Şimdi Ara

piyano çalmak derslerimi etkiler mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bagetleraskina

hocam, aranje yapmak için ekipman gerek sanırım doğru mudur? kaç seneden beri çalıyorsunuz piyanoyu?
    Başlangıç için giriş seviyesi bir ses kartı bir midi klavye ve bir kulaklık yeter. Nasıl yapılıyor ediliyor bir süre öğrendikten sonra ileri taşımak isterseniz daha üst ekipmanlar alabilirsiniz. Eğer akustik enstrüman kaydı yapacaksanız ses kartının iyi olması önemli ama tamamen bilgisayardaki yazılım seslerle iş yapıcaksanız gerek yok ses kartı düşük olsa bile farketmez.
  • +

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __caesar -- 1 Nisan 2021; 21:26:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyanist filmini izle birader. Almanlar bu konuda cok net.

• Tartarusxd kullanıcısına yanıt
    çok iyi hocam, çok çok yıllarını geçirirsin umarım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • turanozt91 T kullanıcısına yanıt
    aslında uğraşmak isterim hocam, sizinle konuşmam mümkün müdür?

• hocam şu an tüm hayallerimi yıktın ya 😁 napacağım tek başıma şimdi bu şehirde?

• Haydaarr kullanıcısına yanıt
    hocam ne zaman alman yüzbaşı ile szpilmanın olduğu o sahneyi izlesem efsane duygulanırım... baya etkilenmiştim o filmden zaten

• bende tam bir spor delisiyim yks yüzünden sporu bıraktım ama gönlüm el vermiyor tekrar başlasam mı diye düşünüyorum acaba etkiler mi?
  • bagetleraskina kullanıcısına yanıt
    tabi mümkündür.
  • bagetleraskina kullanıcısına yanıt
    Kardeşimizin üslubu serttir. Hayal kırar. Ama dönem içinde canının çok sıkılacağı, hiçbir şey yapmak istemeyeceğin zamanlar olacaktır. Bunlacağın zamanlar olacaktır. Derslerini aksatmayacak şekilde, yerinde çalman olumlu bile etkiler bence

• Hocam ben de okuldan gelince 1-2 saat elektro gitar çalıyorum bence zarardan çok yararı var. Kafa dağıtmak konusunda bayağı işe yarıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.