Şimdi Ara

PİRANHA LEON NAVİGASYON AÇILMIYOR?ACİL YARDIM.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
7.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen gün normal bir şekilde kapatmıştım.Şimdi açmaya çalışıyorum cihaz açılıyor.Oynatıcı,ayarlar,e-kitap kısmı açılıyor ama Navigasyon tarafını açmaya çalıştığımda cihaz öylece bekliyor açılmıyor.Acil yardıma ihtiyacım var.Nasıl düzeltebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokmavı

Geçen gün normal bir şekilde kapatmıştım.Şimdi açmaya çalışıyorum cihaz açılıyor.Oynatıcı,ayarlar,e-kitap kısmı açılıyor ama Navigasyon tarafını açmaya çalıştığımda cihaz öylece bekliyor açılmıyor.Acil yardıma ihtiyacım var.Nasıl düzeltebiliriz.

yedek almışsanız yedeği geri yükleyin düzelmesi lazım ,olmazsa cihazı reset etmeyi deneyin ancak yine de sorunu çözemedinizse tek çözüm servise göndermek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal1414 -- 12 Ekim 2011; 2:58:04 >
  • Düzelmedi.Kendim yapabileceğim bir yol yok mu?Yada yedeği olan biri gönderebilir mi?
  • Yardım lütfen.
  • sorununuzu aşağıda verdiğim link den daha kolay çözebilirsiniz gibi , ayrıca piranha bölümleri var ,tahminim buradan daha çok yardım alabilirsiniz

başka birisinin size dosyaları vermesi mümkün değil ,bunlar lisanslı dosyalar ( tabi başkaca bilgisi olan arkadaşlar ne der bilemiyorum)

http://forum.donanimhaber.com/m_27813528/mpage_18//tm.htm
  • usbden bağlan ve windowsa bozuk sektor taraması yaptır.
    herhangi bir bozuk sektor varsa servise git.
    Yoksa \Residentflash\MobileNavigator ulaş "save" adında bir klasör olacak bu klasör ayar klasörüdür. onu sil ve navigatoru başlat .

Düzelmezse google'da "igo primo" adıyla bir yığın harita ve program bulabilirsin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: fauconni

usbden bağlan ve windowsa bozuk sektor taraması yaptır.
    herhangi bir bozuk sektor varsa servise git.
    Yoksa \Residentflash\MobileNavigator ulaş "save" adında bir klasör olacak bu klasör ayar klasörüdür. onu sil ve navigatoru başlat .

Düzelmezse google'da "igo primo" adıyla bir yığın harita ve program bulabilirsin .

PİRANHA LEON NAVİGASYON AÇILMIYOR?ACİL YARDIM.

usb den bağlandığımda dosyalar böyle gözüküyor.EK olarak bozuk sektör taramını nasıl yapabilirim?

• Yapılacak bir şey görünmüyor.Dosyaların hepsi uçmuş görünüyor bozuk sektor oluşmuş olabilir.
    Garantiye göndermen en hayırlısı.Zira residentflash dahili hafızadır.Herhangi bir işlem yapmadan garantiye gönder.
    Residentflash da bozuk sector oluştu ise dışarıdan yapılacak bir şey yok .Teknik servisinde yapacağı çok bir şey yok.
    umarım navigasyonunu değiştirirler.

Bizide bilgilendirmeyi unutma. 4-5 defa benim başıma farklı cihazlarda geldi . Formatlayıp yeni igo yükleyince düzeldi. garantili cihazsa bu noktadan sonra müdahale etmemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mfselektronik -- 16 Ekim 2011; 7:12:02 >
  • quote:

Yapılacak bir şey görünmüyor.Dosyaların hepsi uçmuş görünüyor bozuk sektor oluşmuş olabilir.
    Garantiye göndermen en hayırlısı.Zira residentflash dahili hafızadır.Herhangi bir işlem yapmadan garantiye gönder.
    Residentflash da bozuk sector oluştu ise dışarıdan yapılacak bir şey yok .Teknik servisinde yapacağı çok bir şey yok.

Bizide bilgilendirmeyi unutma. 4-5 defa benim başıma farklı cihazlarda geldi . Formatlayıp yeni igo yükleyince düzeldi. garantili cihazsa bu noktadan sonra müdahale etmemek lazım.

İnşalah düzelir cihazın garantisi bitti.Ama hafta içi Beşyol daki Piranha servisine gitmeyi düşünüyorum.İnşallah çöp olmamıştır navigasyonum.Piranha almakla hata mı yaptım acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: gokmavı

quote:

Yapılacak bir şey görünmüyor.Dosyaların hepsi uçmuş görünüyor bozuk sektor oluşmuş olabilir.

İnşalah düzelir cihazın garantisi bitti.Ama hafta içi Beşyol daki Piranha servisine gitmeyi düşünüyorum.İnşallah çöp olmamıştır navigasyonum.Piranha almakla hata mı yaptım acaba?

piranha servisinde halledilebileceğine inanıyorum , piranha almakla hatamı yaptım demişsiniz ama bu sorun bütün diğer markalarda da olabilecek bir durum ,garantili olmadığı için bir ücret isteyebilirler ama belli olmaz belki istemeyebilirler de ,aslında yazılım ile ilgili problemler normalde garanti dışıdır ama şimdiye kadar gördüğüm ücretsiz hallettikleri ,tabi bunda sebeplerden birinin toolbox dan kaynaklanan dosya silme sorunları olabilir ,lakin sizin cihaza yüklediğinizi bazı proğramların bu dosyaları bozduğu tespit edilirse bu durumda servisin insiyatifine kalır ,yani müşteri kaybetmemek için ücretsiz de sorunu çözebilir ,ücret de isteyebilir

• Aynı sorun benimde başmda garantisi de bitti. Windows cihazı tanımıyor. Birkaç saniye tanıyor sonra gidiyor. Load dll error Please update sytem yazısı çıkıyor.
  • prenha navigasyon acilmiyor ne yapmam lazim birden fazla resetledim ama olmuyor jarz isigida yanmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.