Şimdi Ara

Pizzacıda çalışan motorcular varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yakında mülakata gideceğim iş görüşmem var

1)pizza pizza dominos pizza little caesars gibi firmalarda mülakatlarda ne sorarlar?
    2)Üniversite mezunuyum restoran müdürü yada vardiya müdürü olarak çalışıcam maaşları nedir?diger çalışanlar maaşlarını yazabilirmisiniz?
    3)Zorlukları nelerdir?Çalışma saatleri yemek vs
    Arkadaşlar bu 3sorudan birine yada tamamına cevap verin bi büyük boy pizza kapınızda:P
    Allaha emanet olun kardeşlerim. Paylaş:

• sonuç ?
  • Mcdonald's 'da çalıştım uzun bir süre.

restoran müdürü veya vardiya müdürü olarak gireceksniz fazlasıyla rahat olursunuz restoran müdürünün maaşını bilmiyorum ancak 2000-3000 civarıdır diye düşünüyorum vardiya müdürü 1000-1500 veya firmaya göre yukarısı bunlardan öte bölge müdürleri vardır denetmen olursunuz evde oturur kebab yapar kafanıza estiğinda gidip şubeleri denetlersiniz. onunda maaşı 4000-6000 arasındadır

maaş olarak durumlar böyle mcdonalds'da

ancak normal paket servis veya servis elemanı olacaksnız paket servisi asgari ücret+çıktığı paket başına 25 krş + bahşişlerle aylık ortalama 1000 tl'yi bulur ve geçer içerideki servis elemanı asgari ücrete tabidir günde 8 saat çalışır yarım saat molası vardır oturması yasaktır cep telefonu,takı,saat bileklik vs aksesuar taşıması yasaktır içerideki personelle lalaluga yapması yasaktır günlük yemek limini vardı ortalama 20 puan civarı personel için her yemeğin bir değeri vardır o değerlerle 20 puanı denkleştirerek yemek molasında yiyeceği yemeği seçer. extra mesaiye kalırsa mesaisini alır ( çalışılan yere bağlı genelde ya siliyorlar yada izin olarak geri dönüyor)

mcdonals ve burgerking'de durumlar aynıdır içerideki servis elemanı aferdiniz hayvan gibi çalışır dediğim gibi oturması yasaktır rush(kalabalık varsa) hiç duraksamadan çalışırlar oldukça zordur. genelde sabittir perşembe günleri gece vakti mal gelir tır ile servis elemanı gece vardiyasında ise heryeri temizler bütün yemek makinalarını didik didik temizler restoranı temizler ve depoya mal taşımaya indirir paletlerle.

vsvs

bunlarda servis elemanının hayatıdır. dediğiniz gibi müdür seviyesinde işe girecekseniz fazlasıyla rahat olursunuz oturursunuz canınız sıkıldığında atıştırır yemek yersiniz ( kağıt üzerinde yemek puanınız vardır ancak neticede müdür seviyesindedir istediğini yer içer işe geç gelme geç çıkma vs kafasına göredir... böyle gider durur genellikle kalabalıkta içeride personel ne yapıyor diye denetlersiniz varsa yanlışları söyleriniz.. bazen personelde sıkıntı olur kasaya geçersiniz vsvs

şimdiden hayırlı olsun işiniz.
  • bende mc donaldsta calıstım yazın full tıme 600 tl maas verıyorlardı.
    Mudur olmak ıcın alt kademeden baslamak gerekıyor bızım restoranda öyle idi.
    Ha şuda var mudur oldum dıyıp yan gelıp yatma yok oda yerı geldıgınde hayvan gıbı calısıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: denfekolte98

bende mc donaldsta calıstım yazın full tıme 600 tl maas verıyorlardı.
    Ha şuda var mudur oldum dıyıp yan gelıp yatma yok oda yerı geldıgınde hayvan gıbı calısıyor

şubeden şubeye değişiyor evet çok disiplinli çalışanlarda gördüm takdir ettim üretimdeki personelden farkı yok

ancak kendi çalıştığım şubede bütün gün oturur atıştırır dolanır etrafta dışarıda işi varsa onları halleder sonra gelir bu yerdeki leke ne paspas at bu etin haline şune bune diyerek labali labali konuşup odasına geçer kahve sigara keyfi yapar görende dünyanın padişahı sanar :)

arkadaşında dediği gibi

sbarro,bk,mc,popays vs alt kademeden başlamak gerekiyor yükselebilmek için belli zamanlarda yükselme sınavları olur onlara girersiniz. ( müdürünüze bağlı bazen göndermezler gıcıktır çünki :) )

yemek sektorunde bir dahada çalışmam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.İskenderli

quote:

şubeden şubeye değişiyor evet çok disiplinli çalışanlarda gördüm takdir ettim üretimdeki personelden farkı yok

ancak kendi çalıştığım şubede bütün gün oturur atıştırır dolanır etrafta dışarıda işi varsa onları halleder sonra gelir bu yerdeki leke ne paspas at bu etin haline şune bune diyerek labali labali konuşup odasına geçer kahve sigara keyfi yapar görende dünyanın padişahı sanar :)

arkadaşında dediği gibi

sbarro,bk,mc,popays vs alt kademeden başlamak gerekiyor yükselebilmek için belli zamanlarda yükselme sınavları olur onlara girersiniz. ( müdürünüze bağlı bazen göndermezler gıcıktır çünki :) )

günde 1000 hamburger yapıyoduk kolay mı bende çalışırsam namerdim bu kadar yorucu olamaz ya :D
    zaten 2 ay çalıstım en son isyan ettım hiç haber vermedım ertesi gün gelmedim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: E.İskenderli

quote:

arkadaşında dediği gibi

günde 1000 hamburger yapıyoduk kolay mı bende çalışırsam namerdim bu kadar yorucu olamaz ya :D
    zaten 2 ay çalıstım en son isyan ettım hiç haber vermedım ertesi gün gelmedim

2 ay BK'de 4 Ay MC Üretim 2 Ay MC Paket'de çalıştım inan paket daha rahat

1 saat molan var böle böle kullanabiliyorsun paket başına para alıyorsun bahşişler cebe üretimde dolanmıyorsun falan filan tak etti

4 aylık üretimin 3 ayı night'daydım söve söve ayrıldım işten birdaha samimi söylüyorum çalışmam :)

en rahat işim sinema makinistlikti :) filmi başlat bitene kadar otur film oynamasın otur herkesden önce yeni filmleri izle filmleri bedava izle üstün altın yok karışanın yok kebab :)
  • Bende bu yaz pederin yanina artik en iyisi babanin dizinin dibi. Gavurun oglu acimiyor kardesm :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bende bu yaz pederin yanina artik en iyisi babanin dizinin dibi. Gavurun oglu acimiyor kardesm :)

aynen kardeşim :) gavurun acıması yok bakma orda burda çalıştığıma mecburiyetten çalıştım mesleği Bilişim ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.