Şimdi Ara

Piyasa Yükseldi Absürt Araçlara Yönelelim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
20
Favori
18.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cseyfe

cruze dediginiz Daewoo Lacetti degil mi?

Türkiye de öyle bir araç varsa evet o.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Lacettinin Turkiyedeki adi Cruze evet
  • quote:

Lacettinin Turkiyedeki adi Cruze evet

Siz öyle diyorsanız öyledir. Yalnız cruze sadece Türkiyede satılmadı, Abd'de de satış rekoru kırdı haberiniz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 16 Şubat 2017; 23:4:2 >
    ben demiyorum bunu chevrolet diyor
    hangi sene kirdi rekoru bir bakayim ben de merak ettim
  • cseyfe kullanıcısına yanıt
    Bak bakalım, dünya otomobil satışlarında ilk 3 e oynadığı zamanlara da bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 16 Şubat 2017; 23:6:39 >
    hangi sene oldugunu soylerseniz bakacagim
  • quote:

zam mi yok?
    temmuzda 150 ye aldigim araba su anda 170

kur aldi basini gidiyor. 3.14 ten almistim su anda 3.70 civarinda. otv 45 ten 60 a cikti

nasil zam yok?

Benimde geçen sene 60 bine aldığım araç 80 bin şu anda.Ama bu zam geldiği anlamına gelmiyor.Dediğim gibi bizim para değerini yitirdi.
  • quote:

hangi sene oldugunu soylerseniz bakacagim

Çok isteyen araştırır bulur, zor değil. Ben de tam hatırlamıyorum 2010-2011-2012 yıllarından birinde olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 16 Şubat 2017; 23:13:46 >
  • Akhilleus kullanıcısına yanıt
    zam yok demissiniz de
    hadi kur artisini gectim, almanya bizi kiskandigi icin artti diyelim :), otv nin artmasi zamdan sayilmiyor mu?
  • Yeni Türkiye

ispat iddia makamina aittir. cikarin doneleri ortaya koyun ispatlayin da diyebilirdim, ki yapmaniz gereken bu aslinda

ben ferrari nijeryada satis rekoru kirdi, arastirin bulun dersem olur mu?

kim ne iddia ediyorsa ispat gorevi ona aittir. yine de bakayim 2010 rakamlarina
  • quote:

ispat iddia makamina aittir. cikarin doneleri ortaya koyun ispatlayin da diyebilirdim, ki yapmaniz gereken bu aslinda

Bu arkadaş her yerde tr pazarından çekilmiş daewoo bozmasını över durur. Arabayı tüm testlerde yerden yere vuruyorlar. Satışları başarısız olduğu için avrupayı terketti kalkmış ana vatanındaki satışlarını anlatıyor. Anavatanında satmayan var mı

• 2011 de 230 bin adet satmis ki amerika icin cok normal bi rakam
    rekora ait bir bilgi bulamadim
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt
    amerikada uzun sure yasadigim icin onlarin ne kadar milliyetci oldugunu iyi bilirim
    kendi markalarini almalari cok normal
    ama rekor diyince sasirdim yani. ne rekoru? en cok satan mi? hangi aracin onune gecmis? neyle ne karsilastirilmis. bu evaplari bekliyorum arkadastan
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Bu arkadaş her yerde tr pazarından çekilmiş daewoo bozmasını över durur. Arabayı tüm testlerde yerden yere vuruyorlar. Satışları başarısız olduğu için avrupayı terketti kalkmış ana vatanındaki satışlarını anlatıyor. Anavatanında satmayan var mı

Ya arkadaşım daha mesajlarıma cevap veremiyorsun, gelmişsin arkamdan konuşuyorsun. Bu forumda herkes biliyor otomobilden anlamayan biri olduğunu. Karadüzen kenarda köşede okuduğun, başkalarından duyduğun şeyleri söyleyip durursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 16 Şubat 2017; 23:49:40 >

• Mazda 6 kullanıyorum tavsiye ederim

• quote:

amerikada uzun sure yasadigim icin onlarin ne kadar milliyetci oldugunu iyi bilirim
    kendi markalarini almalari cok normal
    ama rekor diyince sasirdim yani. ne rekoru? en cok satan mi? hangi aracin onune gecmis? neyle ne karsilastirilmis. bu evaplari bekliyorum arkadastan

Cevap vermeyi gerek görmüyorum, amacınızın araca çamur atmak olduğu çok açık zaten. Bir yerde daewoo lacetti adı altında satılması bu aracı daewoo yapmıyor, satış stratejisi deniyor buna. Bu araca çamur atmak isteyenlerin tek dayanak noktası bu zaten, daewoo yazısını görünce mest oluyorlar, çok ilginç. Aynı araç holden cruze adı altında da satılıyor ama bu araç chevrolet değil, holden diyeni görmedim daha. Daewoo daha çok tatmin ediyor demek sizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SinanKkner

Sanane birader kac suriyeli baktigimdan. Paylasmak bana hem dinimin emri hem atamin mirasi !!!

Haddini asma laflarina dikkat et...

Atanın mirası mı? Atatürk öyle bi miras bırakmadı bize. Ayrıca kurtuluş savaşında bizi sırtımızdan vuran satanlardan ne hayır gelir ki hala miras diyorsunuz. Yazık size

• Geçen sene bir arkadaşım benzer konulara çok kızıp böyle bir girişimde bulunmuştu Subaru'ya da baktı hatta piyasada tutmayan ne varsa inceledi bunca parayı verip neden sıradan olayım dedi Mazda 6 da karar kılıp Passat aldı :)
  • 3 ay önce 81 bine aldigim egea 99 bin olmuş ,para pula döndü milletin umrunda değil ,neyse bi 3-4 yıl daha lazım bu millete gözünü açması için ,ellerindeki son birikimlerde tükensinde ondan sonra tartışırız ülkenin durumunu 🤔

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.