Şimdi Ara

‖‖ Piranha IQ DREAMS Akıllı Cep Telefonu (Yeni Model) ‖‖ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
155
Cevap
5
Favori
22.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: isokocak

1-)Sol tusa basınca uygulamaları sonlandırma
    2-)kameradaki ayna özelliğini kapatma
    3-)klavye bazen sacmalıyor stablite artırılması

Rıdvan Bey uygulama sonlandırma cok önemli uyanık kalıyor sürekli şarja olumsuz yansıyor bunların haricinde bir hata göremedim ilginiz için teşekkür ederim

-aynen uygulama sonlandırma çok önemli. bu özellik baştan olması lazımdı ama nedense konmamış.
    -kamera biraz daha canlı olabilir. net çekse bile renklerde solukluk var. rgb (kırmızı-yeşil-mavi) arttırılmalı.
    -uygulama sonlanmadığından mı, yoksa telefonun özelliğinden mi internet i çok çabuk bitiriyor. 3 gb internetim 10 günde bitti. normalde 1 ayda 2 gb kullanırdım.
    -evet klavye bazen saçmalıyor. bunu da uygulama sonlandırmamaya bağlıyorum. kapatıp açmak zorunda kalıyorum (neyse ki açma kapama süresi kısa)
    -yazılım güncelleme wifi ile yapılsın. flash tool dan yapılınca oyun vb uygulamalar gidiyor.
    -bir de tek tuşla 4g interneti açabileceğim bir widget yapılsın. interneti açmak için birkaç tuşa basmak zorunda kalıyorum.

bunların dışında yazılımla ilgisi olmayan aksesuar sıkıntısı var. kırılmaz cam ekran koruyucu almak istiyorum. piyasada yok. discovery air in ekran koruyucusunu taktım şimdilik idare ediyorum ama o da tam oturmadığı için her an hava yapacak gibi duruyor. slikon kılıf satılıyor. onu da 25 liradan satıyorlar. diğer telefon sahiplerinin 5 liraya aldığı kılıfı 25 liradan aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksu01 -- 1 Temmuz 2016; 14:36:29 >
  • aksu01 kullanıcısına yanıt
    hocam ayarlarda kalvyenin türünü değiştirin düzeliyor holo yapın
  • Geçen hafta elime geçen telefonu bu hafta servise gönderdim yenisiyle değişim talep ettim. Çünkü karşı tarafa ses göndermede problemleri vardı, 5 dakikalık görüşmede(!) 2 dakika ancak karşı taraf benim sesimi duyabiliyordu, müşteri hizmetlerini bile 3 defa aradım benim sesim gitmeyince kapatmak zorunda kaldılar.
    Ürünü yenisiyle değiştireceğiz dediler bekliyorum...
  • Cihaz çinli üretici kingzone firmasının k2 modelinin özellikleri kırpılnış hali.orjinal üründe fhd ekran parmak izi okuyucu gibi özellikler mevcut. Merak edenler burdan bakabilir
    http://m.aliexpress.com/item-desc/32297073988.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morenno

Cihaz çinli üretici kingzone firmasının k2 modelinin özellikleri kırpılnış hali.orjinal üründe fhd ekran parmak izi okuyucu gibi özellikler mevcut. Merak edenler burdan bakabilir
    http://m.aliexpress.com/item-desc/32297073988.html

Hocam kingzone k2 ile alakası yol cihazın yurtdışı varyantı olmasının mümkünü yok. Ayrıca inşallah kingzone değildir kingzone da inanılmaz fazla problem var ve yalancı olduğu için kingzone genelde sevilmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek
    Bayram tatiline kadar güncelleme yayınlayacağız, hataya rastlarsanız lütfen belirtin düzeltelim.

güncelleme ne durumda. bayramdan önce gelecek denmişti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksu01 -- 7 Temmuz 2016; 16:56:14 >
  • uygulamaları kapatma guncellemesi gelseydi bir
  • Sayın @Piranha Destek. şuan sıfır ve garantili olarak 3 GB ram e sahip en uygun fiyatlı telefonu satıyorsunuz. 699TL çeklerle 600 TL civarı alınabilecek bir telefon ve en yakın rakipleri 900 TL lerde dolanıyor. Kullanıcı yorumlarına göre hareket etmek için kullanıcıların ürünü tanıması ve alması lazım. Bunun için de detaylı inceleme videolarına ihtiyaç var. Beğensek de beğenmesek de Piranha büyük bir firma ve profesyonel olmasa da ufak çaplı tanıtım videoları çekmek, üretim aşamalarına ve bu cihazı bizim hizmetimize sunmak için verdiğiniz çabalara göre daha kolay olsa gerek. Discovery 1 gibi satış rekoruna müsait bir cihaz. İnsanlar kamera ve güncelleme gibi konularda daha önce firmanızın oluşturduğu olumsuzluklara rağmen sizden güven bekliyor. İnanın birkaç güven verici yorum okusaydım çoktan almıştım kendime. Buradan vereceğiniz cevaplar, ufak stabil güncellemeler tanınırlığınızın arttırılmasına yardımcı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksu01

quote:

Bayram tatiline kadar güncelleme yayınlayacağız, hataya rastlarsanız lütfen belirtin düzeltelim.

Sayın aksu01,

Şu an yazılım testleri sürüyor 10 gün içinde yayınlanacak. Test yazılımını gün içinde sizlerle paylaşırım sizde test edersiniz.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzzyy.03

Sayın @Piranha Destek. şuan sıfır ve garantili olarak 3 GB ram e sahip en uygun fiyatlı telefonu satıyorsunuz. 699TL çeklerle 600 TL civarı alınabilecek bir telefon ve en yakın rakipleri 900 TL lerde dolanıyor. Kullanıcı yorumlarına göre hareket etmek için kullanıcıların ürünü tanıması ve alması lazım. Bunun için de detaylı inceleme videolarına ihtiyaç var. Beğensek de beğenmesek de Piranha büyük bir firma ve profesyonel olmasa da ufak çaplı tanıtım videoları çekmek, üretim aşamalarına ve bu cihazı bizim hizmetimize sunmak için verdiğiniz çabalara göre daha kolay olsa gerek. Discovery 1 gibi satış rekoruna müsait bir cihaz. İnsanlar kamera ve güncelleme gibi konularda daha önce firmanızın oluşturduğu olumsuzluklara rağmen sizden güven bekliyor. İnanın birkaç güven verici yorum okusaydım çoktan almıştım kendime. Buradan vereceğiniz cevaplar, ufak stabil güncellemeler tanınırlığınızın arttırılmasına yardımcı olacaktır.

Sayın ozzzyy.03,

Son derece haklısınız, şu an inceleme yapan kanalların tamamı paraya dayalı inceleme videosu hazırlıyor. İnandırıcı olmayacağı nedeniyle kendimiz inceleme videosu hazırlamıyoruz.
  • quote:

quote:

quote:

Sayın aksu01,

Şu an yazılım testleri sürüyor 10 gün içinde yayınlanacak. Test yazılımını gün içinde sizlerle paylaşırım sizde test edersiniz.

Kolay gelsin.

bekliyoruz test yazılımını...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sayın aksu01,

Kolay gelsin.

bekliyoruz test yazılımını...

Sayın aksu01,

https://fullteknikdestek.blogspot.com.tr adresinden Cep Telefonu>IQ Dreams>Orjinal Yazılım bölümünden test yazılımını indirip deneyebilirsiniz. Uygulama kapatma tuşu tanımlanmış, dokunmatik hassasiyeti (klavyede bazen sorun yaşanıyordu) düzenlenmiş, sistem çalışmasında hızlandırma yapılmış. Yazılımda bir sorun görürseniz bize bildirin düzeltelim.

Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Piranha Destek -- 13 Temmuz 2016; 16:04:39 >
  • çok şükür. artık uygulama kapatma tuşu geldi.
    bu tuş gelince sanki telefon hafifledi gibi geldi bana. belki de psikolojik olabilir ama öyle oldu.
    şimdilik telefon bayağı düzeldi. umarım kullandıkça yeni sorunlar çıkmaz.
  • Piranha Destek P kullanıcısına yanıt
    Tamamı yerine bir kaçı deseydiniz doğru söylemiş olurdunuz

• Piranha Destek P kullanıcısına yanıt
    rıdvan bey klavye ve uygulama sonlandırma için teşekkurler eger mumkunse ön kameranın ayna özelliğini kapatma seceneği gelirse seviniriz ufak bir güncelleme ile...
  • Güncelleme geldi mi?
  • heroesx kullanıcısına yanıt
    evet
  • Kullanıcılar tavsiye eder misiniz? Servis konusunda sıkıntı çıkıyor mu?

• heroesx kullanıcısına yanıt
    Sevisinin nasıl olduğuna diğer piranha konularına bakarakta görebilirsin. Ben kendi adıma konuşuyorum. Servis kalitesi berbat.

• A.T.U. A kullanıcısına yanıt
    Tesekkürler
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.