Şimdi Ara

-_-‖‖ Piranha GRANDE - ANA KONU ‖‖ -_- (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
938
Cevap
13
Favori
56.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yukarıdaki romların hiçbirinde ön kamera çalışmıyor bilginize...
  • Alınık piranha grande
  • otg kablosu nasıl çalışıyor acaba yardımcı olabilirmisiniz kullanan varmı ??
  • Otg özelliği yok bu cihazda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arka kamera çalışmıyor. Aynı sorunu yaşayan ve çözümü bilen var mı acaba? Telefon rootlu.

Edit: Kamera uygulamasını silmişim sanırım bunu apk halinde atabilecek var mı şansımı deneyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JINTON -- 31 Ekim 2015; 18:19:06 >
  • arkadaşlar piranha grande ekran görünütüsü nasıl alınıyor. bilen varsa yardımcı olabilir mi?
    @
  • quote:

Orijinalden alıntı: kılıç.

arkadaşlar piranha grande ekran görünütüsü nasıl alınıyor. bilen varsa yardımcı olabilir mi?
    @

Selam. ; Açma kapama dügmesi ile ses kısma dügmesine aynı anda bir iki saniye basınca ekran görüntüsünü alabilirsiniz.

• Selam arkadaşlar , Grande telefonumdan 3G ile internete girilmiyor görüşme normal yapılamıyor .Şu anda bir süredir 2G (E) ile telefonu kullanıyorum. Sizce nedendir ? Sizlerde durum nasíl ..Garantisi var...(gsm operatörden degil çunku aynı yerde samsung,zte var ailemde onlarda aynı operatörden ama vizir vizir çalışıyorlar) Neden olabilir arkadaşlar ,yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. Ailenizin kullandığı telefonların sim kartlarını kendi telefonunuz da denediniz mi?
    2. Telefon şebeke ayarları GSM modunda mı? 3g modu seçili olması gerekiyor,
    3. Telefonunuzu fabrika ayarlarına almanız çözüm olabilir..

Bunlarda işe yaramıyorsa sim kart girişin de arıza var demektir.. Bizdeki telefon 3g ile internete giriyor..

• sizdeki 3g sorunu bende sürekli var. 3g yi aktif ettiğim zaman hat kayboluyor ve hiç çekmiyor. 3g yi pasif yapınca E ile giriyor ama çok yavaş oluyor ve veri indiremiyorum.1 yıldır bu sorun var. Ama aynı sim başka telefonlarda 3g ye giriyor. Başka gsm simcardlarını da grandede denedim girmiyor.sorun telefonda yani. Başka rom yükledim olmadı, tekrar piranha yukledim yine olmadı. rootlu olduğu içinmi, 3g anteni nedeniyle mi girmiyor anlayamadım.
  • Merhaba arkadaşlar
    Bendeki sorun Yılmaz arkadaşın sorunu ile aynı evet.Benim telefon rotsuz.
    Başka sim kartla denemedim deneyip görelim olabilir neden olmasın.
    Son olarakta fabrika ayarlarına dönmeyi bende düşündüm ama şu yedekleme işi var,deneyim bunuda yine olmazsa artık ,
    En son olmazsa garantisi olduğundan servise götürüp baktırmalıyım sanırım .
    Ama telefondan memnunum bu sorun dışında pek bir sıkıntısı olmadı 2014 haziranda almıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonunuzun 3g sorunu ne durumda, servise verdinizmi?

• Merhabalar.Telefonunuzun 3g sorunu ne durumda, servise verdinizmi?

• yılmaz38 Y kullanıcısına yanıt
    Selam arkadaşım
    Fabrika ayarlarınada döndüm degişen olmadı sorun devam ediyor, bir fırsat bulupta servise veremedim tek telefonum oldugundan sabah erken gidip bekleyip gün içinde almayı düşünüyorum,eger mümkün olursa tabiki.
    Sizinde devam ediyormu bu sorun ?
    Ben gelişmeleri son durumu burdan yazarım size
  • Benim sorun devam ediyor. Avea hattim hicbir yerde 3g olmuyor. Turkcell hattim ise Ankaranin cukurda kalan merkezi yerlerde H+ ile hizli giriyor. Avea hattimi baska bir grandeye taktigimda heryerde H+ oluyor. Yani avea hattimda sorun yok. Tahminime gore, yuksek yerlerde sinyal zayif oldugu icin giremiyorum. Avea demekki her yerde zayif. Bu durumda telefonun cekim gucu zayif olmus oluyor, anteni sorunlu veya modem dosyam sorunlu

• Hocam bu yukarıda bahsettiğiniz 3g problemi bendede aynı şekilde 1 yıldır var ve fabrika ayarlarına döndüm olmadı. telefonun alındığı ilk zamana çevirdim olmadı.
    Rootsuz telefon (Orjinal yazılımı mevcut) ... cözüme kavuşturan var mı ne gibi bir yol izlediniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c1hang1r -- 28 Nisan 2016; 7:09:27 >
  • ben rootladım düzeldi, orjinal piranhaya döndüm olmadı.çekim gücü zayıfladı. Turkcell ile şehirmerkezinde 3g ye giriyor.avea ile E oluyor yine.Eve gelince turkcelde E oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yılmaz38

ben rootladım düzeldi, orjinal piranhaya döndüm olmadı.çekim gücü zayıfladı. Turkcell ile şehirmerkezinde 3g ye giriyor.avea ile E oluyor yine.Eve gelince turkcelde E oluyor

peki yılmaz hocam. Hangi roomu yüklediniz.
  • grandenin orjinal romunu yükledim en son, kendi sitesinden indirmiştim
  • hiçbir rootlama da fayda vermedi
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.