Şimdi Ara

Piranha Piranha Business Tab 10.1 ALINIR MI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
30.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Piranha Piranha Business Tab 10.1 Alınır Mı Sadece Facebook Twitter Oyun Okadar Filim Felan İzlemem 3 Tablet Olacak Bu

• yapacağın işlemler için yeterli olacaktır bu ürün ama film performansı hiçte fena değil oyun performansıda fiyat/performans için yeterli
  • Ben aldım mesajımıda onunla yazıyorum performans olarak gayet iyi full hd filimlerim vari 2tb hardisk taktim sorun yok catir catir oynatiyor dokunmatik gayet basarılı kasasi şık ve kaliteli gorùnùyor iki gundur kullanıyorum sorun yok bukadarmı mükemmel derseniz tabiki değil kendi sarcihaziyla dokunmatik sapıtıyor japon pazarindan alipda kutunun içine koymuşlar gibi dandik biradaptörü var gidip adam gibi bir adaptor aldim sorun duzeldi sesi tatmin edici fiyatina gore iyi bir cihaz 6 saat felan gidiyor sarjı ben memnunum simdilik zaman ne gosterir bilemem ekranı 9 olan bir modeli vardı onun cozunurlugu berbatti 10.1 olaninki daha iyi dedigim gibi fiyat performans olarak gayet basarili bozulmadan ne kadar sure kullanacaz kismet artik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir eksisi daha var unuttum wifi si pek iyi cekmiyor cok guçlu degil galaxy s2 kullaniyorum onunki kadar basarılı değil

• bende fiyat araştırması yapıyorum. bu ürün dikkatimi çekti. üç sorum olacak :
    1- hdmı çıkışı var ama ekran kalitesi hakkında bilgi bulamadım. yani kendi ekranı full hd mi?
    2- galaxy note lar daki kalem ile yazı yazma olayı yazılımsal bişey mi. piranha larda benzer bi yazma olayı var mı? yoksa galaxy note alternatif bi tablet önerebilir misiz?
    3- hareket sensörü verimli çalışıyor mu? web de donmalar yaşanıyor mu?

fiyat performans olarak iyi durumda gibi ancak şu kalemle not alma durumu çok güzel olmuş. piranha da olsaymış süper olurmuş.
  • ekran 1024#600 fena sayilmaz usta cihaz 300 tl civarinda ekranı ful hd olsun bu olsun su olsun fiyatida ucuz olsun ole bisey yok bir samsungla bir tutamazsin fena degil ozeti bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aldım memnunum ama tabi bir ipad degil
    320 tl ye 10 inc tablet alıyorsun daha ne ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: starmaster

aldım memnunum ama tabi bir ipad degil

Kasma Donma Biraz Anlat Net Takılma Nasıl Oyunda Kasma Var Mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeknoEmir

quote:

kasma görmedim oyunda ama internette kasıyor biraz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TeknoEmir

quote:

kasma görmedim oyunda ama internette kasıyor biraz

İnternet Önemli Değil Oyun Önemli Tşkler
  • alınabilir
  • Arkadaslar super hizli bir tablet deil ama bu paraya alinacak en iyi tablet diyebiliriz. Bende birkac gun once aldim sarj konusunda basarili, tek cekirdek islemci bazen yawas kalsada giris sewiyesi icin ideal.

• quote:

Orijinalden alıntı: halilbg

Bir eksisi daha var unuttum wifi si pek iyi cekmiyor cok guçlu degil galaxy s2 kullaniyorum onunki kadar basarılı değil

hocam bende anneme almak istiyorum bu tabletten sadece internet için kullanacak yemek tarifi falan vs. :) wifi zayıf demişsin bunu biraz açarmısın çokmu kötü ? yani anneme alırsam interneti benim evden alacak wireless ile , kardeşimde netbook vardı kapının önünde normal çekiyordu yani tam sınırda aradaki mesafe , bunun çekim gücü yetermi acaba ?

saygılar...
  • pazar günü vatandan aldım. ölü pikseller var malesef. ve cihazın yandan bakınca yer yer lcd ışık şüzmesi var. wi-fi çekim gücü dizüstü bilgisayarıma göre düşük gerçekten. fiyat performans olarak iyi durumda.
    ayrıca 300tl daha ne olsun diyen arkadaşlar; adamlar buraya bi forum açmışlar, bilgi paylaşımı olsun diye.
    o var mı şu varmı diye sormak normal bence. biliyorsan var yada yok de. bilmiyorsan "ipad le kıyaslama samsungla kıyaslama, daha ne istiyorsun" şeklinde konuşma. bizde biliyoruz neyi neyle kıyaslayacağımızı.
    özellik soruyoruz arkadaşım. var mı yok mu? o kadar.
  • uygun kılıf bulamadım, boyutları standart değil sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartl_ak

uygun kılıf bulamadım, boyutları standart değil sanırım.

ben muğladayim. golddan aldım kılıf. genel 10 inclik kılıflara uydu
    kılıf biraz dandik ama napalım :) 28 tl

bu arada wifi i zayıf ve yandan bakınca ışık huzmesi gorunuyor .
    wifi söyle bir oda disaridan film izleyebilirsiniz
    iki oda varsa modemle internete girebilir
    haaa bide şu var artı bu tablet kendinden rootlu yani onun için ugrasmiyorsunuz
    bu ne ise yarar en basitinden dns changer ile film sitelerine girebilirsiniz ve bicok sey yapılabilir
    ikinci artısı android 4.0.3 olması bu flashı destekleyen son android surumu 4.1 desteklemiyor sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: pascall35

quote:

Orijinalden alıntı: halilbg

Bir eksisi daha var unuttum wifi si pek iyi cekmiyor cok guçlu degil galaxy s2 kullaniyorum onunki kadar basarılı değil

hocam bende anneme almak istiyorum bu tabletten sadece internet için kullanacak yemek tarifi falan vs. :) wifi zayıf demişsin bunu biraz açarmısın çokmu kötü ? yani anneme alırsam interneti benim evden alacak wireless ile , kardeşimde netbook vardı kapının önünde normal çekiyordu yani tam sınırda aradaki mesafe , bunun çekim gücü yetermi acaba ?

saygılar...

Sanmam daha zayıf olacak notebook kadar iyi olacağını zannetmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: cartl_ak

pazar günü vatandan aldım. ölü pikseller var malesef. ve cihazın yandan bakınca yer yer lcd ışık şüzmesi var. wi-fi çekim gücü dizüstü bilgisayarıma göre düşük gerçekten. fiyat performans olarak iyi durumda.
    ayrıca 300tl daha ne olsun diyen arkadaşlar; adamlar buraya bi forum açmışlar, bilgi paylaşımı olsun diye.
    o var mı şu varmı diye sormak normal bence. biliyorsan var yada yok de. bilmiyorsan "ipad le kıyaslama samsungla kıyaslama, daha ne istiyorsun" şeklinde konuşma. bizde biliyoruz neyi neyle kıyaslayacağımızı.
    özellik soruyoruz arkadaşım. var mı yok mu? o kadar.

bende ordan aldım alırken orda adamlara açtırdım kutuyu baktım ekranı kontrol ettim sıkıntı vardı daha cikmadan oradan değistirtim ikincisinide kontrol ettim sıkıntı olmadığına kanaat getirdikden sonra aldım çıktım alırken dikkat etseydin keşke kardeşim neyse sağlık olsun birde internetde dolaşırken dokunmatik cok kastiriyor takılmalar oluyor maus takıldığı zaman bir sıkıntı yok oyun uygulama performansı iyi malzeme kalitesi de fena değil film izletme performansı çok başarılı ses olarak gördüğüm diğer çin malı tabletlerden daha yüksek çıkıyor ve yeterli

• yalnız ben orjinal romunun yanında
    costum rom bulamadım ç kurdum ama dokunmatik çalışmadı :)
    cynmod gibi
  • Fiyat performans açısından değerlendirirsek alet alınabilecek bir alet ancak max. 300-320 civarında bir para verdiğinizi düşünürsek.

Can sıkıcı sorunları şunlar:
    1. Wi-fi bağlantısı iyi değil. Şöyle ki eğer bağlantı noktası ile aranızda 4 metreden fazla varsa bağlanamayabilirsiniz.
    2. İnternet kullanımı maalesef keyifli değil. Kendi standart browser'ı ile de firefox , dolphin ile de ben memnun kalmadım. Sayfaların açılması uzun sürüyor. Birden fazla tab açmak ve tablar arasında geçişte de duraklamalar oluyor.
    3. Pil kısmı oyunlarda vs. çok ısınıyor. Bazıları bunun rahatsız edici derecede olmadığını ya da tutuş durumunuza göre hissetmeyeceğinizi söyleyebilir ama bu ısı pili öldürecektir.
    4. widescreen olması film izlerken hoş olsa da ben genel ekran kullanımı açısından kareye yakın olanların (4:3 sanırım onlar) daha kullanışlı olduğunu düşünüyorum
    oyun ve internet işlemleri için.
    5. Ağırlığı da 600 gr'dan fazla. Uzun süre kullanırsanız bu da insanı rahatsız ediyor.

Güzel yönleri:
    1. Pili şu an için iyi. (3 aydır kullanıyorum)
    2. Genel olarak 1080p'lik mkv'ler de dahil olmak üzere filmlerde hiçbir sıkıntı yaşatmadı.
    3. Oynadığım oyunlarda performans problemi yaşamadım ama çok oyun oynamıyorum.(dead trigger oynadım mesela)
    4. tasarımı ve inceliği iyi.
    5. güvenmesem de garantisi var.
    6. 1 gb ram avantajı var.
    7. ipadden iyi olduğu bir yönü var :) direk bildiğimiz usb girişi var. Herhangi bir veriyi usb ile atmanız çok kolay.

Sorularınız olursa cevaplayabilirim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.