Şimdi Ara

Piranha no traffic m type Adres bulamama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
3.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • piranha no traffic m type modeli navigasyon cihazımda adres girişi yaparken, yazmak istediğim adres listeye gelmiyor. gelen adreste ise kapı numarası çıkmıyor. ayrıca kayıtlı bir POİ seçtiğimde 500 m ilerisine götürüyor. iki kez güncelleme yaptım bir gelişme olmadı. lütfen yardım...

• quote:

Orijinalden alıntı: enginkrn

piranha no traffic m type modeli navigasyon cihazımda....

Çıkmadan yanıtlamaya çalışayım ama gerekli veri yok.
    Hocam bu türden konular açarken cihazınızdaki navigasyon yazılımını ve mümkünse ekstra olarak bir de haritaların hangi firmadan olduğunu belirtirseniz iyi olur. Yazılım şart, ikincisi keyfe keder...
  • tşkr
    harita infotech
  • quote:

tşkr
    harita infotech

Harita Infotech te... Yazılım IGO tabanlı bir şey mi, Mireo Don't Panic mi ya da Route66 gibi bir şeymi onu sormuştum. Bu arada kendi sitelerine de baktım, Piranha navigayon yazılmı diyor.
    IGO tabanlı ya da Garmin yazılımı olsa yardımcı olabilirdim. Anlaşılan her ikisi de değilmiş hocam.
  • hocam konuyla ilgili infotech firmasıylada görüştü. bulamadığım adresi söyledim aaaa evet kayıtlı değil infonav sitesinden kayıt yapın dediler. yaptım sonrası haritayı güncelledim yine gelişme yok.
  • quote:

hocam konuyla ilgili infotech firmasıylada görüştü. bulamadığım adresi söyledim aaaa evet kayıtlı değil infonav sitesinden kayıt yapın dediler. yaptım sonrası haritayı güncelledim yine gelişme yok.

Infotech

Coooooooook eksikleri var cok!

Baskent Ankara'da bile guncel verileri yok. Bir de sizden gelen guncellemeyi isleyip hemen yeni harita uretmezler diye biliyorum. Yilda 2-3 kez harita cikarirlar. Sizden gelen veriyi ancak bir sonraki donemde islemis olurlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hocam konuyla ilgili infotech firmasıylada görüştü. bulamadığım adresi söyledim aaaa evet kayıtlı değil infonav sitesinden kayıt yapın dediler. yaptım sonrası haritayı güncelledim yine gelişme yok.

Yıllardır aynı taktik, haaa birde en iyi harita bizde ama vermiyoruz gizlilikten dolayı filan komedi hala aynı orada yazık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam yeni veriyi yüklese ne yazar. gideceğim yeri aylar önceden belirleyip önce infotech e bildirip sonra güncelleme yapacak halim yok. böyle bir saçmalık olamaz. kıymetli tavsiyelerinizi bekliyorum. başka bir harita mı yüklesem acaba...
  • İade edip başarsoft haritalı hızlı bir cihaz alın

• cihazı alalı 2 ay oldu güncelleyince düzelir dediler. iade almadılar.
  • Yıllardır öyle diyorlar zaten :)

• cihazdaki infotech haritayı kaldırıp. başka bir harita yüklesem acaba navigasyon cihazındaki TMC bilgi sistemi vs. program çalışır mı? tşk...
  • Ben de Piranha (leon) kullanıyorum. Başarsoft haritası kullanıyor. Bu harita konusunda, en sağlıklı ve ciddi program, Başarsoft haritalarıdır. Google da onun programlarını kullanıyor. Ben kullandığım cihazdan önce başka bir marka almıştım route66 kullanıyordu. Çok kısa sürede girdiğim 3 adresin 3 de kayıtlarında yoktu, bir adres yani sokak da yanlış yerdeydi. Bütün yanlışları cihaz firmasına gönderdim. Hiçbir cevap alamadım. Cihazı hemen iade edip bu Piranha'yı aldım. Bugüne kadar cihazdan ve işleyişinden son derece memnunum. Yalnız elektrik bağlantısında hiçbir kullanım hatam olmamasına rağmen firma tamir servisi "kullanıcı hatası" diyerek garanti kapsamından hariç tuttu. 50 lira ödemek mecburiyetinde kaldım.
    Piranha, Başarsoft haritalarından vazgeçtiyse kendisine yazık etti derim.
    Buradaki yazıyı yazmamın nedeni, yeni "no traffic" li cihazları incelerken buraya ulaştım.

Netice:KESİNLİKLE PİRANHA ALMAKTAN VAZGEÇTİM.

BU, NAVİGASYON CİHAZLARINDA, EN ÖNEMLİ KONU HARİTA PROGRAMIDIR.

NOT. yeğenim ise Garmin kullanıyor. O da son derece mükemmel ve memnun eden bir cihaz.

İyi günler.

• noTraffic M Type room dosyası lazım yazılım çöktü acil kimsede varmı acaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.