Şimdi Ara

PİYASADA VERGİSİ OLMAYAN EN İYİ MOTOR HANGİSİ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
3.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • O kadar çokki kafam karıştı..Tipide çok iyi olmalı tabi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzmavili -- 11 Ekim 2014; 5:08:40 >

• cevap verebilecek yokmu
  • en iyi motor dediğin pahalı olur e paran varsa yılda en fazla 100 150 lira veremiyor musun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lifan pony 100 var.boyutunun kucuk olmasi sorun olmayacaksa parcalari kaliteli, vites dizilimi ters olan bir motordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumland -- 11 Ekim 2014; 20:25:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumland

Lifan pony 100 var.boyutunun kucuk olmasi sorun olmayacaksa parcalari kaliteli, vites dizilimi ters olan bir motordur.

Iki kişi taşıyabilecek güçte olursa iyi olur açıkcası.arabadan inmiyorum zaten bu yüzden fiyatı yüksekde olabilir garajda köşede bulunsun vergisi olmasın yetrince vergi veriyorum sinirim bozuluyor zaten, kullanmayıp köşede duracak motorun vergisini vermek istemem açıkcası

• cup motor al ben 100 kiloyum arkadaşda 100 kilo toplam 200 kilo ile yokuşları çok rahat çıkıyoruz 1. viteste.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adam31

cup motor al ben 100 kiloyum arkadaşda 100 kilo toplam 200 kilo ile yokuşları çok rahat çıkıyoruz 1. viteste.

Cok ses çıkartıyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavili

quote:

cup motor al ben 100 kiloyum arkadaşda 100 kilo toplam 200 kilo ile yokuşları çok rahat çıkıyoruz 1. viteste.

Cok ses çıkartıyor mu ?

Apaçi gibi motoru değiştirip zar zar bağırttırmazsan çok ses çıkarmaz
  • Ses çıkmasın diye 3000w elektrikli almayı düşünüyorum ne diosun sen.arabam kadar sessiz olmalı gürültü sevmem güzel kardeşim.izmirde çok heralde

• şu an için en iyi vergisiz motor lifan pony 100. Fiyatı da 3bin tl gibi bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavili

quote:

Cok ses çıkartıyor mu ?

yok fazla deyil ama trafikte fark edilebilmen için ses çıkarması lazım motorun
  • Mondial 100 mg superboy veya prınce ikiside vergisiz çinli diyenlere hiç aldırma parçaları çok ucuz zaten düşsen bile cublardan daha az masraf çıkartır.

• Ahanda bu:

Honda Wing Go
    100cc vergisiz, debriyajsız, 4 vites

Bir de bu:

Kymco Activ
    100cc vergisiz, debriyajsız, 4 vites

Bunlar haricinde eski sukuterler bulabilirsin veya çinli 100cc makinelere bakabilirsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.