Şimdi Ara

PİRELLİ MODEMİNİZİN GÜCÜNÜ ARTTIRIN !! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
3
Favori
31.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Superonline bizim siteye de geliyor. Bana da root şifresi gönderir misiniz!
  • Arkadaşlar remote access için root şifresine ihtiyacım var. Gönderebilirseniz çok makbule geçer. Şimdiden çok teşekkürler.
  • windows 7 kullanıyorum, slaytlardaki gibi telnet 192.168.1.1 komutunu cmd ye yazınca karşıma
    'telnet' is not recognized as an internal or external command, operable program or batch file.
    uyarısı çıkıyor, farklı bir yoldan nasıl yapabilirim? yada bu hatayı nasıl düzeltebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: alyozcan

windows 7 kullanıyorum, slaytlardaki gibi telnet 192.168.1.1 komutunu cmd ye yazınca karşıma
    'telnet' is not recognized as an internal or external command, operable program or batch file.
    uyarısı çıkıyor, farklı bir yoldan nasıl yapabilirim? yada bu hatayı nasıl düzeltebilirim

Telnet istemcisi Windows Vista ve Windows 7'de öntanımlı ayarlarla kurarsan kurulmuyor. PuTTY programını indirip menüden telnet'i seçip bağlanabilirsin.

İndirmek için:
    http://the.earth.li/~sgtatham/putty/latest/x86/putty.exe

• putty mevcut bende. bağladım şimdide username passwd kısmına slaytta admin admin yazmış sanırm. bende kabul etmiyor.
  • quote:

putty mevcut bende. bağladım şimdide username passwd kısmına slaytta admin admin yazmış sanırm. bende kabul etmiyor.

Root ile giriş yapabilirsin. Bilgileri özel mesaj olarak atmıştım. R'nin büyük olduğuna dikkat et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SSH -- 6 Ocak 2010; 20:34:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SSH

quote:

putty mevcut bende. bağladım şimdide username passwd kısmına slaytta admin admin yazmış sanırm. bende kabul etmiyor.

Root ile giriş yapabilirsin. Bilgileri özel mesaj olarak atmıştım. R'nin büyük olduğuna dikkat et.

tamam yaptım teşekkürler.
  • quote:

quote:

Bana da bilgileri özelden atabilir misin? Önümüzdeki hafta Superonline bize de geliyor. Önceden hazırlık yapayım.
  • root şifresini pm den atabilirmisiniz, kurulumda karambole getirip unutturdular. shift e falan bastı, ama yakalayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterinarius -- 10 Ocak 2010; 4:38:58 >
  • Banada şifreyi yollayabilir misimiz PM ile.

teşekkürler.
  • Root şifresi acil lazım.

PM ile yollayabilir misiniz?
  • log level 3
    username:admin
    password:??????????????(buraya ne yazacagız acaba)
  • şifreleri bende rica edebilirmiyim?
  • Sifreleri bende alabilirmiyim. Teşekkürler.
  • quote:

Kullanıcı adı olarak root yazarken R'si büyük olacak.

Kullanıcı adı olarak
    admin
    Admin
    root
    Root

hepsini denedim olmuyor. Bende MH den arttırttırdım (Bu ne biçim fiil ya!).

Bende olmamasının nedeni bu işlemi wireless ile denememmiş. Ethernet kablosu ile bağlanıp deneyince problem kalmadı.
  • Merhabalar,

Forum konusunda oldukça fazla çaylağım.tam 8 saattir reset attığım pirelli router un FW sini güncellemek için root şifresini arıyorum.Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Selamlar.
  • Wireless ile ilgili hız artırıcı yöntemi bana da yollayabilirseniz çok sevinirim.Ayrıca root ile ilgili mesajınız içinde çok teşekkürler....
  • Bende root şifresi alabilirmiyim..???
  • Bende root password alabilirmiyim
  • Root şifresi alabilirmiyim bende. teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.