Şimdi Ara

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
726
Cevap
7
Favori
31.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bütün seriyi aralıksız izledim 5 çıksa yine izlerim.Bekliyoruz
  • İzlediğim en iyi serilerdendir.Johhny Deep olması yeterde artar.4 gözle bekliyorum 5. filmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: NidderuN

Her filmde bir öncekinden daha kötü.Umarım bu daha güzel olur.Ama sinemada izlemeyeceğim bu sefer.Son rezalet 3D kalitesinden sonra...

doğru söylüyorsun.karayip korsanları gizemli denizlerde serinin en kötü filmiydi.ama bence serinin en güzel filmi karayip korsanları dünyanın sonuydu.inşallah 5. filmde 3. film gibi çok güzel olur
  • artık sırf para için johnny deep'i kullanıyorlar.
    ortada güzel bi senaryo olay bile yok.
  • ben 4. filmi çok beğendim. sıralama yaparsam 1-4-3-2 olur. inşallah 5.side güzel olur
  • Uzattıkça saçmalıyolar..Ama inşallah senaryoda toparlarlar..2.filmdeki gibi bi senaryoyla başlıyıp 5.filmi çekseler ve 6. Filmde bu hikayeye dev etseler iyi olur..Tabi 6. Film olcak mı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hiç birini izlemedim ama çok övdüler bu arada zaten her gün 1 film izlemeye başladım yardırayım diyorum
  • Bence 4. film gayet güzeldi. Sırf Astrid Berges-Frisbey için bile izlenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Requast -- 16 Mayıs 2013; 6:59:16 >
  • Keira Knightley ve Orlando Bloom'un olmayışından ötürü 4. filmi bile izlememiştim. Ama Johnny Depp'in hakkını vermek lazım büyük oyuncu. 5. filmde Keira ve Orlando olursa izlerim aksi halde izlemem.
  • Yeni haber: Pirates of the Caribbean 5 yani Karayip Korsanları 5 filmi için detaylar açıklandı. Aksiyon, komedi ve macerayı tekrar bir araya getiren filmin başrol oyuncusunun Jack Sparrow rolünde, Johnny Depp olduğu kesin. Ancak diğer oyuncular hakkında net bir bilgi henüz açıklanmadı. Senaryo Terry Rossio ve Jeff Nathanson'a ait. Ayrıca gün içerisinde yönetmen konusunda da bilgiler açıklandı. Bu sefer tek bir yönetmen olmayacak. Kon-Tiki'nin yönetmenleri olan Joachim Rønning ve Espen Sandberg, Karayip Korsanları'nın beşinci filmi için koltuğu ele geçirdiler.
  • bugün gelen habere göre johnny depp maskeli süvarinin son filmi olduğunu açıkladı karayip korsanlarında olmayacak
  • Bekliyoruz Seri süperdi
  • johnny depp olmayacaksa filmin çekimine gerek yok bence bi onun için izliyordum ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunt1

bugün gelen habere göre johnny depp maskeli süvarinin son filmi olduğunu açıkladı karayip korsanlarında olmayacak

Olduğunu demiyor olabileceğini diyor. Oyunculuğu ne zaman bırakacağının kesin bir tarihi yok. Kadroda J. Depp görünüyor. Ancak dediğin gibi olursa o filmi hiç çekmesinler daha iyi. Filmin iskeletini tek başına Jack karakteri oluşturuyor zaten. Depp'siz Karayip Korsanları gişede çakılır. Yapımcısı ve yönetmeni de bunu bildiğinden çekim olmaz diye tahmin ediyorum.
  • Filmin ismi Pirates of the Carribean 5: Dead Men Tell No Tales olarak belirlendi
  • Umarım son film gibi olmaz da filmi izledikten sonra "Pirates of the Caribbean geri döndü" deriz.
  • ben en çok 4.filmi begendim bana göre orlando bloom ve keira knightley cıkınca film daha güzel oldu..
  • Filmin gösterime gireceği tarih 2015 olarak açıklanmıştı, ama senaryo sorunları nedeniyle gösterim tarihi 2016'ya ertelenmiş.
  • 2014 e az kaldı diyodum pat 2015 e ertelendi
    2 yıl çabuk geçse bari
  • 4 berbatti cikarmasinlar bence

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.