Şimdi Ara

‖‖ Piranha IQ Plus - ANA KONU ‖‖ (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.365
Cevap
25
Favori
148.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rainbowdivx

quote:

Orijinalden alıntı: hunnkaar

yeni model getireceklermiymiş peki zaten hükmü kalmadı bu chipset li telefonlarin artik 4g destekli 64 bit islemci chipset cihazdan aşagisi alinmaz keske bu güncel donanimlarla bu kasayi getirseler alirdim ben ama kamerası sahte olmayacak hakkatten kamerasi 5mp bile değildir bu telefonun cok kötü cekiyor hafif isikli ortamlarda

Açıkçası öyle bir bilgi yok.Ben sadece IQ Plus ve Grande'yi sordum.

Bu pazarı kaptırmamak adına zannedersem çok daha sağlam bir telefonla pazara girmeye hazırlanıyorlardır.

IQ Plus'ı zannımca upgrade edip sorunlarından arındırarak uygun bir fiyat ile piyasa sürseler,sağlam alıcı kitlesi bulurlar.Şuan Piranha yönetiminin düşüncesi nedir bilemiyorum.
    piranha ZEn kullanıcısı olarak daha iyi modeller görmeyi arzu ederim ,şahsım adına.
    Piranha Zende fazla uygulama yüklemezseniz,kamerayı çok kafaya takmazsanız,veri bağlantısını gece kapatırsanız" şarjın gitmesi açısından" şimdilik idare eder telefon gibime geliyor.Ama bu cihazda 2gb ram olmuş olsaydı çok daha güzel olurdu.

Üst, orta ve alt seviye 3 ayrı cep telefonu modeli yakın zamanda satışa sunulacak.

Yeni model (üst ve orta seviye) ürünlerin özellik ve görsellerinihttp://fullteknikdestek.blogspot.com.tr/search/label/Ürün%20İnceleme adresinden inceleyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

quote:

quote:

yeni model getireceklermiymiş peki zaten hükmü kalmadı bu chipset li telefonlarin artik 4g destekli 64 bit islemci chipset cihazdan aşagisi alinmaz keske bu güncel donanimlarla bu kasayi getirseler alirdim ben ama kamerası sahte olmayacak hakkatten kamerasi 5mp bile değildir bu telefonun cok kötü cekiyor hafif isikli ortamlarda

Bu pazarı kaptırmamak adına zannedersem çok daha sağlam bir telefonla pazara girmeye hazırlanıyorlardır.

IQ Plus'ı zannımca upgrade edip sorunlarından arındırarak uygun bir fiyat ile piyasa sürseler,sağlam alıcı kitlesi bulurlar.Şuan Piranha yönetiminin düşüncesi nedir bilemiyorum.
    piranha ZEn kullanıcısı olarak daha iyi modeller görmeyi arzu ederim ,şahsım adına.
    Piranha Zende fazla uygulama yüklemezseniz,kamerayı çok kafaya takmazsanız,veri bağlantısını gece kapatırsanız" şarjın gitmesi açısından" şimdilik idare eder telefon gibime geliyor.Ama bu cihazda 2gb ram olmuş olsaydı çok daha güzel olurdu.

Üst, orta ve alt seviye 3 ayrı cep telefonu modeli yakın zamanda satışa sunulacak.

Yeni model (üst ve orta seviye) ürünlerin özellik ve görsellerinihttp://fullteknikdestek.blogspot.com.tr/search/label/Ürün%20İnceleme adresinden inceleyebilirsiniz.

Tabiiki Piranha IQ Dreams .Maşallah full donanım. 3GB ram de resmen uçurur.Cihazda yok yok.Bakalım ne kadar fiyatla girecek piyasaya.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

quote:

quote:

Tabiiki Piranha IQ Dreams .Maşallah full donanım. 3GB ram de resmen uçurur.Cihazda yok yok.Bakalım ne kadar fiyatla girecek piyasaya.

799-899 arasında olacak

• rainbowdivx R kullanıcısına yanıt
    t720 kullanmalari yanlis olmuş t760 2 ye katlar performansda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim kusura bakmayında bu platformdan reklamınızı yaptırmayız.Önce Piranha IQ Plus ın arkasında durun arızalarını halledin güncelleme gönderin sonra yeni telefonun reklamını yapın.Hem noldu Rıdvan bey yeniden mi işe girdi.Reklamlarda ismivar.
  • Şu sony sensörlü kamera muhabbeti ne oldu?

• Piranha zen e de güncelleme bekliyorum. Hâla KitKat verilmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.T.U.

Piranha zen e de güncelleme bekliyorum. Hâla KitKat verilmedi.

Kesinlikle katılıyorum.Piranhanın önceki çıkarmış olduğu telefonlara desteği asla kesmemesi gerekiyor.

nedeni de şudur ki;IQ Dreams alacak olan kişiler acaba yarın bundanda desteği aynı şekilde kesermi sorusuyla karşı karşıya kalacaklardır.

Mevcut bir ZEN kullanıcısı olarak Güncelleme işi asla bırakılmamalı kanısındayım.
  • quote:

t720 kullanmalari yanlis olmuş t760 2 ye katlar performansda.

Sanırım çıkaracakları fiyata yansıtacaklarından ötürü onu tercih etmiş olabilirler.Büyük ihtimalle uygun fiyatla piyasaya sürülecektir.
  • rainbowdivx R kullanıcısına yanıt
    artik 2 yil öncenin piyasasi yok yani ceşit bol rekabet cok yuksek seviyede lenovo p70 meizu metal daha bircok model 699 bandinda ve iddali cihazlar ona göre t760 li bir gpu tercih etmeleri sentetik testlerde 51k yi gormesini sağlar bu t720 de 39k yı ancak zorlar genel piyasadaki cihazlarda t720 gpu 32k sentetik test sonucu veriyor ki Qplas sentetik test de 33k almisti Qplas in gerisinde kalmamali yeni cihaz

• quote:

artik 2 yil öncenin piyasasi yok yani ceşit bol rekabet cok yuksek seviyede lenovo p70 meizu metal daha bircok model 699 bandinda ve iddali cihazlar ona göre t760 li bir gpu tercih etmeleri sentetik testlerde 51k yi gormesini sağlar bu t720 de 39k yı ancak zorlar genel piyasadaki cihazlarda t720 gpu 32k sentetik test sonucu veriyor ki Qplas sentetik test de 33k almisti Qplas in gerisinde kalmamali yeni cihaz

Aslında 3GB ram gerçekten cezbedici kılıyor.Ama dediğiniz olayada kesinlikle sessiz kalmayıp gerçekleştirseler,çok daha cazip kılacaklarını ümid ediyorum bende.Haklısınız.Teknolojiyi takip etmek buna denir.
    Birde 650 TL civarında seyreden bir fiyat ile piyasaya girerlerse inanılmaz satış rakamlarına ulaşabilirler zannımca.Eğer kurtarıyor ise.?

• hunnkaar kullanıcısına yanıt
    açılmıyordu. ben t¨¹ketici hakem heyetine gidiceğim zaten.
  • Lenovo p70 asla onermiyorum. Lolipopa geçti geceli bir çok özelliğini kaybetti (knock knock gitti mesela) ve acayip kitleme yapmaya başladı. Oyleki donduğunda kilit tuşuna basiyorum ama ekran 1 dakika sonra kilide geçiyor. Hanımın iq plus masallahi var p70 den kat kat daha kullanisli

• tam stabil L gelene kadar kitkat da kalmak lazim

• yok mu bi Allâh ın kulu şu telefona rom yapacak lolipop arayüzlü filan ?
  • Piranha Destek P kullanıcısına yanıt
    Pİranha ıq daha tam türkçeleştirilmedi,güzelim telefonu mahfettiniz destek vermeyerek, birde yeni modelmi çıkaracaksınız.Olmaz olsun sizin gibi firmalar.Yerli üreticilerin adını kötülüyorsunuz bu yaptıklarınızla.
  • Cihazda bluetooht bağlantı sorunu var. Yazılım mı Donanımmı anlamadım ama. İki ayrı kulaklıka denedim kopmalar ve bağlantı sorunları yaşıyorum.

Aynı kulaklığı asus zenfone ile sıfır sorun kullandım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alaturka63 A kullanıcısına yanıt
    +1453

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar. Bende bundan var ve acamiyorum, surekli IQ+ animasyonu cikiyor. Ne yapmaliyim?

• RAIZEN kullanıcısına yanıt
    fullteknikdestek sitesinde, orjinal stock romu ve spflashtool ile nasıl yükleneceği yazıyor. romu tekrar yükleyin.
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.