Şimdi Ara

Pizza sizce de pahalı değil mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftada 2 3 kez pizza söylüyorum en az. 20 küsür lira orta boy.

Yemek yapmaya çok üşeniyorum. Et yapmak falan yoruyor beni. Sürekli çevir falan, pişmiş mi pişmemiş mi bak ohoo. Makarna yapmak kolay kendiliğinden pişiyor zaten. Ama her gün de makarna yenmez.

Pizza Bulls tercihim. Kenarları muhteşem oluyor LC'nin kenarları yenmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jokerberg

Maraz Ali ısmarlasın sana

gül gül öldük
  • o zaman bim pizzası al 4 tane çıkıyor içerisinde 8 lira felan olması lazım.

evet pizza pahalı ama zaten pizza biraz lükse kaçıyor. İlla alacağım diyorsan Pizza Pizza'dan alabilirsin orada internetten alınca para birikiyor hem de ucuzdur.
  • Pizzanın her şeyi Hasan, Ali, Ayşe'nin mahsulü de neden adı Hans'ın, George'nun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nessqwe kullanıcısına yanıt
    Peki sizce 20 liraya değiyor mu hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pizzacı yakın ise gel-al kampanyaları oluyor orta boy pizza için 20 lira fazla 13 liraya alabilirsin. 20 liraya çok güzel bir ziyafet çekebilirsin pizza sadece 1 öğünlük doyurur geçirir :)
    Kim uğraşçak gel alla ya et yaparım daha ii :d

• Kardeş 20 TL ne kadar ki? 4 euro yapar. Avrupa'da ben İsviçre'de etsiz pizzayı 16 franka yemiştim. Şu anki TL ile kıyaslarsak 62 TL yapıyor. Ha, Avrupa'da böyle pahalı ama ben o gün bir İtalyan lokantasında yemiştim ondan böyle masraflı oldu aslında ama dediğim gibi Avrupa'da 4-6 Euro ödüyorlar fakat bu 4 Euro gözüne 4 TL gibi gelmesin tabi, bildiğin gibi bizim 20 TL'ye denk geliyor. Eskiden öyle değildi, 4 Euro 10 TL gibi falandı. Ülkede her şey pahallanıyor, ekonomimiz iyi değil.
  • TrOy1907 T kullanıcısına yanıt
    Hocam ama ne bileyim hamurun üstüne sebze peynir falan koyuyorlar iskenderden de pahalı

geçen aldım denemek için yiyemedim yani hayvana versen yemez o derece kötü
    adını pizza koymuşlar yani o hamuru geçtim hadi üstünde eser miktarda malzeme koymuşlar onlarda ne idüğü belirsiz
  • para dayanmiyosa illa da pizza yicem diyosan standartlarini kis, donmus al birsuru mikrodalgada isitip ye

• Pizza dediğin hamur + az peynir. Onun malzemesinden ne olacak? Şu marketlere gelen ucuz etten yarım kilo kuşbaşı al yahni yap çok zor bişey değil. Ben denedim tadı gayet güzel + yerli et gibi dişinin arasına girmiyor yumuşacık.
  • Ben pizza bulls da uzun bir süre çalıştım.Pızza bulls gece 03 e kadar açık fiyatları buda etkiliyor.Firma yetkilisi ve bayilik alan arkadaşlar diyorki ben gecenin 2 sinde müşterinin ayağına kadar pizza + kola götürücem 15 lira alacam yok öyle yağma.Kolanın 4,5 -5 tl olmasınında tek sebebi bu.Pizza maaliyeti düşük üstüne koyulan malzemelerden en pahalısı mozarella peyniri sucuk pastırma kavurma gibi ürünler en pahalısı mozarella.Aklında olsun sipariş verirken telefonla söylemeye çalış bir pizzadan etle et sebze ile sebze değiştirebilirsin fiyat değişmez tokatlamasınlar dikkat et :)

• BİM'deki pizza insanı pizzadan soğutur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pizza lazza'yi deneyin cok pahali degil ve lezzetli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R3DROS3V3RTIGO -- 17 Kasım 2017; 5:23:50 >
  • Coolsb kullanıcısına yanıt
    Aga neyini yiyemedin insanlar neler yiyor onda hiç bir şey yok .

• Pizza gibi zararli gidalar tuketmiyorum. Sizin de tuketmemenizi oneririm.

• Morte34 kullanıcısına yanıt
    Sadece PB değil ki LC de 2'ye kadar açık? Pek fiyat farkı yok zaten.

Houston söylüyorum hep. Sucuk salam sosis sevmem hiç.

• Ismarlasana bana

• Anneme yüzlü kömbe yaptırıyorum bedava doyana kadar ye. Pizza kadar lezzetli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.