Şimdi Ara

Pişmanlık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
75
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 43 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • gavuroglan (1 mesaj) demonslayer112 (1 mesaj) docthirst (1 mesaj) isimsiz755 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • 9.sınıfta benden bir kız hoşlanmıştı. O kızı reddetmiştim çünkü pek hoşuma gitmemişti.10.sınıfda başka bir kız benden hoşlandığını söylemişti fakat ben salak gibi o sıralar başkasından hoşlandığım için kızı reddetmiştim. O hoşlandığım kişi de beni reddetti 

.11.sınıfta şu an şansımı denesem yüzüme bakmayacak kız sevdiğini söylemek dışında her şeyi yaptı neredeyse fakat o zamanlar üniversite hedeflerimden dolayı reddetmiştim.12.sınıfta ise başka bir kız benimle tanışmaya çalışıyordu başkasıyla adımı vs öğrenmeye çalışmıştı fakat sınavdan dolayı ona da pek pas vermemiştim. Şimdi ise 21 yaşında flörtten 1 adım ileriye gidememiş daha kız öpmemiş bir kişiyim 

ve artık bu yalnızlık çok koymaya başladı. Geriye dönüp 9.sınıftaki hariç hepsiyle keşke ilişki yaşasaydım diyorum fakat geçmişe dönülmüyor. Fakat her akşam bu bahsettiğim kişiler aklıma gelip duruyor ve bir türlü durduramıyorum. Bana sen hakettin diyebilirsiniz fakat bu olanlardan dolayı önüme bakamıyorum artık. Var mı bana tavsiyeniz?

|
    |

• benim de var geçmişten böyle pişmanlıklarım

en cok pisman oldugum ise lisedeyken beni cok seven, kafalarımızın en cok uyustugu kız arkadasımı gözlerinin yasına bakmadan, konustugum baska bir kezban yuzunden terk etmek oldu. sevgilim oldugu halde bu kezbanla sadece flörttük ama buna aldatmak da denilebilir.

• aynı şeyi 5-6 kızda yaşadım sadece 1 nden pişmanım o da ilk aşkımdı kıza itiraf edememiştim o içimde kaldı bir tek

• Tek derdin bu olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimsiz755 -- 8 Ekim 2021; 22:39:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.