Şimdi Ara

Piranha MediaSmart X Type 7 Inch Dijital Çerçeve Şok Fiyat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.584
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Piranha MediaSmart X Type Dijital Çerçeve İndirimshop'ta Vade Farksız 3 Taksit 136 TL.
    Akakçede en düşük taksitli fiyatı indirimshop'tan sonra 157 TL.

Not: Boyut 7 Inch

Tıklayın.

Piranha MediaSmart X Type 7 Inch Dijital Çerçeve Şok Fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mocobain -- 23 Temmuz 2009; 12:05:47 >

• kaç kişi vardır ki dijital çerçeveyi almayı düşünen 157 tl yi bırakın 136 tl bile vermem
  • boyutu hakkında bilgisi olan varmı nası bi ilandır yaw sitenin kendisindede boyut göremedim
  • Aynı özelliklerde hometech marka olanını 56 tlye aldım.
  • Boyut 7 inch
  • quote:

Orijinalden alıntı: oaston

Aynı özelliklerde hometech marka olanını 56 tlye aldım.

156TL demek istedin herhalde

ben de bunlarla aynı ayar bir markayı 9ay kadar önce kampanyadan 99TL ye almıştım,
    güzel oluyor ya, atıyorsunuz fotoları, müzikleri tıngır mıngır dönüyor ekranda hatıralar

• quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

quote:

Orijinalden alıntı: oaston

Aynı özelliklerde hometech marka olanını 56 tlye aldım.

156TL demek istedin herhalde

ben de bunlarla aynı ayar bir markayı 9ay kadar önce kampanyadan 99TL ye almıştım,
    güzel oluyor ya, atıyorsunuz fotoları, müzikleri tıngır mıngır dönüyor ekranda hatıralar

İnanmak istemiyorsun değil mi şaka gibi...

Ama gerçek ! Dün b.paşa carrefourdan 56 tlye aldım. Tam olarak alet bu :

http://www.vadii.com/pinfo.asp?pid=20482

Reyonda son iki tane kalmıştı. Bir tane de 8 inçlik olanı vardı o 185 tl idi..

Kendimi tutup sadece birini aldım, deneyim memnun kalırsam yarın diğerini de alırım diyip diğerini reyon arkasına sakladım

Akşam bir baktım alet canavar, kart yuvası, usb giriş, tv out, divx gösterim, uzaktan kumanda, stereo hoparlörler falan... Soluğu bugün carrefourda aldım hemen Şu an oradan üzülerek yazıyorum.. Üzülerek çünkü kalan o tek cihazın fiyatını sıkı durun 149 tlye çıkarmışlar!
    Reyon görevlilerine sordum, doğrudur diyorlar, burada her an herşeyin fiyatı böyle radikal değişebilir diyorlar. Biz bile neyin ne olacağını önceden bilemiyoruz diyorlar. Eee ne diyeyim serbest piyasa mal onların istedileri fiyatı çekmekte serbestler. Şimdi elim boş dönerken dün niye ikisini de almadığıma yanıyorum, beğenmezsem nasıl olsa iade edebilirdim Neyse tecrübe oldu bu da artık. Belki yarın-öbür gün tekrar düşebilir, tek bir tane var çünkü. Yakın olanlar takip etsin..

Bu arada arkadaşın bahsettiği piranhanın S Type modeli de var 1 adet 87 tl yazıyordu. İsteyen varsa gidip alabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oaston -- 23 Temmuz 2009; 13:16:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: centerland

http://www.teknofiyat.com/?search=+Dijital+%C3%87er%C3%A7eve&altlimit=&ustlimit=

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=135171680&CS_Category=_DIJITAL_CERCEVE_VE_FOTOGRAF_CERCEVESI870&CS_Catalog=_FOTOGRAF___VIDEO_KAMERA#

alternatif

Ya hocam Teknosadaki alternatife baktım da ürünün özellikleri doğru düzgün yazmıyor. video oynatamıyor, mp3 bile çalamıyor. bence onun fiyatı o özelliklere göre çok bile.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.