Şimdi Ara

Piyasa Yükseldi Absürt Araçlara Yönelelim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
20
Favori
18.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir cocuk yuzu guldurmekten daha onemli olan ne acaba... Atalarimiz mazlumlarin koruyucusu sifatiyla gorevlerini yaptilar bizim.. Sen ataturkten ilerisini saymayabilirsinnde benim atalarim. Arasinda Fatih Han da var Ataturkte Suleyman han da ...

Sen uzaklas kahve muhabbeti yapmayalim lakinnhic sevmem...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hazır mevzu açıldı madem bana 35 bin liraya kadar otomatik eli yüzü düzgün bişey bulun beyler. Mazdalara baktım ya 200k km ya da hasarlı vb.

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    araca camur atma gibi bir kelimem/cumlem olmadi. varsa gosterir misiniz?
    iddianizi kanitlamanizi bekledim ama ispat gelmedi maalesef. demek ki oyle yazmakla oyle olmuyor.
    ben de opel afganistanda satis rekorlari kirdi siz arastirin diyeyim madem.

bu arac daewoo, siz kabul edin etmeyin ama gercek bu. altyapi ustyapi tamamen daewoo. satis stratejisi sadece logo degisikliyle olmuyor maalesef.
    Manufactured by Suzuki in Japan.
    The Cruze was actually released earlier in 2008 to the South Korean market under the name Daewoo Lacetti Premiere until the phasing out of the Daewoo brand in favor of Chevrolet in 2011.

Holden markasi ulkemizde bilinmedigi icin yazmayanlar olabilir ama bu suzuki uretimi chevrolet logolu bir daewoo oldugu gercegini degistirmiyor.

ben hicbir olumsuz kelime kullanmamisken neden bu kadar gucunuze gitti anlamadim. sonucta daewoo da suzuki de yillarin markasidir.
  • flegga34 kullanıcısına yanıt
    kimse bu ülkedeki aç olan insanın öğrencinin hastanın vb , eline 3-5 kurus sıkıstırıp helali hoş olsun demiyor ama ülkesini bile bırakıp kaçmış 5 milyon kişiye verilen ücretsiz evin, ücretsiz öğretimin , bursun, vergisiz dükkanın, ücretsiz sağlığın, ve vatandaşlığın , helali hoş olsun deniyor galiba bu ülkediki yaşayanlar uzaydan geldi,

başkasının kullandığı kaçak elektriği bu ülkenin insanı öder, bu ülkenin insanı vergi verir, bu ülkenin insanı gss öder, bu ülkenin evladı askere gider, ama bunların hiç birinden faydalanamaz ...

ironi gibi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

kimse bu ülkedeki aç olan insanın öğrencinin hastanın vb , eline 3-5 kurus sıkıstırıp helali hoş olsun demiyor ama ülkesini bile bırakıp kaçmış 5 milyon kişiye verilen ücretsiz evin, ücretsiz öğretimin , bursun, vergisiz dükkanın, ücretsiz sağlığın, ve vatandaşlığın , helali hoş olsun deniyor galiba bu ülkediki yaşayanlar uzaydan geldi,

başkasının kullandığı kaçak elektriği bu ülkenin insanı öder, bu ülkenin insanı vergi verir, bu ülkenin insanı gss öder, bu ülkenin evladı askere gider, ama bunların hiç birinden faydalanamaz ...

ironi gibi :D

Hakkım varsa haram olsun hocam. Bu ülkenin evlatlarıyız okuruz çalışırız vergimizi öderiz askerliğimizi yaparız ama onlar insan bla bla. İnsan olsalar vatanını milletini satmazlar. Bence kendilerine zemin hazırlıyorlar suriyelileri savunanlar, çünkü yarın bi gün savaş çıkarsa kaçacaklar Avrupaya orda şimdi yaptıkları gibi muamele görmek isteyecekler acindiracaklar kendilerine. Umarım bunu dedikten sonra ben sen miyim vatanımı milletimi satacak demez derse suriyelileri savunması kendisiyle çelişmesi anlamına gelecek

• cseyfe kullanıcısına yanıt
    Daewoo, astra platformunu kullanarak araba yapmış öyle mi, vay be tebrik etmek lazım. Vikipediden anca bu kadar işte.

• O değil de şu araba mevzusundan çok dertliyim arkadaşlar. Yaklaşık 7-8 aydır araba bakınıyorum ehliyet sınavına yeni girdim direksiyon felan hiç ilgimi çekmiyor diye hani en azından heveslenirim dedim. Bakıyorum işte civic, corolla felan hoşuma gitti 70 binde pahalı geliyor tabi. Bir yandan da skoda rapid bakıyorum bu ne lan buna para mı verilir bu parayı bile haketmiyor derken geçen bir baktım 76 bin diyor. Ulan skoda rapid be. 60-70 arasına otomatik araba bilen yardımcı olsun lütfen. Egea ve accent blue var onlar da yürüyen tabut.

astra?
    Opel astra j kasa işte, teknik olarak cruze ile aynı olan araç. İkisi de GM malı, delta 2 platformunu kullanıyorlar. Motor da astra j ile ortak, belki haberiniz yoktur, söyleyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 17 Şubat 2017; 1:9:12 >
  • Aynı görüşteyim. Bu yüzden hayalimde Lancer köpekbalığı kasa 1.6 invite var. Allah nasip ederse er yada geç bineceğim inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeVizit

O değil de şu araba mevzusundan çok dertliyim arkadaşlar. Yaklaşık 7-8 aydır araba bakınıyorum ehliyet sınavına yeni girdim direksiyon felan hiç ilgimi çekmiyor diye hani en azından heveslenirim dedim. Bakıyorum işte civic, corolla felan hoşuma gitti 70 binde pahalı geliyor tabi. Bir yandan da skoda rapid bakıyorum bu ne lan buna para mı verilir bu parayı bile haketmiyor derken geçen bir baktım 76 bin diyor. Ulan skoda rapid be. 60-70 arasına otomatik araba bilen yardımcı olsun lütfen. Egea ve accent blue var onlar da yürüyen tabut.

Mitsubishi attrage var. Gayet donanimli, az yakan ve guvenlik donanimlari full olan bir arac. Ve sadece 51500 tl.

https://forum.donanimhaber.com/en-ucuz-tam-otomatik-sedan-51500-tl-mitsubishi-attrage-1-2-cvt-navigasyon-cc-6-airbag-anahtarsiz-sistem-dijit-klima-bt-cok-ekonomik-motor--122779248-30#124092494

Konusu bu. Kalan 20 bin lirayida 8-9 yil yakit parasi yaparsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 17 Şubat 2017; 1:10:50 >

konuyla baglantisi?
  • Nerd Miner kullanıcısına yanıt
    Size şöyle örnek vereyim forumdaki siyasi görüş ülkenin genelini de tam yansıtmıyor . Ulkede aydın mı daha çok yoksa okumayan kesim mı diye bakıldığında açık ara okumayan kesim daha cok. Yani evrem örneklem düzleminde bakılınca forum geneli yansıtmıyor

Buradan hareketle forumdaki görüşleri yaşamın genelinde aslında böyle olmuyor diye yakinmak da boşa çünkü forum geneli vermiyor zaten. Artık sürekli bu yanlış klişeyi söylemekten vazgecin.

• quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

konuyla baglantisi?

Anlayana bağlantısı var. Aracı alt yapısıyla üst yapısıyla daewoo üretti diye hurafeler sıralıyorsunuz ya, ben de diyorum helal olsun deawooya, astra platformunda araç üretmiş, artık nasıl kullandılarsa astra platformunu. Aracı bilen biliyor, siz burada sabaha kadar daewoo, lacetti falan deseniz de birşey değişmeyecek. Araç tamamen GM mühendislerinin ortak geliştirdiği, astra j kasayla teknik olarak aynı olan bir araçtır. Güvenlik ve sağlamlık olarak da astradan iyidir, bak şaşırtıcı bir nokta daha, daewoo, euro NCAP ten 96 puan alabilecek kadar sağlam araba yapmış. Helal olsun.
    https://m.youtube.com/watch?v=h2pMN_f7pNw
    https://m.youtube.com/watch?v=2ydppyEhR4A
    Bu videoları da izleyin, araç ile ilgili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 17 Şubat 2017; 1:36:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: anilis_gs

Türkiye ve düşmanları meselesi.. sonrasını okumadım :D

oradan itibaren siyaset kokuyor zaten :)
    tamam peki hurafe
    gm uretiyo new yorkda hem de
    daewoo ile hic ilgisi de yok cruzenin

tum dunya yanlis biliyor sen haklisin tamam :)

koca daewooyu, suzukiyi astraya bagladin ya helal olsun valla
    Gerçek bu, benim bağlamamla ilgisi yok. Araba astra ile ortak platformda, GM tarafından geliştirilip üretilen bir model. Tüm dünyanın bildiği şey benim dediğim zaten. Suzukiyi zaten geçtim de daewoo nun konuyla tek alakası, GM nin, koredeki daewoo fabrikasını aldıktan sonra orada üretim yapması. New yorkta değil de Ohio'da fabrikası var içiniz rahat olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 17 Şubat 2017; 2:14:37 >
  • 3k 5k 50k 100k ne ? Bin lira mı demek istiyosunuz?

• mercedes e kasa platformuyla ayni diyenler var :)
    bi de wikipediaya soyle de dogrusunu yazsinlar. daewoo yalan ben dogrusunu biliyorum diyebilirsin mesela
  • iş yerinde arkadaşla konuşuyoduk bi gün,yanlış hatırlamıyorsam 92 model, 10 bin'e aldım benim Şahin var dedi 200 binde, dedim iyi , motoru falan sıfır dedi dedim o zaman kötü, niye öyle diyon 12 bine satıyorum müşteri hazır dedi, oha çüş falan ben, nolmuş piyasa böyle

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.