Şimdi Ara

Piranha Voyager Hakkında? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
1
Favori
37.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hedefi buluyorum ama 3 boyutlu resimleri bulamadım.
  • 3B görünenlere devam..

İstanbul için..
    Kuleli Askeri Lisesi
    Beylerbeyi Sarayı
    Kız Kulesi
    Haydarpaşa Garı
    Ataköy
    Dikilitaş

Şimdilik bu kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AXAPTA -- 2 Ocak 2009; 0:22:34 >
  • Selam tekrar..
    Cihaz üzerindeki bluetooth araç kitini etkin olarak kullanmak istiyorum. Ancak her seferinde manuel olarak cevirmemiz gerekiyor numaraları.

Cep telefonundaki kayıtlı numaraları cihaz üzerinden göremiyor muyuz? Rehber aktarımı yok mu
  • cihazı açılmayan arkadaşlar,
    daha önce benim de başıma gelmişti aynı sorun, bayağı korktuktan sonra cihazın arkasındaki reset tuşuna (ince kalem ucu vb. ile basılan) basınca cihaz tekrar açılarak düzeldi. bir deneyin derim.

wince ekranına geçmek isteyen arkadaş,
    cihazın yanındaki battery on/off tuşundan cihazı kapatıp tekrar açın, daha açılırken (program çalışmaya başlamadan) cihazın üstündeki on/off tuşu ile ses yükseltme tuşuna aynı anda basılı tutun (bayağı uzun süre, yaklaşık 10-15 sn. olabilir). cihaz kapanacaktır. üstündeki on/off tuşundan tekrar açtığınızda wince ekranında açılacaktır.
  • Arkadaşlar,bu,WinCe ekranından hangi işleri yapabiliriz,bir bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: enginu

Selam tekrar..
    Cihaz üzerindeki bluetooth araç kitini etkin olarak kullanmak istiyorum. Ancak her seferinde manuel olarak cevirmemiz gerekiyor numaraları.

Cep telefonundaki kayıtlı numaraları cihaz üzerinden göremiyor muyuz? Rehber aktarımı yok mu

kimsenin bilgisi yok sanırım.. ya da manuel çevirmeye devam
  • Arkadaşlar merhaba,
    Aranıza yeni katıldım.
    geçen hafta bir navigasyon cihazı almaya karar vermiştim ve araştırmalarım sonunda (özellikle bu forumda yazılanlardan etkilenerek) bir Piranha Voyager aldım.

Kullanım klavuzunu okurken benim için önemli bir konu ilgimi çekti. Klavuzda Hız kameralarından bahsediyor ve:
    "Bazı hız kameraları yolların yanında bulunur, tek bir yöne bakar ve trafiğin bir veya iki yönünü ölçer. Geçerli hızını ölçer. Bu hız kameraları için kontrol edilen trafik yönünü ve hız sınırını belirleyebilirsiniz. Cihaz ölçülen yöndeki bu hız kameralarına yaklaştığınızda sizi uyaracaktır. Hızınız hız kamerasının yanındaki hız sınırnı aşarsa, cihaz özel bir uyarı sesi çıkarır."
    yazıyor. Bu konuda bilgisi olan var mı? Radar'a girmeden uyarı alabilir miyiz acaba?
  • turkiyede boyle bir hizmet henuz baslamadı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mng

arkadaslar sormustum ama gume gitti cevap veren cıkmadı. 3 boyutlu binaları bir turlu goremedim. Gorebilen var mı varsa ayarı nerden yapılıyor.

Akmerkez ve leventteki eski HSBC binası 3 boyutlu.
  • quote:

quote:

Selam tekrar..

kimsenin bilgisi yok sanırım.. ya da manuel çevirmeye devam

Evet malesef telefondaki rehbere ulaşamıyorsun, elle cevirmeye devam :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: oblomov03

Hedefi buluyorum ama 3 boyutlu resimleri bulamadım.

harita planlama ekranında bulamazsın, hedefi belirle, GPS harita ekranında o noktayı bul görürsün. (biraz saçma anlattım sanırım)

Bu arada windows ekranında neler yapılabildiğini araştırıyorum. Faydalı şeyler bulunca paylaşacağım. Ama işlerim yoğun şu sıralar pek vakit ayıramıyorum.

Piranha Voyager Hakkında?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gps.navigation

Zevkinize bişiy demiyeyim ama cihazı koyduğunuz yer güvenlik ve görüş açısından çok tehlikeli bir yer.

Kolay gelsin

aslında cihazı taktığım yer beni hiç rahatsız etmiyor. Resimleri arka koltuktan çektiğim için görüşü kapatmış gibi duruyor ama şoför mahalinden hiç bir dezavantazı yok bence. Aynanın hemen altı, dikiz aynasına bakmak araç kullanırken nasıl rahat bir reaksiyonsa gps de aynı oluyor. Ön görüşe engel olmuyor, ve böylece arkada oğlum Tarçın ve arkadaşlarını rahatça izliyor.
  • Arkadaşlar merhaba,
    Kullanım klavuzunda yol kenarında bekleyen sabit hız kamerasını farkedip, sabit hız kamerasının ayarlandığı hızı gösterebileceğini ve bu sabit hız kamerasına yaklaşırken uyarı vereceği yazıyor. Yani hız radarına girmeden uyarı alabiliyor muyuz? Bu konuda bilgisi olan var mı arkadaşlar.
  • Arkadaşlar.. Benim uzay mekiğini kapatıp açıp kapattığımda rotayı tekrar hesaplama özelliği iptal oluyor. Ayarlar bölümünden tekrar aktif etmem gerekiyor. Var mı siz de böyle bişey? Başka bir ayar mı var bunun için?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeaaSoul

Arkadaşlar merhaba,
    Kullanım klavuzunda yol kenarında bekleyen sabit hız kamerasını farkedip, sabit hız kamerasının ayarlandığı hızı gösterebileceğini ve bu sabit hız kamerasına yaklaşırken uyarı vereceği yazıyor. Yani hız radarına girmeden uyarı alabiliyor muyuz? Bu konuda bilgisi olan var mı arkadaşlar.

geçtiğin yollarda farkettiğin kameraları işaretleyebilirsin diye biliyorum. alet içinde yüklü bişeyler olduğunu sanmıyorum.
  • MENÜ--AYARLAR--NAVİGASYON'u seç ve orada "Rota Dışı Yeniden Hesaplama" için tik at.
    Tekrar açıp kapatsan da bu özellik hep çalışıyor.
    quote:

Arkadaşlar.. Benim uzay mekiğini kapatıp açıp kapattığımda rotayı tekrar hesaplama özelliği iptal oluyor. Ayarlar bölümünden tekrar aktif etmem gerekiyor. Var mı siz de böyle bişey? Başka bir ayar mı var bunun için?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeaaSoul

MENÜ--AYARLAR--NAVİGASYON'u seç ve orada "Rota Dışı Yeniden Hesaplama" için tik at.
    Tekrar açıp kapatsan da bu özellik hep çalışıyor.
    quote:

Arkadaşlar.. Benim uzay mekiğini kapatıp açıp kapattığımda rotayı tekrar hesaplama özelliği iptal oluyor. Ayarlar bölümünden tekrar aktif etmem gerekiyor. Var mı siz de böyle bişey? Başka bir ayar mı var bunun için?

Evet ayar oradan yapılıyor ama zaman zaman disable oldu kendi kendine işte.. anlamadım hiç bişey

• Evet ayar oradan yapılıyor ama zaman zaman disable oldu kendi kendine işte.. anlamadım hiç bişey

Bendeki cihazda reset atana kadar rota dışı otomatik hesaplama değişmiyor. Bu arada reset atmış olabilirmisin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuneytulu -- 6 Ocak 2009; 23:28:03 >
  • Bu arada dvd izleyen arkadaşlar altyazılı olarak izleyebiliniyormu?
  • Orjinalden alıntı: cuneytulu

Evet ayar oradan yapılıyor ama zaman zaman disable oldu kendi kendine işte.. anlamadım hiç bişey

Bendeki cihazda reset atana kadar rota dışı otomatik hesaplama değişmiyor. Bu arada reset atmış olabilirmisin?

bir kez reset attım ama, otomatik hesaplamanın devre dışı kalması 4-5 kez oldu.. bakalım tekrar yapacak mı

Bu arada başka bir sorun, aletin saatini ayarlayamıyorum. yanlış gösteriyor.+2 falan yaptım yok olmuyor set edemiyorum. saatin kendisine de müdehale ettirmiyor zaten.. Manuel kitapta WinCE ye girip oradan değiştireceksiniz saati falan diyor. oraya da girdim orası da fıs çıktı. sizlerin nasıl saat olayları? doğru gösteriyor mu
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.