Şimdi Ara

pj de dogal cozunurluk, max cozunurluk nedir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, bir pj begendim fakat basliktaki soru kafami karistirdi.

Dogal cozunurluk 800*600 iken 1680*1024 gibi goruntude kullanmak goruntu kalitesinde ne kadar fark eder

Cihaz bu

http://www.projeksiyon.com/urun/detay/benq-ms502-dlp-projeksiyon-cihazi:34

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hic fark etmez dostum full hd video açsan cihaz onu 800*600 çozünürlüge cevirir.sana birde tavsiyede bulunayim 800*600 cozunurlugu olan cihazlardan uzak dur pisman olursun

• quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

Hic fark etmez dostum full hd video açsan cihaz onu 800*600 çozünürlüge cevirir.sana birde tavsiyede bulunayim 800*600 cozunurlugu olan cihazlardan uzak dur pisman olursun

evet ya iyiki almamisim yazicioglundan alacaktim adam 1280 dedi uzak duvara yansitince koca koca pixeller cikti ortaya mode bir baktimki internetten 800*600 kosarak uzaklastim az daha kandiriyorlardi birde sen perde alinca o pixeller kaybolur diye atip tuttu vicdansizlar.

ikinci el cihaz deneyerek nerden alinirki, dukkan olmasi biraz daha iyi ama dukkanlarda da bulunmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hakukenstain

quote:

Hic fark etmez dostum full hd video açsan cihaz onu 800*600 çozünürlüge cevirir.sana birde tavsiyede bulunayim 800*600 cozunurlugu olan cihazlardan uzak dur pisman olursun

evet ya iyiki almamisim yazicioglundan alacaktim adam 1280 dedi uzak duvara yansitince koca koca pixeller cikti ortaya mode bir baktimki internetten 800*600 kosarak uzaklastim az daha kandiriyorlardi birde sen perde alinca o pixeller kaybolur diye atip tuttu vicdansizlar.

ikinci el cihaz deneyerek nerden alinirki, dukkan olmasi biraz daha iyi ama dukkanlarda da bulunmuyor

Dostum eger istersen kendi kullandigim cihazi sana uygun fiyata satabilirim. Cihazim benq 519 yaninda 3d gozluk hediye ederim .cihaz az kullanilmistir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hakukenstain

quote:

Dostum eger istersen kendi kullandigim cihazi sana uygun fiyata satabilirim. Cihazim benq 519 yaninda 3d gozluk hediye ederim .cihaz az kullanilmistir.

Valla hocam tuplu cihazlarda lamba masrafi illaki oluyor ben Led dusunuyorum ama bilmiyorum fiyat ve bulundugunuz ili soyleyin uygun olursa almak isterim cihazinizi. birde ne kadar kullanildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakuk -- 20 Mayıs 2015; 1:03:55 >

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.