Şimdi Ara

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
726
Cevap
7
Favori
31.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uçan Hollanda'lı geri dönerse toparlar.
  • yaw 4. filmi ilk üçünden daha az zevk verdi inş yenisi daha güsel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Three Dimensions

Uçan Hollanda'lı geri dönerse toparlar.

bencede
  • Jurassic Park IV’ün 2014’te vizyona gireceği haberinden sonra, Disney Karayip Korsanları 5’in (Pirates of the Caribbean 5) senaristinin kim olacağını açıkladı.

Başrolünde Johnny Depp’in yer aldığı serinin beşinci filminin senaryosunu Jeff Mathanson (Catch Me If You Can) yazacak. Johnny Depp 2011’de filmde rol almak için anlaşma imzalayacaktı ama resmi olarak henüz netleşmedi. Geoffrey Rush ve Keira Knightley gibi daha önceki filmlerin oyuncularının da beşinci filmde olup olmayacağı henüz bilinmiyor. Kesin olan tek şey milyar dolarlık yapımın tam gaz ilerlediği.

Variety’nin haberine göre, Karayip Korsanları 5’in senaryosunu Nathanson kaleme alacak. Catch Me If You Can (Sıkıysa Yakala) iyi yazılmış bir senaryoya sahipti ama Nathanson’ın diğer çalışmaları o kadar da parlak değil.

Diğer projeleri Speed 2: Cruise Control (Hız Tuzağı 2); Rush Hour 2 (Bitirim İkili 2) ve Rush Hour 3 (Bitirim İkili 3); Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı) ve Tower Heist (Kule Soygunu). Nathanson The 39 Clues isimli filmin de senaristliğin üstlenecek.

Karayip Korsanları 5’e (Pirates of the Caribbean 5) gelince, daha önce yapılan açıklamalara göre film Porto Rico’da çekilecekti ama bu haberin doğru olmadığı öğrenildi. Penelope Cruz’un da henüz bir teklif almadığı söyleniyor. Depp’in beşinci filmde olma ihtimali yüksek çünkü gişe hasılatı getirisi yüksek olan bir aktör Depp. Şu ana dek yayınlanan dört filmden iki tanesi milyar dolar hasılat yapmıştı.#DP#

• İlla devam olması gerekmiyor ki, birinci filmden öncesi de anlatılabilir. Sparrow'un Jones ile anlaşması karşılığı Siyah İnci'nin ortaya çıkışını görülebilir vs. Ki bence çok daha iyi olur, çünkü her çıkan filmle beraber zamanı da ileri attılar, dolayısıyla zaman geliştikçe o korsan çağı tadı yakalanmıyor kanısındayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

İlla devam olması gerekmiyor ki, birinci filmden öncesi de anlatılabilir. Sparrow'un Jones ile anlaşması karşılığı Siyah İnci'nin ortaya çıkışını görülebilir vs. Ki bence çok daha iyi olur, çünkü her çıkan filmle beraber zamanı da ileri attılar, dolayısıyla zaman geliştikçe o korsan çağı tadı yakalanmıyor kanısındayım.

4. film zaten ilk 3 filmin öncesi anlatıyordu ?

Umarım 3. film gibi savaşların olduğu bir film olur.
  • 4. filmi gözlüksüz izleyen kaç kişi vardı?Yine öyle yapacaklarsa boşuna uğraşmasınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

quote:

İlla devam olması gerekmiyor ki, birinci filmden öncesi de anlatılabilir. Sparrow'un Jones ile anlaşması karşılığı Siyah İnci'nin ortaya çıkışını görülebilir vs. Ki bence çok daha iyi olur, çünkü her çıkan filmle beraber zamanı da ileri attılar, dolayısıyla zaman geliştikçe o korsan çağı tadı yakalanmıyor kanısındayım.

Bunu neye dayanarak söylüyorsunuz bilemiyorum ama dördüncü film önceyi anlatmıyor. Üçüncü filmin bir süre sonrasından devam ediyor. Üçüncü film gençlik pınarı ile bitti, son filmde de bu konu işlendi. Üçüncü filmin son sahnesinde Jack'in haritasında Aqua de Vida yazısı ve kullanılan kadeh gösteriliyor zaten...

• quote:

quote:

quote:

Bunu neye dayanarak söylüyorsunuz bilemiyorum ama dördüncü film önceyi anlatmıyor. Üçüncü filmin bir süre sonrasından devam ediyor. Üçüncü film gençlik pınarı ile bitti, son filmde de bu konu işlendi. Üçüncü filmin son sahnesinde Jack'in haritasında Aqua de Vida yazısı ve kullanılan kadeh gösteriliyor zaten...

3'leme de (hangi film olduğunu hatırlamıyorum ) Daha önce gençlik pınarı'na gittiğinden bahsediyordu. Çok net hatırlıyorum. Ayrıca 4. film çıkmadan önce 3'lemenin öncesini konu alacağı açıklanmıştı kaynak bulursam eklerim. Ama yinede yanılıyor olabilirim tabii.

• ohoo 2015 e daha 2 yıl var.. kim öle kim kala
  • 2015 nedir ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Johnny Depp olsun da bana yetiyor adamım.

+11
    Bence son film gayet güzeldi
  • Davy'imi öldürdüler, Jack'imi öldürürler şimdi
  • 5.film 2015 de gelecek tarihin uzak olması nedeni 6.filminde aynı anda yapılması başrol oyuncuları kesinleşti Seride Depp'in yanı sıra Geoffrey Rush, Keira Knightley ve Orlando Bloom da rol alıyor. yeni ölü adamlarımızda ortaya çıkacak sabırsızlıkla bekliyorum ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunt1 -- 16 Ocak 2013; 12:20:30 >
  • serinin giderek kotulestigine kesinlikle katlmiyorum. ilk 3 film tam anlamiyla bir ucleme oldu ve muhtesemdi.

ama 4 tek basina normal guzellikte bir filmdi. seri ile kiyaslarsak ise berbatti.

umarim cekilir. yine sinemaya gider izlerim ama yine umarim 4 gibi olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunt1

5.film 2015 de gelecek tarihin uzak olması nedeni 6.filminde aynı anda yapılması başrol oyuncuları kesinleşti Seride Depp'in yanı sıra Geoffrey Rush, Keira Knightley ve Orlando Bloom da rol alıyor. yeni ölü adamlarımızda ortaya çıkacak sabırsızlıkla bekliyorum ^^

Kaynak ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

3'leme de (hangi film olduğunu hatırlamıyorum ) Daha önce gençlik pınarı'na gittiğinden bahsediyordu. Çok net hatırlıyorum. Ayrıca 4. film çıkmadan önce 3'lemenin öncesini konu alacağı açıklanmıştı kaynak bulursam eklerim. Ama yinede yanılıyor olabilirim tabii.

Kesinlikle yanılıyorsun. Seriyi yakın zamanda izledim yok öyle bir şey. 3. filmin sonunu izlersen orada
    Barbossa Jack Sparrow'un gemisini alıyor tayfalarıyla birlikte ve habersiz. Tayfalar Barbossa'ya Jack'e ne oldu, nereye gidiyoruz falan demeye geliyor. Bizim Barbossa sarmalanmış haritayı çıkarıyor ve haritayı açarken Gençlik Pınarına gideceklerini söylüyor ve bir bakıyor ki Jack Sparrow haritanın ortasını yani en önemli kısmını bir şekilde kesip almış. Gençlik Pınarı da zaten 4. filmin konusu ve mekanı.
    Yani seri, zaman olarak, başından sonuna doğru doğrusal bir şekilde ilerliyor. Kesinlikle öncesini anlatıyor diye bir olay yok. Her filmdeki olay bir önceki filmlerden sonra gerçekleşiyor.

Ayrıca şu yukarıda birinin yazdıkları "Orlando Bloom, Keira Knightley gelecek 2 film bir de çekilecek" muhabbeti doğru ise bizi mükemmel 2 film bekliyor demektir. Hep düşünmüşümdür neden olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 16 Ocak 2013; 18:59:44 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yunt1

5.film 2015 de gelecek tarihin uzak olması nedeni 6.filminde aynı anda yapılması başrol oyuncuları kesinleşti Seride Depp'in yanı sıra Geoffrey Rush, Keira Knightley ve Orlando Bloom da rol alıyor. yeni ölü adamlarımızda ortaya çıkacak sabırsızlıkla bekliyorum ^^

Kaynak ?

Kaynak : ntvmsnbc buda linki:http://www.ntvmsnbc.com/id/25414010/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunt1 -- 16 Ocak 2013; 23:41:30 >

• Orlando ve Keira geri mi dönüyor İnş. doğrudur bu haber 4. film evet fena değildi ama ilk üç filmin yanına yaklaşamadı
  • 5.si çıkıyor ben daha seriye başlamadım, ayıp be
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.