Şimdi Ara

DÜNYANIN EN İYİ PİZZACISI PİZZA HUT NİYE KÜÇÜLDÜ ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
8.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alisırakaya

quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

Pizza Hut deyince aklıma sınırsız pizza gelir.
    Kalın hamurlu ama az malzemeli rekor yarışına girdiğimiz sınırsız pizzaları vardı.

Sizin mesajı görünce aklıma geldi 2004 veya 2005 yılında ramazanda iftarda gittik pizza hut'a ben çorba ve makarnanın üstüne son 10 dilimi kenarını yemeden olmak üzere 16 dilim yemiştim arkadaş 21 dilim yedi

Sağıma soluma dikkat ettim bayanlar bile benim kadar yiyodu hata birisi 3 veya 4 kere tabağını doldurmuştu

Kardeş hayırlı sabahlar kilolu bir insan olmam sebebiyle bende SINIRSIZ PİZZA yemeye çok gidiyordum garsonların dağıttığı her dilim pizzayı bir çırpıda yiyordum 5 -6 kez yanıma gelen ve pizza veren garsonlar belli bir zaman sonra artık gelmiyorlardı bende paramı ödeyip gidiyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: Tepecikli 43

quote:

Orijinalden alıntı: alisırakaya

quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

Pizza Hut deyince aklıma sınırsız pizza gelir.
    Kalın hamurlu ama az malzemeli rekor yarışına girdiğimiz sınırsız pizzaları vardı.

Sizin mesajı görünce aklıma geldi 2004 veya 2005 yılında ramazanda iftarda gittik pizza hut'a ben çorba ve makarnanın üstüne son 10 dilimi kenarını yemeden olmak üzere 16 dilim yemiştim arkadaş 21 dilim yedi

Sağıma soluma dikkat ettim bayanlar bile benim kadar yiyodu hata birisi 3 veya 4 kere tabağını doldurmuştu

Kardeş hayırlı sabahlar kilolu bir insan olmam sebebiyle bende SINIRSIZ PİZZA yemeye çok gidiyordum garsonların dağıttığı her dilim pizzayı bir çırpıda yiyordum 5 -6 kez yanıma gelen ve pizza veren garsonlar belli bir zaman sonra artık gelmiyorlardı bende paramı ödeyip gidiyordum

Mangal konularından az çok biliyosundur bende kilolu biriyim ama bahsettiğim zamanlar kilo yoktu bide pizza hut'ta hatırladığım kadarıyla pizzaları getirmiyolar sınırsızda sen gidip tabağına alıyosun

Ben artık gidip pizza almaktan utanıyodum ama bayanlar sürekli tabaklarını dolduruyolardı

• UP
  • http://www.hurriyet.com.tr/turkiyedeki-kfc-ve-pizza-hutlar-satildi-23107661

Bu satış ile adamlar kar getiren noktalara odaklanmışlardır.
  • Arkadaşlar değerli yorumlarınızı bekliyorum
  • Kapanmadı ama iyice küçülmüşler. Bursa Kent Meydanı'ndaki şubesi bile kapanmış. Bugün itibariyle yalnızca 6 vilayette varlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Kapanmadı ama iyice küçülmüşler. Bursa Kent Meydanı'ndaki şubesi bile kapanmış. Bugün itibariyle yalnızca 6 vilayette varlar.

Dominos girdiği her yerde diğer firmaları resmen bastırdı.Malatya avmde açıldığından beri sbarro vardı.Dominos açıldı avmye 5 yıllık sbarro 3 ayda bayrağı çekip kapattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

quote:

Kapanmadı ama iyice küçülmüşler. Bursa Kent Meydanı'ndaki şubesi bile kapanmış. Bugün itibariyle yalnızca 6 vilayette varlar.

Dominos girdiği her yerde diğer firmaları resmen bastırdı.Malatya avmde açıldığından beri sbarro vardı.Dominos açıldı avmye 5 yıllık sbarro 3 ayda bayrağı çekip kapattı.

Dominos'ta bence 5 para etmez. Ekrandaki pizzaları ile kapıya gelen pizzalar arasında dağlar kadar fark var. Malzeme az, promosyonlu pizzalar ayrıca hamur sadece. Ama bir şekilde dikiş tutturabildiler agresif franchising stratejileri sayesinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

quote:

Pizza yemekten nefret eden bana, pizza yediren Orient Pizza çalışanlarına şükran borçluyum.

Dominos dan 1 defa pizza yedim,taştan yumuşak ne bulsa yiyen beni hastanelik etti.

Carrefour Oriente giderdim. Kapıdan içeri girince usta:"Her zamankinden mi " derdi, okadar ki çok seviyordum kavurmalı pizzalarını.

Neyse konu dağılmasın,Malatya ya selamlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler buyrun
  • Yorumlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sahrayıceditli 77

Yorumlarınızı bekliyorum

KAPANMADI dayı be, bi göz doktoruna görün artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lights.Out

quote:

Orijinalden alıntı: Sahrayıceditli 77

Yorumlarınızı bekliyorum

KAPANMADI dayı be, bi göz doktoruna görün artık

Yiğen anladık sadece şubeleri azaldı

• Yürü be kim tutar seni
  • YUKARI
  • Alzaymır mı oldun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lights.Out

Alzaymır mı oldun?

Niyekine ?
  • Biri şuna facepalm.jpg atsın
  • Küçükken annen baban sana ilgi göstermedi mi hiç?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.