile hdp vekilin kavga görüntülerini görüce,fuat avni'nin dedikleri ilk aklıma geldi ve ekledim,önümüzdeki haftalarda daha vahim şeyler olacak,karakollarımız basılar bilir şehit haberleri de gelebilir demişitim! ne yazıkki oylede oldu malesef olmayada devam edecek!

bu tarz terör eylemleri devam ederse eğer,hdp ye kayan akp'li kürt ve zaza oyları,tekrar Akp dönecektir!bu kişiler selo 'lu barış mesajları veren bir hdp olduğu için oy verdi dediğim kısım....silahlar devam ederse konuşmaya,hdp baraş altında kalır akp tek başına iktidar olup başkanlık sistemini kesin kurar o şekilde

bu olaylar dan sonra koalisyon olacağını kesinlikle düşünmüyorum.Cemaat bu olaylara misilleme olarak nasıl yanıtverecek en çokmerak ettiğim şey bu benim,çünkü akp bu olaydan acayip prim yaptı ve eğer pkk durmazsa kesin net!AKP erken seçimde Tekbaşına iktidar olduğu gibi başkanlık sitemini de alacaktır....

pkk saldırmaya devam ederse ancak mhp'nin oyu atar, çözüm sürecini başından beri eleştirdi çünkü

erken seçimde akp senin dediğin gibi tek başına olacak olsa erken seçim hazırlıklarına çoktan başlamışlardı, aynı oyu alacaklarını onlarda biliyor korkuyorlar.
    aynı oyu alınca da boşuna para harcanancak ve ekonominin içine edecek, bu yüzden erken seçim istemiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çükübik Sarıoğlu -- 21 Temmuz 2015; 1:11:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Çükübik Sarıoğlu

quote:

Fuat avni doğuda kaos ortama mı çok yakın dedikten sonra ,bende geçen haftalarda asker ile hdp vekilin kavga görüntülerini görüce,fuat avni'nin dedikleri ilk aklıma geldi ve ekledim,önümüzdeki haftalarda daha vahim şeyler olacak,karakollarımız basılar bilir şehit haberleri de gelebilir demişitim! ne yazıkki oylede oldu malesef olmayada devam edecek!

pkk saldırmaya devam ederse ancak mhp'nin oyu atar, çözüm sürecini başından beri eleştirdi çünkü

erken seçimde akp senin dediğin gibi tek başına olacak olsa erken seçim hazırlıklarına çoktan başlamışlardı, aynı oyu alacaklarını onlarda biliyor korkuyorlar.
    aynı oyu alınca da boşuna para harcanancak ve ekonominin içine edecek, bu yüzden erken seçim istemiyorlar

akp den hdp'ye kayan oy,oradan da asla başka partiye kaymaz,kayacak parti belli yine akp!sen tam mesajımı kavrayamadın heraldebenim tanıdığım akp'li kürt ve zazalar haziran seçiminde hepsi silahlar susutu diye hdp ye verdiler,sliahlar susmazsa yine tek akp ye verecekler yani.Mhp den de akp oy gelecektir,mhp'nin oyları beş aşğıya beş yukarıya belli zaten.

Ayrıca bu sabah haberlerinde patlama olmadan önce yani davutoğlunun il başkanlarını tek tek arayarak,sanki yarın seçim olacakmış gibi çalışmaya başlayın dediği söylendi haberlerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 21 Temmuz 2015; 1:21:35 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Çükübik Sarıoğlu

quote:

akp den hdp'ye kayan oy,oradan da asla başka partiye kaymaz,kayacak parti belli yine akp!sen tam mesajımı kavrayamadın heraldebenim tanıdığım akp'li kürt ve zazalar haziran seçiminde hepsi silahlar susutu diye hdp ye verdiler,sliahlar susmazsa yine tek akp ye verecekler yani.Mhp den de akp oy gelecektir,mhp'nin oyları beş aşğıya beş yukarıya belli zaten.

Ayrıca bu sabah haberlerinde patlama olmadan önce yani davutoğlunun il başkanlarını tek tek arayarak,sanki yarın seçim olacakmış gibi çalışmaya başlayın dediği söylendi haberlerde

hdpden akpye oy kayacaksa

akpdende çözüm süreci başarısızlığı yüzünden mhp oy kayacak

akp en fazla %2 oyu artar yine tek başına olamaz

ayrıca hdp baraj altı kalırsa, pkk zaten saldırıyo resmen savaş açar ve bu da akpnin bitişinin başlangıcı olur

•  Pkk Adıyamanda 1 Askerimizi Şehit Etti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snowmann -- 26 Temmuz 2015; 6:29:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snowmann

Kaosu seçtiniz diyenler Türk-Kürt çatışması çıkarmak istiyorlar. Aynı gün bir tarafta Suruç'ta bomba patlıyor diğer tarafta TSK operasyon düzenliyor ölüm haberi geliyor. Siz de bunu yediniz? Neden HDP barajı geçince PKK meselesi hortlatıldı? Diyarbakır bombacılarını, 9 Haziran'daki olayları, Ağrı Dağı'nda olanları unuttunuz mu?

Pkk Adıyamanda 1 Askerimizi Şehit Etti

Olaya bakışına senin... TSK operasyon düzenlemiş de bir kişi ölmüş. Ulan terörist saldırıyor bunu boyle mi dile getiriyorsun! Barajı geçince "hükümete girme" diyen de, "ateşkes bitti" diyen de belli. Her terör saldırısını devlete bağlamayı bırak. Adiyaman suruç hepsinde katil devlet sloganı atanın amacı belli zaten. Silahlanma çağrıları geliyor ard arda. Canlı bombayı kim silahla durduracak lan! Çağrıların nedeni belli.

Zorla insanı çileden çıkarıyorsunuz. Biktim sizin gibi kuzu postuna bürünmüş kurt misali hümanist görünümlü terörist sevicilerden.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.