Şimdi Ara

Pizza pizza da bugüne özel küçük boy pizza 2.2 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
3
Favori
4.036
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • izmir hatay şubesinin önünden geçtim, 20 kişilik falan sıra vardı. satışı dışarıda yapıyorlardı.
  • CARNIVALE kullanıcısına yanıt
    Onu bırak ankarada hiç yokmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alsam mı acaba öğrenciyim akşam yemeğini böyle halletsem
  • braveheartgs43 kullanıcısına yanıt
    ankarada olsa zaten dayanmazdı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Full hamur sos az kasar bi parca sosis zeytin çoğu yerde bitmiş deyip göndermişler saat 6 ya kadarmış sadece yakin olan baksın yoksa arkadaşını ailesini yada kız arkadaşıni alıp gitmesin

• Bende aradım az önce bana da saat 6 ya kadarmış dediler. Hatta bazı yerlerde hamur bitmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: SonerZTRK

Bende aradım az önce bana da saat 6 ya kadarmış dediler. Hatta bazı yerlerde hamur bitmiş.

Hocam kampanyanın saat 6'ya kadar olacağı bilgisi kesin mi? İşten çıktım ona göre pizza pizza ya gideceğim.

• Alanlar resim atsaydı iyi olurdu

• devletimizi suriyelilere yapacağı yatırımla, çiftçiyi destekleseydi. Şimdi sığırın kilosu 15tl, domatesin kilosu 0.50 kuruş olurdu. 2.2tl pizza pizza bayisi arkadaşlarımızda bizlere 2.2tl den büyük boy pizza verirdi
  • oguzhan441907 kullanıcısına yanıt
    Adana da yok 4 yıl önce kapandı

• Kampanya saat 6 da bitmis arkadaslar.

• hamemo kullanıcısına yanıt
    Buradaki pizza pizza aradım telefondaki kişi öyle söyledi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SonerZTRK

Buradaki pizza pizza aradım telefondaki kişi öyle söyledi.

Tamamdır hocam, teşekkürler.

• Rezalet hamur bitti deyip gönderdiler. Hamur bitmiş ama pizzacı açık. Müşteri hizmetlerini aradım 45 dakika var zaten dedi bana pişkin pişkin birisi. Türkiyede hangi firma yaptığı kampanyanın altından kalkabilmişki de bu kıytırık pizzacımsı kalksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

2,20 ye bol malzeme pizza vereceğini mi sandınız? salçalı hamur işte. aslında bugün bekarım, hanım annesine gitti.tam benlik ama almayacağım tabi ki.çünkü 2 lira bile etmez.
    aç karnımı doyurmak için planım şu: a101 yada bimden et süt kurumunun 500 gr lık kıymasını 14,5 a alıp, pidecide tanesi 1,25 den lahmacun yaptırmak.

iyi fikir bende öyle yaptırıyorum bazen carrefourda kıyma ucuz olunca stokluyorum.bazen lahmacun bazen pide yaptırıyorum.içinde ne oldğunu bildiğimi sanıyorum en azından. içlik hazırlayabiliyormusnuz peki?

• Bunların yapacağı kampanya bu kadar olur.

Kendileri gibi 5 para etmez , neymiş hamur bitmiş .

Hadi yaaaa , tühh kesin bitmiştir hamur.

Eee ben gelsem 45 lira ödeyip büyük boy pizza almak istesem yine hamur bitti diyecekler mi ?

Geçin abi bu işleri , 2 lira için bunlara irtibar etmeyin..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasac

quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

2,20 ye bol malzeme pizza vereceğini mi sandınız? salçalı hamur işte. aslında bugün bekarım, hanım annesine gitti.tam benlik ama almayacağım tabi ki.çünkü 2 lira bile etmez.
    aç karnımı doyurmak için planım şu: a101 yada bimden et süt kurumunun 500 gr lık kıymasını 14,5 a alıp, pidecide tanesi 1,25 den lahmacun yaptırmak.

iyi fikir bende öyle yaptırıyorum bazen carrefourda kıyma ucuz olunca stokluyorum.bazen lahmacun bazen pide yaptırıyorum.içinde ne oldğunu bildiğimi sanıyorum en azından. içlik hazırlayabiliyormusnuz peki?

yok iç filan hazırlamadım.yarım kg kıymanın yanına 2 domat, 2 soğan bi maydanoz, öylece verdim. 12 tane çıkmış.
    3ünü acı bibe ve salata ile gömdüm.kalanı dondurucuya.

• aynen amatör firma dediğin böyle olur sana kim kampanya yap diye söyledi?

sms çekerken işte aksam xxx kadar veya xxx hamur olacak demiyorsun kanun olan ülkelerde bunu yapamazsın kan alırlar fakat bizde herkes kafasına göre takılıyor

kısacası google play üzerinden şimdi uygulamaya kötü yorumumu paylaşmak istedim o kadar kötü ki bir uygulamaları dahi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sullen9308 -- 16 Kasım 2017; 22:34:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umtaksy

aynen amatör firma dediğin böyle olur sana kim kampanya yap diye söyledi?

sms çekerken işte aksam xxx kadar veya xxx hamur olacak demiyorsun kanun olan ülkelerde bunu yapamazsın kan alırlar fakat bizde herkes kafasına göre takılıyor

kısacası google play üzerinden şimdi uygulamaya kötü yorumumu paylaşmak istedim o kadar kötü ki bir uygulamaları dahi yok.

Bana gelen mesajda 18.00a kadar diye yaziyordu. İs yerime yakin oldugundan gittim 1 tane almak icin 3 tane almaniz lazim dediler ona da tamam dedim aldim. O sirada baya alan vardi herkese 3er tane verdiler gercekten de birisi 14 tane istedi olmaz dediler 3 tane herkese. Sonuc olarak 2 liraya daha iyisi beklenemezdi.

• =( tüh dün görseydim alırdım. Dışarıdan yiyecek pek almam ama arada değişiklik iyi oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.