Şimdi Ara

pitbull beslemeyi düşünüyorum sizce ? ve yavruları ne kadardır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ne büyük ne de küçük orta boylu iri yapılı köpekleri seviyorum pitbull da tam buna uyuyor ve sert görünümlü olması da benim için önemli

pitbullun saldırgan ve sinirli bir yapısı olabilir ama çok küçükken yavruyken onu insanlara alıştırırsan yani yavruyken kavga tarzı oyunlara oynatmayacaksın ve her insana sevdireceksin ki insanlara alışsın, kedilere saldırmaması için de yine aynı şekilde yavruyken kedilere alıştırın büyüdüğünde sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum

peki bu yavru pitbulların yani daha 1 aylık 25 günlük gibi piyasası nedir ?

evimiz bahçeli

siz tavsiye eder misiniz?

• Bizim burda biri bakıyor eğitime yolladı , kisirlastirdi ama hayvan hala her kopege saldırıyor

Bende pitbull eğitiminde en önemli şey pitbullun sahibi olduğunu hissettiriceksin hayvana kuralcı olacaksin. Seni arkadaş olarak görürse sana bile saldırabilir

Bu arada kanuna göre dogo pitbull cinsi köpeklerin bakımı yasak maddi para cezaları mevcut

Köpek istersen büyük labrador vs bakabilirsin. Avci oldukları için hem akıllı hemde sadıklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tw Scott

Bizim burda biri bakıyor eğitime yolladı , kisirlastirdi ama hayvan hala her kopege saldırıyor

Bende pitbull eğitiminde en önemli şey pitbullun sahibi olduğunu hissettiriceksin hayvana kuralcı olacaksin. Seni arkadaş olarak görürse sana bile saldırabilir

Bu arada kanuna göre dogo pitbull cinsi köpeklerin bakımı yasak maddi para cezaları mevcut

Köpek istersen büyük labrador vs bakabilirsin. Avci oldukları için hem akıllı hemde sadıklar
    benim için tipi çok önemli ya labradorun tipini sevmiyorum avcı köpeklerini hiç sevmiyorum niyeyse
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.