Şimdi Ara

-_-‖‖ Piranha GRANDE - ANA KONU ‖‖ -_- (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
938
Cevap
13
Favori
56.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    LG G3 romunu denedim, gördüklerim;

1- Çağrı yapma ve alma ekranları değişmemiş aynı stock rom daki gibi sadece arka fon beyaz,
    2- Ana menü ve üst bardaki kısayollar LG G3 teki gibi güzel olmuş, yalnız daha fazla seçenek ekleme ve sağa sola kaydırma yok,
    3- Ayarlar menüsü de değişmemiş sadede arka fon rengi beyaz,
    4- Standby (kilit) bekleme ekranı da değişmemiş,
    5- Müzik çalardaki ses yüksek ama ayarlarına girince hata veriyor (bug),
    6- Bildirim ledi çalışıyor,
    7- Kamerada 13 mp seçeneği var, ön kamera yok,

Benim 1 saat içerisinde tespitlerim bunlar, romdaki varolan bug lardan dolayı stock roma döndüm..
     -_-‖‖ Piranha GRANDE - ANA KONU ‖‖ -_- -_-‖‖ Piranha GRANDE - ANA KONU ‖‖ -_- -_-‖‖ Piranha GRANDE - ANA KONU ‖‖ -_- -_-‖‖ Piranha GRANDE - ANA KONU ‖‖ -_-

• barisg B kullanıcısına yanıt
    Tekrar denedim ses dosyasını. TWRP ile. Bu defa işe yaradı. Ses gerçekten oldukça başarılı şimdi.

Tekrar teşekkür ederim.
  • demonsrealm D kullanıcısına yanıt
    Benim de bulabildiğim tek çözüm bu. Gerçekten Samsung ayarına getiriyor telefon sesini. Bence herkes denemeli. TWRP ve CWM ile, root'lu telefonlara rahatlıkla yükleniyor.
  • Arkadaşlar telefonla bu kadar neden oynuyorsunuz.?Orjinal romunda ne sorun var.?
  • Stock romu yukleyince bazen 3g sorunum duzeliyor. Simdi yine 3g kullanamiyorum. 3g yi acinca hat hic cekmiyor. Avea kullaniyorum. Winn ile ayni avea hattim cok iyi internete baglaniyor ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3g çalışmıyor diye romlarla uğraşırken, şimdi simcard da çalışmıyor. sim kart var diyor ama bağlantı yok diyor.Anten göstergesi sıfır. Telefon artık telefon görevi görmüyor, diğer özellikleri kaldı geriye
  • yılmaz38 Y kullanıcısına yanıt
    Sim kartınızı başka bir telefonda deneyip, arıza Sim kart'tan mı Piranha telefonun Sim kart yuvasından mı anlayın. Sim kartınız çalışır ise Piranha telefona Stock ROM'u veya yedeklerinizden biri yüklemeyi deneyin.

Olmazsa needrom'daki custom ROM'lardan birini deneyin.
  • piranha grande romunu y¨¹klerken download yerine formatı seçtim, sim cardların ikiside çalışmıyor, imei numaraları silinmiş
    Piranha Grande için, silinen IMEI'leri nasıl geri yükleyeceğiniz şurada anlatılmış;

https://www.youtube.com/watch?v=emo6sVHD-QE
    https://www.youtube.com/watch?v=7z8dl7g4Rkk
  • Bugun imei numaralarini yukledim sonunda. Arastira arastira buldum programi. Hem imei icin mt6589 dosyasi da icinde.programin adi mui gibi birsey. Sonra dogrusunu yazarim

• Baris beye ilgisi ve yardimindan dolayi tesekkurler.

• Mobileuncle tool ile IMEI nin yedeğini al. Kardeş. :) yüklemem daha kolay olur.

Custom ROM yüklendiğinde meydana gelebilen bir durum IMEI'nin silinmesi. Bu nedenle ROM yükleyecek olan arkadaşların IMEI silinmemesi veya silindikten sonra nasıl geri yükleneceğini yukarıdaki link'lerden öğrenmeleri tavsiye edilir.

Yılmaz Bey, hangi ROM'u yüklerken bu durumla karşılaştınız onu da yazabilirseniz, o ROM'u yükleyecek arkadaşlar ona göre tedbir alsın.

Ben, IMEI silinmesi sorunu ile daha önce hiç karşılaşmadım mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisg -- 13 Haziran 2015; 10:11:18 >
  • Flashtool dan ROM yüklemede IMEI silinmesi olabilir? Bende zen kullanıyordum her Flashtool ile ROM yüklememde IMEI biliniyordu. Bu yüzden mobile uncle tool ile yedek aldım.

• Orijinal grande romunu yüklerken, download yerine en baştaki format butonuna tikladim, iyi bir temizlik olsun diye. İyi de temizlemiş, IMEI bile gitmiş, ayni program ile 3g yi aktif etmeyi de denecegim. Benim 2 aydır ara ara duzeltebildigim sorunum bu

• Simdilik miui 5.4.10 u kullanıyorum. Lenovs super camerayi yukledim ama yine 8 megapiksel fotoğrafı. Bir de islemci si, piranhaya gore bayağı düştü. Candy crash oyunu takılıyor. Bunların haricinde güzel özellikleri var

• Telefonun dilini ingilizce yaptım, lenova kamera yine kapanıyor

• Merhaba arkadaşlar bende 6 aydır piranha grande kullanıyorum cihazdan memmunum fakat lumia 1320 ile takas yapmak istiyorum tavsiye eder misiniz ?
  • yeni çıkan romları deneyen oldu mu?

Star OS - Orro - Lenovo Vibe
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.