Şimdi Ara

pıvot (flash animasyon yapma programı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
42.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar tam olarak bu program ile ilgili bir bölüm yoktu bende buraya açmayı düşündüm hem burasıda flash ile ilgili bir bölüm

PİVOT nedir:
    pivot temeli figürlere dayalı olan bir flash animasyon yapma programıdır(ayrıcada çöp adamlarla animasyon yapmak için süperdir)

link:
    =><=(tıkla)

not:sakın boyutuna bakıp kesin bu yanlış link bunun içi boştur demeyin çünkü programın gerçek boyutu bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dead Or Alive -- 14 Aralık 2007; 22:42:28 >

• yuh 20(şimdi benimkiyle 21 olcak)kez okunmuş ama hiç mesaj yok
  • geleni öldürüo avatarın ne bekliyorsun?
  • güzelmiş ellerine sağlık
  • Süpermiş saol onur
  • Sunucu kaçmış açamıyorum.
  • @lucario
    güzel espiri

@Ultimir
    sorunu anlayamadım daha açık anlatırsan belki bir çözüm bulabilirim
  • muhteşem ama hayvan falan koymak istiyorumm
  • Bende espri yaptım.Sunucu bulunamıyor diyo da.Bende komiklik olsun diye sunucu kaçmış dedimBaşka bir link verebilirmisin siteye gerçekten girmiyor.
  • konuyu işgal etmiş gibi olmasın ama pivotla ilgili bi site benim deil ama bu forumdan bi kişi yaptıhttp://pivotr.megabb.com
  • yok canım konuyu işgal etmiş gibi olduğu yok hem iyi oldu dur hemen başka link veriyorum demin test ettim bende yüklüo senin int bi sorun var heralde veya bir indirme yöneticisi kullaniosan onunla ilgili olabilir

programın içinde iki hayvan var zaten at ve fil onlara load figures seçeneğinden ulaşabilirsin
    atrıcada create a figures den kendinde hayvanlar oluşturabilirsin
  • ben bu yazılımı kullanalı baya oluyor...tavsiye ederim...yapmak ayrıca bir zevk veriyor insana....çok yapardım bu yazılımla animasyon , ama şimdi uğraşmıyorum...bs den sildim yaptıklarımı , eklediğim bazı yerler vardı bulursam eklerim...

paylaşımın için teşekkür ederim ayrıca...
  • çok teşekkürler arkadaşım benim bi sorum olucak bunda en yavaşa bile alınca hızlı oluyo daha yavaşlatmanın bi yontemi varmı acaba
  • oynatma olarak yavaşlatmanın bir yolu yok ama animasyonları hazırlarken figürleri az oynatıp bir sonraki frame e geçersen daha yavaş bir görüntü oluşur
    yani animede ne kadar çok frame kullanırsan o kadar yavaş olur gibi bişey
  • quote:

Orjinalden alıntı: sympathique08

çok teşekkürler arkadaşım benim bi sorum olucak bunda en yavaşa bile alınca hızlı oluyo daha yavaşlatmanın bi yontemi varmı acaba

sol tarafta ses verme çubuğu gibi bi yer var onla ayarlayabilirsin...başka da bilmem
  • yaa arkadaşlar hani biz animasyon u hazırlıyoruz ya onu pivot animation fie oalrak değilde direk üstüne tıkladığımızda flash playerla açılcak şekilde nsl kaydedebiliriz aranızda bilen varmı

yani kısaca bu animasyonları nsl pivot programı pc de yüklü olmadan açılcak hale gewtirebilirizlütfen yardım edin
  • quote:

Orjinalden alıntı: gencazeri

quote:

çok teşekkürler arkadaşım benim bi sorum olucak bunda en yavaşa bile alınca hızlı oluyo daha yavaşlatmanın bi yontemi varmı acaba

sol tarafta ses verme çubuğu gibi bi yer var onla ayarlayabilirsin...başka da bilmem

işte bende onu diorm onla yavaşlattım ama yavaş hali bile çok hızlı
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: gencazeri

quote:

işte bende onu diorm onla yavaşlattım ama yavaş hali bile çok hızlı

birde benim dediğim var ama ondada animayı baştan yapman lazım
  • yaz hele , bizde bilelim onur gardaş..
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.