Şimdi Ara

Piranha Fuga 5.0 İnç Navigasyon (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
923
Cevap
2
Favori
123.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sertac-73

quote:

Orijinalden alıntı: Absinthe*

Firmaya ulaşmayı denedim ama nafile :S genede garantiyi zorlamayı düşünüyorum . Bu 19 TL olan nerede satılıyor acaba

istanbul real markette bulmuştum tutucu yerleride tam kavriyordu. ve 12 cm kadar açilir bi araliği vardi. ist.buldaysaniz meydan merter mağazasi.

Teşekkürler , Ankaradayım yarın bi uğrayıp şansımı deneyeceğim .
  • Arkadaşlar vatan'dan bu cihazı bir arkadaşıma almayı düşünüyorum. Yalnız yazılımla ilgili açıklama bulamadım. IGO 8.X 'mi yoksa kısıtlı olan versiyonlardanmı?
  • şu an igo8 ile satılıyor. bana göre kısıtlı olan amigo versiyonu daha iyi. üzerine skin atıp bir de brandig dosyasını değiştirdiğiniz zaman, kısıtlı dediğiniz igo-Amigo da kısıt mısıt kalmıyor, primodan güzel oluyor.
  • Cevap için teşekürler

Dün öğlen Vatanı arayıp sordum dediğiniz gibi yazılımı IGO 8'miş, sipariş verdim bekliyorum
    199 TL'ye KK tek çekim aldım, wold'e 6 taksitte yapıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: cevizkabugu
    şu an igo8 ile satılıyor. bana göre kısıtlı olan amigo versiyonu daha iyi. üzerine skin atıp bir de brandig dosyasını değiştirdiğiniz zaman, kısıtlı dediğiniz igo-Amigo da kısıt mısıt kalmıyor, primodan güzel oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreatWhite

Cevap için teşekürler

Dün öğlen Vatanı arayıp sordum dediğiniz gibi yazılımı IGO 8'miş, sipariş verdim bekliyorum
    199 TL'ye KK tek çekim aldım, wold'e 6 taksitte yapıyor.

quote:

şu an igo8 ile satılıyor. bana göre kısıtlı olan amigo versiyonu daha iyi. üzerine skin atıp bir de brandig dosyasını değiştirdiğiniz zaman, kısıtlı dediğiniz igo-Amigo da kısıt mısıt kalmıyor, primodan güzel oluyor.

hayırlı olsun

• @_imkansız_ Teşekkürler
  • quote:

--------------------------------------------------------------------------------

merhaba cevizkabuğu arkadaşım. ben şu ( branding dosyasını değiştirme) nin ne olduğunu anlamadım.aydınlatırsan sevinirim...birde bu dosyanın yenisi nerden bulunur...
  • Arkadaşlar bir konu hakkında yardımınızı istiyorum.Geçenlerde vatandan fuga navigasyon aldım.Ancak telefonumla bluetooth bağlantısını yapamıyyorum.Cihaz telefonumu görüyor sonra telefonun ekranında şifre soruyor buraya ne gireceğimi bilmiyorum .Kısaca baştan sona şu bluetooth bağlantısını anlatabilecek olan varmı telefıonum samsung sghl-700 şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.ozankoc

Arkadaşlar bir konu hakkında yardımınızı istiyorum.Geçenlerde vatandan fuga navigasyon aldım.Ancak telefonumla bluetooth bağlantısını yapamıyyorum.Cihaz telefonumu görüyor sonra telefonun ekranında şifre soruyor buraya ne gireceğimi bilmiyorum .Kısaca baştan sona şu bluetooth bağlantısını anlatabilecek olan varmı telefıonum samsung sghl-700 şimdiden teşekkürler...

Kullanma kılavuzunda yazmıyormu? genelde 1234 - 12345 - 0000 yada 00000 olur fabrika ayarı olarak denemekte fayda var
  • quote:

Arkadaşlar bir konu hakkında yardımınızı istiyorum.Geçenlerde vatandan fuga navigasyon aldım.Ancak telefonumla bluetooth bağlantısını yapamıyyorum.Cihaz telefonumu görüyor sonra telefonun ekranında şifre soruyor buraya ne gireceğimi bilmiyorum .Kısaca baştan sona şu bluetooth bağlantısını anlatabilecek olan varmı telefıonum samsung sghl-700 şimdiden teşekkürler...

bu şifre 1111 olabilir yada 0000 olabilir
  • bendeki şifre: 8888
    yazıyor zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: _imkansız_

quote:

denedik olmadı telefonuyla eşleştiren varmı forumda fuga yı???
  • quote:

Orijinalden alıntı: akcan

bendeki şifre: 8888
    yazıyor zaten

deniycem teşekkür ederim cihaz yanımda değil ama şuan bakalım inşallah olur...
  • Linkteki Nav76 isimli başlıkta yardımcı olacaktır.

http://www.piranha.web.tr/support_faq.php
  • şifre 8888
  • Merhaba arkadaşlar bende bugün Vatandan aldım. Daha kullanmadım şarj edeceğim şimdi. Kullandıktan sonra deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım.

İyi forumlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _imkansız_

quote:

denedik olmadı telefonuyla eşleştiren varmı forumda fuga yı???

Ben eşleştirme yaptım Samsung Galaxy S2 ve Htc Desire HD ile sorunsuz çalışıyor , tek sıkıntı arayan kişinin adı yerine sadece numarası çıkıyor ki belkide onunda çözümü vardır , forumdaki arkadaşların bilgisine başvurmak lazım bu konuda diye düşünüyorum. Bu arada Şifre 8888 olarak geliyor default

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyWalker87 -- 15 Ağustos 2011; 23:20:10 >

• arkadaşlar teşekkürler ilgilenen herkese şifre 8888 doğrudur ve telefon eşleşti çok teşekkür ederim...
  • fugamıza yenı program bulan varmı arkadaslar.saygılarımla
  • quote:

Sizin tavsiyeniz üzerine geçen sene DJ skin yükledim çok çok güzel oldu farklı bir yazılıma döndü resmen :) sadece brandig dosyasını değişmekten kasıt nedir lüzmlu birşeyse yapayım :) .

Arkadaşlar daha önce yazmıştım cam tutucu güneşten erimişti , garantiye yolladım hiç beklemiyordum ama parçayı garanti kapsamında değiştirdiler , bugüne kadar Piranha beni hiç üzmedi bundan sonraki cihazımda Piranha olacaktır TMC hizmetini bekliyorum bunu satıp TMC destekli bir Piranha alıcam , Fuga da kimsi var diyor TMC kimisi yok diyor bilemiyorum gerçi .

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.