Şimdi Ara

PİYASA ALTINDA PHILIPS KULAKLIKLAR !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
2.636
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Morhipo'da philips'in bazı modelleri ciddi indirimde. Piyasada 60-80 arası normalde ben 2 tane SHE3205 aldım.
    SHE3205 modeli apple earpods ile aynı denediğim bir modeldir. 3 rengi var arkadaşlar. Linkler;
    https://www.morhipo.com/kampanya/detay/17114822/60216/philips-she3205pp-kulakici-kulaklik
    https://www.morhipo.com/kampanya/detay/17114824/60216/philips-she3205pp-kulakici-kulaklik
    https://www.morhipo.com/kampanya/detay/17114823/60216/philips-she3205pp-kulakici-kulaklik

• Evin içi kulaklık doldu almıyorum bunu da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kulaklıkların arasından yazıyorum kalsın kardeşim sağol yine de
  • Rock zircon ve bunun arasında kim alır ses kalitesi olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kulaklıkların özelliği ne? 50 lira fiyatı var.
  • Mavi renk bitmiş, beyaz ise 49,90 olmuş, sadece mor renk stokta. Kaçırdık tekrar stoklara gelmez artık
  • 10 TL'ye adeseden kulaklık aldım markasını bilmiyorum tuş fonksiyonları var 2.5 aydır kullanıyorum yoğun olarak ses kalitesi güzel daha arıza yapmadı.

80 TL'ye samsung aldım kulak içi 1.5 ayda bozuldu tek yer gitti.

Amerikadan 35 dolara kulak içi aldım 3 ay sonra tek yer gitti.

40 TL'ye Philips aldım 2 ay sonra tek yer gitti.

Daha sayamadığım kadar kulakiçi kulaklık aldım ortalama 2 ayda hepsi pert oldu ödediğim paralar çöpe gitti bu ürünlerin bozulmak üzere yapıldığını düşünüyorum artık .

Gittim 10 TL'ye kulaklık aldım marka felan önemsemedim banamasın demiyor tuşlar da harika çalışıyor 1 tane de yedek aldım bir daha pahalı alacağım zaman gidip en iyi olanını almaya çalışırım 200-300 verip yeter ki uzun dayansın 100 TL verdiğim ürünle 10 TL verdiğim aynı dayanıyorsa gidip 100 TL'ye almam.
  • Yam yam gibi bitirmişler.
  • Moru da ben aldım. İhtiyacım vardı teşekkürler

• Evin bir odası sıcak fırsattan aldıklarımla dolu. Yer yok artık 😅

• İyi ki kaçırdım. İhtiyacım yoktu.
  • Eğer Apple Earpods kullandıysan kardeşim onunla aynı bir ses kalitesi hatta şuan geldi deniyorum sahnesi sanki appledan daha başarılı gibi geldi bana. Fiyatı çoğu yere göre bayağı ucuz 50 tl ye mediada siyahı beyazı indirimdeydi ama 30 tl olanlar baya iyi fiyat olarak.
  • Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    Bluetooth düşünebilirsin kardeşim. Ben indirimdeyken Sony MDR-XB50BS aldım çok memnunum sesinden falan.
  • misterthugg kullanıcısına yanıt
    Ben apple kulaklığından hiç memnun değildim. Jbl aldım 80 liraya gayet başarılı.
  • migrostan ithink kulaklık aldım 2 sefer kullandım kulaklığın teki çalışmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: misterthugg

Bluetooth düşünebilirsin kardeşim. Ben indirimdeyken Sony MDR-XB50BS aldım çok memnunum sesinden falan.

İyi olur hocam da şarjı problem az gidiyor

• Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    Benim bu bahsettiğim modelin şarjı 8.5-9 saat gidiyor yetiyor ama yine sen bilirsin tabi kardeşim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.