Şimdi Ara

Piyano öneri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uygun fiyatlı dijital piyano önerisi yapabilecek olan var mı. Roland rp30 düşünüyorum fakat sitesinde çocuklarınız için ilk adım temalı bir reklam kampanyası işlemişler, bu durum kafamı biraz kurcaladı. Bu piyano hakkında bilgisi olan ya da benzer fiyatlı başka bir piyano önerebilecek var mıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de benzer durumdayım. bu ve KOZMOS KHP-164RW arasındayım. Ucuz ve Pahalı arasında ki farkı yaraan unsurlar nedir merak ediyorum. Bilenler paylaşırsa seviniriz.
  • Ben bir çok konu okudum ve araştırma yaptım Yamaha Casio Kawai ve Roland dışında piyano almanı önermem.

• Dijital piyanoda Kawai, Roland ve Yamaha. Üç marka dışına çıkmanızı önermem. Casio'nun da güzel modelleri var üst segmentte.

Roland FP-30'un "çocuklarınız için ilk adım" temalı reklamının kafanızı karıştırmaması gerekiyor sonuçta piyanoya başlamak için gayet güzel bir tercih.

FP-30, RP102 modeliyle kardeş gibi. Çok az farklılıkları var. FP-30 sahne piyanosu olarak kullanılabilir iken, RP-102 ev için tasarlanmış ahşap bir yapıya sahip. FP-30'un hoparlörleri, RP-102'ye bakış daha güçlü.

FP-30 gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz tuşesi ve sesi gayet iyi bir piyanodur. Tercih ederken öncelikle tuşe, daha sonrasında sese odaklanmanızı öneririm. Ses bir şekilde harici hoparlörler veya MIDI üzerinden daha güzelleştirilebiliyor. Ancak tuşe değiştirilmesi mümkün olmayan bir şey.
  • Fp-30 değil RP30 demiştim ama neyse

• Olsun farketmez zaten bu piyanoların ufak farklılıkları var. RP-30 bazı ülkelerde satılıyor onlardan birisi de Türkiye. Yukarıdaki yorumlarım bu ürün içinde geçerlidir.

• Diğer başlıkta da yazmıştım. RP 30 gerçek anlamda tatmin etmez. Basit bir casio ya da çok basit yamaha orgundan iyidir. Ancak bir dijital piyano için çok iyi bir tuş hissiyatı yoktur. Zaten fiyatı uygun. Bu fiyata mobilyalı ancak bu kadar olur.

• Yamaha, Casio ikilisini öneririm hocam. İkisi de Japon markası, güven veriyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.