Şimdi Ara

pivot animasyonları buraya (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.607
Cevap
19
Favori
202.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdi az da olsa biraz daha yavaş frameleri de yapana kadar canım çıktı aslında bunları 1 haftada hazırladım hepsini tek tek yollim dedim ama mesaj sayım neden yinede sadce 1 arttı? umarım yaptıklarımı beğenmişsinizdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Catter Shrom -- 4 Ağustos 2008; 11:58:56 >
  • flash oyunlar bölümünde post kasılmıyorda ondan
  • ok bunun forumdaki adını da öğrenmiş oldum ilk kez yapıomda tam da yerinde yapmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Catter Shrom -- 4 Ağustos 2008; 12:09:11 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Catter Shrom

işte bir tane de savaş

/>

• calısmalar guzel oluyor millet boyle dewam edin yorumlar icinde tesekkurler bide yavaslatmayı bilsem daha guzel olcagı inancındayım ama cok hızlı oluo
  • Daha Fazla Frameden Oluştur Çalışmalarını Veya Soldaki Hızlandırmayı 7 yap
  • ok tamam saol ;) deniyim bi

• Bir Animasyonum Daha Bana İyi Oldu Gibi Geldi Ama Yorumlarınızı Bekliyorum Şimdiden Saolun

Edit: Fazla Yalnış Yazmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proob -- 4 Ağustos 2008; 19:55:16 >
  • ˚

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbult -- 27 Nisan 2011; 17:55:46 >
  • gif olarak kaydet dosyayı sonra gözatdan sec en lattaki direck linki al koy foruma image ile güzel calısma cru3ll ama daha uzun olsa daha iyi olurdu ;)
  • Güzel olmuş cru3ll

Benim çalışmamın devamı:

500 framelik oldu hadi bakalım :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: AtArdAmAr

Güzel olmuş cru3ll

Benim çalışmamın devamı:

/>

500 framelik oldu hadi bakalım :)

Yorumun İçin Saol Seninki Süper Olmuş
  • ˚

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbult -- 27 Nisan 2011; 17:56:43 >
  • güzel olmus dI4u dewamı bkliyorum seninkide gayet iyi cru3ll 500 frame mı yavas git biraz :D :D :D
  • Çok güzel olmuşi kardeşim özellikle de fikir ve arkaplanını sevdim,yürümeyi de iyi yapmışsın.
  • Ewt Çok GüzeL olmuş Arka Plan Ve yürümeyi İyi Yapmışsın Adamın Duvara Çarpması Flnda güzeL olmuş Tebrik ederim Ama Ayının Havadan Düşmesi Biraz Saçma Olmuş

Birde Ayrıntıları iyi Ayarlamışsın Adam Normalde Yavaş Koşuyo Ayıyı Görünce Topukluyo Hemen Çok Beğendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoeTy -- 4 Ağustos 2008; 19:01:28 >

• hepsi güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: siber_batu

zaten onun olmaması icin konusuyoruz msn verioz problem olunca soyluyoruz ki bu durum olusmasın simdi benim yaptıgım bu durum yani :D

bitti bende extra post kasmıyım dedim buyrun

/>

benim hosuma gitti bu sefer ama karar sizin

arkadaslar sizce bu animasyonun dewamını getirmelimiyim??

• Bence Getir Ama Biraz Yavaşlat (Çok Frame Kullan)
  • ˚

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbult -- 27 Nisan 2011; 17:57:34 >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.