Şimdi Ara

Piyasadaki Hitachi Hdd'ler Refurbished Olabilir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Türkiye'de satılan Hitachi Hdd'lerin Refurbished (2.el ve yenilenmiş) olup olmadığı konusunda bir problem var fakat fiyatları baya cazip. Örneğin şu an Türkiye'de HUA723020ALA641 modelli bir Hitachi hdd oldukça ucuza satılıyor, 214 TL civarında. Bu fiyata refurbished olmaması bence mümkün değil. İyi güzel de hangi firma tarafından refurbish edildiğini nasıl anlarız? Örneğin biri "Şu an Türkiyede'ki o Hitachi'lerin hepsi Seagate tarafından Refurbish edilip piyasa sürülmüş disklerdir" diyebilir mi?

Piyasadaki Hitachi Hdd'ler Refurbished Olabilir mi

Görsellik olsun diye logo koydum. Herkese selam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silver__Star -- 10 Mart 2017; 21:27:9 >

• Türkiye için konuşmuyorum.

Eğer bir ürün Refurbished ise zaten Refurbished olarak belirtilir.

Türkiye için konuşursam, bizdeki en büyük teknoloji marketleri bile Refurbished ürünleri sıfır diye satmaya çalıştıklarından dolayı, evet Refurbished ürün olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ürünlerin piyasa fiyatları belli baktığınız HDD 2 TB bu ürünler %90 yenilenmiş, dikkat ederseniz bazı yerde yazıyor bazı yerde yazmıyor büyük şirketler zaten bu ürünleri satmiyor satsada belirtmek zorundalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler arkadaşlar
  • neden hitachi?
  • Türkiye'de şu an satılan en düşük fiyatlı o diye biliyorum ve evet Refurbished olduğu kanaatine vardım. Firmaların bazıları hemen söylemiyor. Detaylı sorunca söylüyor bazısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silver__Star -- 16 Mart 2017; 13:5:49 >
  • http://hdd.userbenchmark.com/SpeedTest/11019/Hitachi-HUA723020ALA641 bu sitede yazanlara göre hızı düşük ama film,müzik arşivi için kullanılabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.