Şimdi Ara

piranha infiniti güncelleme için yardımm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
17.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar dün piranha infiniti modelini aldım güzel çalışıyor fakat güncelleme yapmam gerektiğini farkettim çünkü yakınlarda geçen sene isim değiştiren bir alışweriş merkezini eski simiyle buluyor cihaz

sorum şu güncelleştirmeyi nereden nasıl yapabilirim bilen anlatabilecek olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler

• Önce cihazınızın haritası güncelmi ona bakın..Navigasyon/diğer/yardım/hakkında/diğer/içerik/haritalar kısmında Türkiye 2010,10 olmalı değilse güncellemeniz lazım.Güncelleme için
    http://forum.donanimhaber.com/m_48248201/tm.htm bu konu yardımcı olacaktır..
  • kitapcık gibi falan şeylere baktın mı benim ki gibi piranha markası sonucta iade süresi gecmeden kayıt ve güncelle yapmayınız diyor bende 7 günün gecmesini bekliyor kendi cihazımın haritasına baktım 2009 basarsoft haritası var güncelle mutlaka yapılacak sende bi bak öyle bir uyarı var mı diye yoksa garanti kapsama dışına cıkıyormuş ..
  • 2010.07 benim harita 7 günlük süre dolduktan sonra güncelleyeceğim. werdiğin link için teşekkürler güzel bir anlatım takıldığım bişey olursa sorarım.
  • 2010.07 benim harita 7 günlük süre dolduktan sonra güncelleyeceğim. werdiğin link için teşekkürler güzel bir anlatım takıldığım bişey olursa sorarım.
  • Ne diye 7 gün bekliyorsunuz.
  • iade süresinin geçmesini
  • normal de idare süresini beklemesek de olur sonucta 7 gün den ne olacak diyecegiz ama sonrasında garanti de girmiyo cihaz o yuzden bekliyoruz ..
  • Ben de aldım bu piranha infinitiyi haritası navteq miş bilmiyorum, tam bir rezalet bu harita ya, bu cihazı başarsoft haritasına nasıl çevirebiliriz mümkün mü bu?
  • Merhaba arkadaşlar lütfen yardım edin.
    Ben piranha infiniti navigasyon cihazımı güncellerken dalgınlık sonucu bi kaç dosyayı sildim sanırım. menüde gps e tıkladığımda hiç bir şey olmuyor. Pc ye bağlanıyo ancak Naviextras toolbox görmüyor cihazı. Yardımlarınızı bekliyorum. Bu cihazı kullanan arkadaşlar yedekleyip atabilir mi acaba ya da başka bir çözüm önerisi..
  • merhaba sayın temsilci
    piranha infinity 5.0 inc navigasyon cihazında gideceğimiz adresi girdiğimizde devamlı il/ilçe/ mahalle girin diyor burda ben k.maraş merkezdeyim bu devamlı sabit olabiliyormu ben sadece mahalleyi girsem öyle bir şansımız yokmu. mahalle girdiğimde istanbuldaki aynı isimli mahalleyi gösteriyor.
    sadece k.maraş taki mahalleleri gösterme imkani varmı. yardımlarınız için teşekkürler. şimdiden
  • Sorularınızı linkteki konuda yazarsanız firma yetkilisinden daha kısa sürede cevap alabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_53810392/tm.htm
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.