Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.123
Cevap
249
Favori
943.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • piranha zen telefonum var açılış logosunda kalıyor ne yapmam lazım acill @Piranha Destek
  • quote:

Orijinalden alıntı: MsK25

piranha zen telefonum var açılış logosunda kalıyor ne yapmam lazım acill @Piranha Destek

Telefonum açılış logosunda kaldı açılmıyor ne yapmalıyım?

Recovery moda girip ürünü fabrika ayarlarına sıfırlayarak bu sorunu çözebilirsiniz. Recovery menüsüne ulaşmak için;

1. Cihazı kapatın,
    2. Ses + tuşunu basılı tutun,
    3. Power tuşunu 4 sn basılı tutup bırakın, (Ses + tuşunu basılı tutmaya devam edin)
    4. Android robot logosu çıktığında ses + tuşunu bırakın,
    5. Herhangi bir tuşa basın, recovery menüsü açılacak,
    6. wipe data/factory reset seçeneğine gelip onay (ok) tuşuna basın,
    7. --delete all user data seçeneğine gelip onay (ok) tuşuna basın,
    8. Recovery ana menüsü tekrar açılacak wipe cache partition seçeneğine gelip onay (ok) tuşuna basın,
    9. İşlem tamamlandıktan sonra cihaz kapanıp fabrika ayarlarına dönmüş bir şekilde açılacaktır. Cihaz kapanmazsa power tuşuyla kapatıp tekrar açın. (İlk açılış biraz uzun sürebilir).

Not: Bu işlem sonrası cihazın dahili hafızasındaki tüm bilgiler silinmiş olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thefountain

İyi Günler Rıdvan Bey; P3530830 seri nolu piranha tahoe ürünü sahibiyim dün sitenizden P353 seri numarasına ait rom u indirip yükleme talimatına uyarak işlemi gerçekleştirdim. Cihaz açılışında pirhana arkaplanı geliyor sonra yükleme barı çıkıyor fakat %0 da kaıyor hiç ilerlemiyor. Rom la ilgili bir prıblem mi var.

Sayın thefountain,

Farklı bir hafıza kartıyla deneyin. Hafıza kartı kapasitesi yüksekse lütfen 1 yada 2 GB lik bir kart kullanın.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolsokyen

Merhaba Sayın piranha yetkilisi;

kullanmakta olduğum piranha voyager cihazımın klasörlerini yanlışlıkla pc de formatlayıp sildim.siteden tekrar orjinal romunu yükledim ama Navigasyonum hiç acılmıyor.gereklı dosylarını bana yollayabılırmısınız.

Piranha voyager :serial no:54345830484485f30
    GT 903B00347

Sayın erolsokyen,

Cihaza ait dosyaları indirebileceğiniz link ve nasıl yükleme yapacağınız konusunda gerekli bilgi Pm den size iletilmiştir.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmansakir

Teknik servisten, gonderdigim 'acilmayan haliyle' - yazilimin guncellendigi yanitiyla kisa surede geri donen , garanti kapsamindaki tablet acilmiyor( seri no:P45506461 ). E-mail ile ulastigim Piranha destek merkezinden ( takip no:91026) ' kopyala yapistir - Sarj edin acilmiyorsa yazilim yuklemesi yapin' mesaji aliyorum . Resmi sitesindeki yazilim-rom (piranha business tab 7.0 icin ) 2 ay once bozuktu zaten . Resmi sitenizdeki yazilim ise yaramadigi icin tservise gonderin onerinizi uyguladim . ayrica formati neden ben atiyorum!
    *Magduriyetimin giderilmesi hususunda yapilacaklari acilen bekliyorum.

Sayın osmansakir,

Cihazınızı tekrar servise göndermeniz gerekecektir. Lütfen buraya yazdığınız şikayetinizi sitemizin destek bölümüne ve arıza bildirim formuna yazınız.

Kolay gelsin.
  • Rıdvan Bey; sorunu çözdüm ROM yükleme yönergesinde işlem %100 bitince hafıza kartını çıkarın talimatı var fakat kartı çıkartmadan reset atılınca gerekli dosyaların yüklemesi yapıldı cihaz açıldı. Şimdi başka bir sorunumuz var cihazın yedeğini alamadığımız için navigasyon kısmı açılmıyor bu dosyaların olduğu linki göndermeniz mümkünse sevinirim.

Model: Tahoe
    Seri No: P3530830
  • merhaba. bende piranha business tab 7.0" tablet var. seri no P44 tür.bu cihaz için son güncelleme hangisidir?bende suanda jelly bean 4.1.1 sürümü var.
  • Sayın Ünal 43 öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Sorunumun kaynağı tamamen işlemleri yapmaya çalıştığım bilgisayarla ilgiliymiş. Aynı işlemleri bir başka bilgisayarda yeniden yaptım ve sorunsuz olarak güncellemeleri yükledim. Bir de bahsettiğiniz anten GPS anteni mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aligulcan7

merhaba. bende piranha business tab 7.0" tablet var. seri no P44 tür.bu cihaz için son güncelleme hangisidir?bende suanda jelly bean 4.1.1 sürümü var.

Sayın aligulcan7,

Şu an yayınlanan sen son sürümü 4.1.1 JB dir.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thefountain

Rıdvan Bey; sorunu çözdüm ROM yükleme yönergesinde işlem %100 bitince hafıza kartını çıkarın talimatı var fakat kartı çıkartmadan reset atılınca gerekli dosyaların yüklemesi yapıldı cihaz açıldı. Şimdi başka bir sorunumuz var cihazın yedeğini alamadığımız için navigasyon kısmı açılmıyor bu dosyaların olduğu linki göndermeniz mümkünse sevinirim.

Model: Tahoe
    Seri No: P3530830

Sayın thefountain,

Cihazın modelini,
    Seri numarasını,
    Ayarlar>Sistem bölümünde yer alan ID (UD, UUDD) numarasını Pm den bana iletirseniz size yardımcı olabilirim.

Kolay gelsin.
  • selam piranha destek,

bugün anneme piranha aristo 2 tab 7 aldık ama annem şarj edemiyor. yani şarj cihazını şarj yuvasına sokamıyormuş girmiyor diyor. neden olabilir?
    başka bir microusb şarj aletini sokmuş onla şarj ediyormuş ilginç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kordsa -- 2 Nisan 2014; 20:49:58 >
  • Burada sadece tabletleri cevapliyorlar sanriim. Piranha zen akilli tlefon ile İlgili sorulara pek bakmiyorlar....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kordsa

selam piranha destek,

bugün anneme piranha aristo 2 tab 7 aldık ama annem şarj edemiyor. yani şarj cihazını şarj yuvasına sokamıyormuş girmiyor diyor. neden olabilir?
    başka bir microusb şarj aletini sokmuş onla şarj ediyormuş ilginç.

Merhaba,

İlk şarja taktığında zorlamışsa şarj cihazındaki micro şarj ucu hasar görmüş olabilir. Bu durumda şarj cihazını teknik servise gönderebilir.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bensukru

Burada sadece tabletleri cevapliyorlar sanriim. Piranha zen akilli tlefon ile İlgili sorulara pek bakmiyorlar....

Sayın bensukru,

Formu incelerseniz Piranha ile ilgili her cihaz hakkında destek veriliyor. Cevaplamadıklarım için bilinki ARG biriminden veya yazılım firmamızdan bilgi bekliyorumdur.

Kolay gelsin.
  • İyi günler ilk önce sitenize yeni giriş yapmış biri olarak böyle bi sistem kurulduğu için gercekten teşekkür ederim istediğim her konu hakkında bilgi bulabiliyorum..
    Yaklaşık bir ay önce PIRANHA ENCORE 7.0" navigasyon mültimedya sistemi aldım ama haritalar güncel olmadığı için kullanamıyorum bu güncellemenin de nasıl yapılması gerektiğini bilmiyorum yardımcı olabilecek biri olursa gercekten memnun olurum ayrıca arasıra açılmıyor ve ekranı gidip geliyor garantiye göndermemi tavsiye eder misiniz? Cevaplarınızı 4 gözle bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim

• Piranha Zen için ;

2000 mAh bataryasını değiştirebilmek mümkünmü ?
    bildirim led'i varmı?
    kılıfı sadece piranha store'daki kılıfmı ?
    renk olarak siyah seçeneği mi var sadece ?
    yüksek çözünürlüklü oyunlarda kasma varmı ?
    8 GB'lik hafızasını arttıabiliyormuyuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selim... -- 4 Nisan 2014; 17:10:59 >
  • @piranha destek
    2hafta ya oldu ya da olmadı piranha aristo 9.7 tablet aldım.
    Dahili hafızası 16 gb olmasına rağmen tablete herhangi bir şey indiremiyorum
    Sürekli hafiza yetersiz uyarisi aliyorum
    Kullanililan hafiza dahili depolama olmasina ragmen bu uyari cikiyor.
    Sistem hafizasi zaten cok az.
    Tablete 5-6 tane toplamda 350 mb uygulama indirdim sonra indiremez oldum
    Ayrica facebookta video oynatamiyorum video fx programi da yüklü ama oynatmiyor

• Piranha Destek P kullanıcısına yanıt
    dediklerinizi yaptım değişen bir şey yok
  • Merhaba piranha destek öncelikle cevabınıza şimdiden teşekkürler. Piranha aristo 2 tab 7 aldım.telefon olarak kullanabilmek için piranha sitesindeki update.zip dosyasini indirmem mi gerekli. O dosya versiyonu 4.0.4 gôrunuyor acaba dosya ismi mi hatalı. bende 4.1.2 yüklü geldi.

• Merhaba.. 2008 senesinde aldığım voyager 4.3 model navigasyon cihazımı, siteniz destek bölümünde verilen güncel rom ile flashladım. Ancak şimdi navigasyonum çalışmıyor.. USB bağlantısı yapınca Naviextras da tanımıyor. Ne yapmam lazım?
  • 
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.