Şimdi Ara

‖‖ Piranha ZEN - ANA KONU ‖‖ (80. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.899
Cevap
40
Favori
291.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slayer9800 -- 29 Nisan 2014; 15:55:47 >
  • Selamlar zen ailesine yeni katildim.Arkadaslar size 3 sorum var.1 klavye ile yazi yazarken titresim nerden kapatilacak.2 birini aradiktan sonra baglandiktan sonra titresim nerden kapatilacak. 3 en onemlisi internetten video izlerken ses azalip artiyor.kulaklikla boyle bir sorun yok.acaba nerden duzelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piranha ZEN Orjinal Stock Yazılım (ROM) Dosyaları ve Yükleme Videosu.

http://www.youtube.com/watch?v=7zF94vRnbnA adresinden orjinal yazılım yükleme videosunu izleyebilir. Aşağıdaki linklerden orjinal yazılım dosyalarını indirebilirsiniz.

SP_Flash_Tool_exe_v3.1344.0.212:http://yadi.sk/d/p4L2COGALiAQY
    ZEN Stock (Orjinal) Rom:http://yadi.sk/d/yttrR95nMGZHP
  • PİRANHA DESTEK HAZIR OKUMUŞKEN SORUMA BİR CEVAP VERSEYDİNİZ.
  • Arkadaslar size birkac sorum olucak yardimlarinizi bekliyorum:

1-)Telefonu rootladim mobile uncle tools ve cmw den backup aldim denemek amacli Restore aldim (cmw den aldigim back up kaybolurmu)
    2-Telefon icin tavsiye rom hangisidir.
    3-Rom yukledikten sonra back up u sd card'a atip restore yapabilir miyim ?

Simdiden cok tesekkur ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slayer9800 -- 29 Nisan 2014; 22:17:39 >
  • slayer9800 S kullanıcısına yanıt
    HapiranirArkadasim eger orjinal rom a donmek icin soruyorsan eger yukaridaki piranha destek kullanicinin paylastigini yap. Ben o sekilde pcden 3-4 dk da hemen sorunsuz orjinal romu geri yukluyorum. Rom konusuna gelince color os denedim canvas magnus denedim s4 romu denedim. İclerinden en duzgun canvas magnus romdu. Ancak bu dedigim romlarin hepsinde ekran kirpismasi oluyor. Yabi ekranin altinda sanki florasanlar vardir ya uzun duz baxan boyle icinde dalgalanmalar olur ayni o sekilde dalgalanmalar oluyor. Onun haricinde butun romlar sorunsuz calisiyor. S4 romun sarji cok iyiydi bayagi uzun gidiyordu ama ses bayagi az cikiyrdu telefonunp. Piranha destek şu radyo icin systemde ki hangi dosyayi degistirecez allahaskina bi soyleyin yaa. Bi yardinci olun calistiralim su radyoyu. Diger butun romlarda harika calisiyordu radyo....

• ekk001 E kullanıcısına yanıt
    Ses azalip yukselmesi icin guncelleme bekliyoruz ama umarim en kisa zamanda yaparlar bi guncelleme. Bu arada aramiza hos geldin... Bir sorum olacak imkanin varsa modern combat4 yada dead trigger 2 yukleyip oynarmisin dokunmatik problem yapiyormu sende de merak ettim. Yani bi parmaginla karakteri ileri geri hareket ettirirkenndiger oarmaginla da silah nisanini saga sola cevirdiginde karakterin ilerlemesinde bi anirmallik olacakmi sende de???

• Hocam rom'un linki var mi ?

• Teşekkürler cevabın için Bensukru, dedigini yaptım, bakalım telefon kendiliğinden arama yapacak mı? Piranhaya da durumu ilettim, oldukca ilgilendiler olmadı gönderin cihazı biz bakalım dediler. Şu an beklemedeyim.

• ekk001 arkadaşım,
    1.sorunun cevabı: ayarlar, dil ve giriş, Android klavye ayarlarına gir, tuşa basıldığında titret tikini kaldır
    2.sorunun çözümünü bende bulamadım, ama tahminin titreşimi engelleme ayarı yok(sistem varsayılan ayarı galiba)
    3.sorunun galiba senin ve benim gibi birçok kişide mevcut.piranhaya telefonun bu tür sorunlarını email ile belirttim, önerilerinizi dikkate alacağiz diye mesaj göndermişlerdi. Dolayısıyla sesteki bu sorun güncelleme ile giderilecektir diye düşünüyorum

• Piranha Destek P kullanıcısına yanıt
    bende güncelleme bekleyenlerdenim. Su cift parmak sorununu ve ekranda ki titreme olayını cözerlerse 3 arkadas bu telefonu almayı düsünüyoruz. Piranha ilgilenir umarım.
    Yukarda bi arkadaş daha söylemiş artık millet forumlara girerek telefon alıyor. Piranha da forumlarda çift parmak sorunuyla anılmak istemez sanırım :) Telefonun geri kalan herşeyi hoşuma gitti Umarım su sorunu düzeltirlerde başka telefonlara kaymaz aklımız.
  • slayer9800 S kullanıcısına yanıt
    Konuda ki custom rom listesindeki romlarin hepsi bizim telefona oluyor arkadasim buyur link
    http://forum.xda-developers.com/canvas-magnus/general/root-roms-mods-guide-micromax-canvas-t2569049

• NaRrKoZ kullanıcısına yanıt
    Hocam ekranda ki titreme demissin de bi aciklik getirelim o konuya ;) orjinal rom da hicbir sekilde titreme kirpisma dalgalanma yok kesinlikle. O titremeyi sadece custom romlarda yapiyor. Micromax a117 ye uygun ronlari yukluyoruz sanirim ondan kaynakli. Cunku micromax a 117 bizim telefonun birebir aynisi ancak islemci hizi 1.5 ghz. Bizim zenler 1.2 ghz belki bu aradaki fark yuzunden sistemde bi soeun oluyordur ondan ekran dalgalaniyordur. Sadece bi tahmin yuruttum ;) yani demem o ki orjinal romda hicbir sekilde ekran da kirpma sorunu yok. Sadece cift parmak sorun oluyor..

• YA CILDIRACAM.NAZARMI DEGDI NEDİR BİSMİLLAH.TELEFON DUN GELDİ.BUGUN SABAH UYANDIĞIMDA EKRANI KENDILIGINDEN CATLAMIS.BOYLE BIRSEY NASIL OLURYA.DUSURMEDIM VURMADIM HATTA AMAN DEDIK HASSAS BIRSEYE BENZIYOR DİKKAT EDELIM. BUGUN BIRINCI GUNU.DELİRECEM.BÖYLE BİRSEY NASIL OLUR.BU ZIKKIM GORİLLA GLASS DEGILMI.BUGUN HEMEN ALDIGIM YERE GOTURECEM.ELIMIZDE PATLAMASA IYI.SABAHTAN BERI MOREL SIFIRA INDI.TELEFONDA DEĞIL DUSME VURMA FALAN CIZIK BILE YOK. BOYLE BIRSEY NASIL OLABILIR...DAHA JİLATİNİ BİLE USTUNDE.
  • Telefon güncelleme alacak mı acaba?
  • Email ile piranha sorabilirsin. Sorduğum kadarıyla güncelleme verecez diyorlar

• Dostlar bu ana sayfadaki fazla ekranlara nasıl kaldirabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi güven1989 -- 1 Mayıs 2014; 17:52:12 >
  • Umarım güncellemeleri hızlı bir şekilde verirler, telefonu alınca problem olmasını istemem açıkcası :D
  • arkadaşlar merak edene zen 1080p örnek video...

https://www.youtube.com/watch?v=-He5V4vXBaU
  • güven1989 G kullanıcısına yanıt
    Kaldiramiyoruz malesef guncellee bekliyoruz bu tur sorunlar icin

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.