Şimdi Ara

Pist günleri için ucuz geliştimeler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    http://intercitypark.com/ burada yazar fakat o tarz şeylere dikkat ettiklerini sanmıyorum.
  • Modele hastalyk yoksa lüzumsuz mantyksyz bir istek pist için dedi?in için diyorum fwd gui'e ne yapsan da bo? pist için yatyryma gerek yok o modele. Ona fazlaca harcama yapaca?yna (bütün yürüyeni de?i?tirmedikçe yine de trackman olmaya ba?lady?ynda tatsyz olur :) ) git bi rwd kirala parasal riskini azyyla buna ayyr (kendi aracynda da ayny risk olacak nasylsa) çyk en azyndan pistte dönmeyi ö?ren.
    Ylla bir?ey yapacaksanyz da frenleri de?i?tirin yazyn arada kullanmalykta biraz daha maliyetli lastik alyp çykyn. Açykça gidip o araca lasti?e 3000 yatyrmanyn da manasy yok derim. Daha fazlasyna ben lüzumsuz derim azla tatmin edici bir?ey çykmaz en azyndan bilenine.
    Param var pist, trackday i?lerine de aly?mak ya?amak istiyorum diyorsa da ki?i bine?ine dokunmaz alyr eski ucuz yollu bi bmw yada rwd hafif japon elinden geldi?ince yava? yava? çaly?yr yok trafik yok muayene derdi olmayacak base bi araçtan bahsediyorum. Zenginli?i kysytly ama merakly olan böyle yapyyor :) Zaten milletin yüklü sport'lary da günlük de?il malum.

Bilin isterim ki öyle 10 ar katly harcamadyktan sonra binek hiçbir?eyle ist.park'y fullthrottle 2 tur hatta 1,5 :) turdan fazla yürüyemezsiniz. Klasyna göre bile uzun, zorlayycy bir pist. Bugünün milyon tl'lyk sportlary bile 4-5 tur yürüyemiyor diyeyim siz anlayyn. Çyktyn yürüdün çektin hararetini geçirdin bir daha çyktyn velhasyl günlük para gani olsa da öyle çok tur atamyyorsun zaten kalabalyk oldu?unda hem temiz tur atmak zor oluyor hem de tek güne vakit yetmiyor.

@Huseyin-ZST hemen hemen her?eyle çykabilirsin pist günlerinde ona göre muamale görüyor ayrylyyorsun zaten streetlegal, illegal çok önemli de?il hiç yoksa riskli, open case bir?eyse aralarda çykartyrlar zaten bineklerin arasynda çykmazsyn çykarmazlar olabildi?ince planlamaya çaly?yyorlar her?eyi. Misal özel trackday günlerinin dy?ynda halk günlerinde diyelim aralarda nadirde olsa Cup sahibi olanlar da yürüyüp geçiyor kenara.
    Hafif ?eyler için körfez ve ülkü ö?renme adyna daha uygun. Zaten ist. parky ne ebatta olursa olsun gokart gibi bir?eyle a?maya çaly?mak çok can sykar tad vermez düzlükler bitmez bir türlü :)
  • Bence kimse yokken gidin yanınızdan geçebilecek evo s2k impreza supraları düşünün
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.