Şimdi Ara

Piyasa YALANCI dolu..ilana dikkat!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: eyokus

e-devletten plakayı sorgulayınca son ruhsat tarihi görünüyor..
    bu şekilde piyasadaki araçların %90ının al-satçıların elinde döndüğünü anlayabiliyorsunuz..
    dendiği gibi bu işe sıkı bir denetim gelmediği sürece gariban vatandaş daha çok düdüklenir..

geçmiş olsun sayın! yetkililerimiz gizlilik ilkesi gereği yeni akıllarına gelmiş artık edevletten arac sorgulatmayacak ve uygulama su an baslamıs gorunuyor sorgulatmıyor ıyıce fırsatcılara gun dogdu vergısız esın dostun uzerınden senede 15 araba satarlar barı yalansız durust olsa o da yok yazıklar olsun boyle sısteme
  • gs190505 G kullanıcısına yanıt
    gerçekten mi hocam valla bir kaç gündür girmemiştim doğrudur..
    Allah belalarını versin ya zaten ne zaman vatandaşın hayrına bir şey olur ki.. araba alma arefesindeydim ben de.. buradan faydalanıp al-satçıları eliyordum..
    çok kötü oldu bu.. tc kimlik bilgilerini koruma çarşaf çarşaf yayılsın internete sonra araba plakalarını gizle.. işte bizim ülkenin yönetici mantığı..
    ekleme: yeni aklıma geldi bu ekrandan hak mahrumiyetini de görüyorduk. hadi al-satçı olsun araba temizse alırım dedik.. bulunduğum şehirden kalktım başka şehire gittim arabayı beğendim anlaştık alacam bir baktık arabada haciz var noterden satış olmuyor.. hadi bakalım çık işin içinden.. notere geçmeden parayı yatırdıysan geçmiş olsun şapa oturdun.. ooff of ne küfürler etmek istiyorum şu icraati yapanlara ama başımız belaya girecek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyokus -- 9 Nisan 2016; 13:33:38 >

• eyokus E kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim hocam..

Edit: Hocam e-devlete girdim şimdi ama benim adıma olmayan araçların durumlarını sorgulayamıyorum siz hangi başlık altından sorgulama yapıyorsunuz?
    ben emniyet genel müdürlüğü altından sorgulama yapmaya çalışıyorum yapamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocker35 -- 9 Nisan 2016; 16:19:21 >
  • vay arkadaş edevlette ki uygulama kaldırılımış yazıklar olsun... al satçılara gün doğdu...isterse 1 haftalık arabasına 3 senedir bende diyecek geçecek...tamamen insaflarına kaldık.
  • ghostiki kullanıcısına yanıt
    Bir tane saglam sigortaci tanidik veya arkadas bulacaksin.O butun seceresini cikariyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun arkadaşlar, artık elimdeki arabayı kolay kolay satmam, alırsam da paraya kıyar 0 alır 10 sene binerim. şu dakikadan sonra alacağımız her araç pimi çekilmiş bombadan farksız.

devlet bizi itin çakalın insafına bıraktı.

teşekkürler devlet büyüklerimiz.
  • İlgili linkten istediğiniz aracın hasar bilgilerini sorgulayabilirsiniz.

https://www.sigortam360.com/
  • aman abı memurdan fılan araba almayın en cok onlar dolandırmaya calısıyo bende yasadım astsubaydan o sekılde bı probelm aracımda degısen yok dedı 5 parca degısen cıktı ben aracı dayımdan aldım ne bılım dedı en sonun da :):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jehat_40

aman abı memurdan fılan araba almayın en cok onlar dolandırmaya calısıyo bende yasadım astsubaydan o sekılde bı probelm aracımda degısen yok dedı 5 parca degısen cıktı ben aracı dayımdan aldım ne bılım dedı en sonun da :):)

ekspertiz yaptırmadan--sağını solunu inceletmeden asla ve asla araç alınmaz..
  • HOCAM BIZDE OYLE YAPTIKDA SONUCDA ORAYA KADAR GITTIK MASRAF ETTIK 100 TL DE USTAYA VERDIK BUNLARI KIM KARSILAYACAK BOSU BOSUNA INSANLARI KANDIRMAK MIDIR MUSLUMAN ULKEDE YASAMANIN BEDELI
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jehat_40

HOCAM BIZDE OYLE YAPTIKDA SONUCDA ORAYA KADAR GITTIK MASRAF ETTIK 100 TL DE USTAYA VERDIK BUNLARI KIM KARSILAYACAK BOSU BOSUNA INSANLARI KANDIRMAK MIDIR MUSLUMAN ULKEDE YASAMANIN BEDELI

geçmiş olsun;insanlar arsız-yüzsüz-hatta şerefsiz olmuş...en azından aracı almamışsınız;iyi niyetli gariban bi vatandaşa bu aracı iteleyecek bu arsız-pişkin...
  • Ben dürüstçe herşeyini yazdığım halde kimse aramıyor sormuyor. Dürüst olursanız aracınız satılmıyormuş bunu öğrendim. Ama olsun varsın satılmasın. Hiç umrumda değil.

• Piyasada ne kadar şerefsiz adam varmış şu zamanlarda tasdik ettim. 2.el araba alacaklar çok dikkatli olsunlar. Piyasa niye bu hale geldi hatta insanımız neden bu hale geldi anlamış değilim.

• Açıkca al-sat yaptıklarını söyleseler daha iyi değil mi? Ne gerek var yalan söylemeye işine gelen fiyatı beğenen alır zaten

• yukarda yazanların bir çoğu çürümüş zihniyetliler.

size ne adamlar al- sat yapıyorsa bakarsın arabaya baktırırsın tamirciye uyarsa alırsın.

yok al satlar yüzünden araba alamıyorlarmışta yok bilmem ne.

sen bu kadar güvensizsen senin sorunun o .

araçları al-satçılar kelepir fiyatına satsa gıkınız çıkmaz değil mi? uyanıklar sizi
  • realove19 kullanıcısına yanıt
    Bak şimdi al-satçı karşıdan yandan yandan geliyor. sahibinde aracı 10tl ye alıyor. 13tl ye satıyor. Sonra başka biri aynı aracı pazarlık da yapsın 12 tl ye alıyor 14 tl ye satıyor. Sonra başka biri aynı aracı 16-17 tl ye satıyor. 10tl ye alabileceğin araba oluyor sana 17 tl. Anladın Bu böyle giderse durum vahim.
    Tamam illaki kar yapsın birşey demiyoruz ancak işi çakallığa çeviriyorlar. Sorun burda işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ddsmurat -- 2 Mayıs 2016; 9:34:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddsmurat

Bak şimdi al-satçı karşıdan yandan yandan geliyor. sahibinde aracı 10tl ye alıyor. 13tl ye satıyor. Sonra başka biri aynı aracı pazarlık da yapsın 12 tl ye alıyor 14 tl ye satıyor. Sonra başka biri aynı aracı 16-17 tl ye satıyor. 10tl ye alabileceğin araba oluyor sana 17 tl. Anladın Bu böyle giderse durum vahim.
    Tamam illaki kar yapsın birşey demiyoruz ancak işi çakallığa çeviriyorlar. Sorun burda işte

hocam burda suç yine alıcının o tarz adamlar tasvip edilmez adamlar zaten aracın değerinden çok çok yüksek yazıp , enayinin biri gelip belki alır diye bekleyenler.

sadece araç için geçerli değil. benim komşum note 3 2. el garantisizi 1100 liraya sattı sahibindende bana göre satan 1 kabahatliyse alan enayi 5 kabahatli.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.