Şimdi Ara

PİRELLİ MODEMİNİZİN GÜCÜNÜ ARTTIRIN !! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
3
Favori
31.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • groll dostum bunun gibi başka bilgiler varsa eğer teknik destekte olup bizde olmayan, paylaşırsan seviniriz. :)
  • elime geldikçe paylaşıcam..mesela çoğu kullanıcı ap kuramıyor..whirless köprü kurmak için ayarları alıcam bikaç güne kadar banada lazım çünkü..burdan yazarım tekrardan..
  • denedim calisiyor.cekmedigi yerde simdi 1-2 cizgi sinyal aliyor (5mbps civari).modemde herhangi bir isinmada gozlemlemedim
  • Bende özel mesaj attım fakat konuda bir adres paylaşmışsın onu indirdim gerek kalmadı cevaba. Ama köprü işlemleri için gerekli bilgiyide bekliyorum kolay gelsin sağolasın..
  • banada biri root şifresini verebilir mi? p.m. bekliyorum.
  • şuan pek lazım değil ama yöntemi ben de öğrensem iyi olur, belli olmaz bir gün lazım oluverir :) bu arada şimdi aklıma gelen bir şey var, quiknet'i ilk bağlamaya geldiklerinde ayarları yaparken işletim sistemimin xp olup olmadığını sordular, xp olduğunu söyleyince de o zaman güçlendirme yapabileceğini söylemişlerdii.. tabii ben uykuluydum heralde ki ne gibi bir işlem yaptıklarınıı sormadım
  • Vericinin gucu sınırlandırılıyorsa ureticinin mutlaka bir bildigi vardır.
    Ben olsam default degerin ustune cıkmam veya cıkıs gucunun avrupa ust limitini iyice arastırırım.
    Cihaz salonda veya odada yanıbasınızda 24 saat calısacak.
  • Bu dosyayı ve root şifresini PM'den gönderebilir misin?
    PM attım sana.
  • quote:

Bu dosyayı ve root şifresini PM'den gönderebilir misin?
    PM attım sana.

gönderdim
  • arkadaşlar cağrı merkezini arayın , modem wirelles sinyal gücünü arttırsınlar hiç uğraşmayın
  • @groll banada pmden root şifresini gönderebilirmisin. teşekkürler.
  • Ben de alabilir miyim root şifresini.

Teşekkürler.

quote:

Orijinalden alıntı: groll

quote:

Bu dosyayı ve root şifresini PM'den gönderebilir misin?
    PM attım sana.

gönderdim
  • Arkadaşlar p.m den biride bana yazabilirmi root şifresini ?
  • bende bir root şifresi alabilirmiyim
  • txpwr ile arttırırsın ama anlık çözümdür. modemi her açıp kapattığın zaman defaulta geri döner. kalıcı olarak şifrelemeyi WEP yapın sinyali otomatikten 11 e çekin. tavsiyemdir.
  • bende root şifresini alabilirmiyim lütfen? pm atarsanız sevinirim..teşekkürler
  • ben denedim bir faydası olmadı
  • isteyen pm atsın her dakika topice giremiyorum

quote:

ben denedim bir faydası olmadı

ilginç !! ciddi fark ediyor bir daha dene ...

not:pm atanlar konuyada pm diye yazarsa bende bana ulaşıp ulaşmadığını daha rahat görürüm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi groll -- 13 Ekim 2009; 18:18:25 >
  • pm attım groll
  • Sunumu indiriyorum, root şifresini birisi PM atarsa sevinirim. Bağlantım bugün yapıldı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.