Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.123
Cevap
249
Favori
943.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeşim bugün getz aldım 2010 model 1.4 benzinli lpg dohc nelere dikkat etmem lazım modelli araba kullanmadım hiç teknik olarak nelerine dikkat etmmem lazım yağı suyu gibi özelliklerin neyine dikkat etmem lazım
  • merhaba arkadaşlar bende bir tablet almak istiyorum vede navigasyonlu acaba hangi marka ve model tavsiye edersiniz DARKevopad 7016 nasıl kullanan varmı herkese teşekkürler
  • 1,5 yıl kadar önce infiniti 5,00 " navigasyon aldım, toolbox cihazı tanımıyor, başka bir Pc de denedim yine aynı, güncelleme yapamıyorum, sorun nasıl çözülebilir? Tşk...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

quote:

Orijinalden alıntı: frknn00

business tab 7 p412 serisi için jeally bean varmı acil

Sayın frknn00,

P412 serili cihazlarımız için çalışmalarımız devam ediyor. Güncelleme tamamlandığı zaman buradan yayınlacağız.

Kolay gelsin.

merhaba,

p412 serisi kullanıcıyım. android 4.1 i hazırlanması icin hala suruyor mu calısmalar? aynı urunun neden p412 serisinden sonra cıkan versiyonlarına bu destek saglanıyor. Eger aynı urun olmasına ragmen p412 serisine android 4.1 cıkmayacaksa cihazın degisimini talep edebilir miyim?

sarj da, ekran parlaklıgı maksimumken wifi ile sadece gazete ve forumda gezinme ile 1 saat dayanmıyor. Normal midir? Alalı 7-8 ay oldu. Prosedure uygun olarak ilk sarjını tuketip sonrasında 12 saat sarj etmistim.

marketten uygulama indirme sorununu asabilmem icin oneriniz var mıdır? aylardır indirmeye calıstıgım opet mobil uygulaması icin play stpreda belirtilen android surumu en az 2.2 ama ben business tab7 p412 ile uygulamayı bırakın indirmeyi, arayınca bile bulamıyorum tablet uzerinden. forumdan uzerinden indirdigim apk yi yuklemek istedigimde de paket ayrıstırma hatası alıyorum. bunun gibi bircok popüler uygulamayı markette bulamıyorum. ornegin yapıkredi mobil bankacılık, migros magazam, world alışveris asistanı.

aradıgım uygulamaları markette bulabilmek ve yukleyebilmem icin ne yapmalıyım? google, yeni tablet satıslarını arttırmak icin uygulamaları sadece yeni tabletlerde gorulebilir ve yuklenebilir mi yapıyor? cunku yukarda yazdıgım 3 uygulama icin gereken surum android 2.2-2.5 . business tab 7 nin android 4 olmasının ne onemi kaldı o zaman.

Kolay gelsin

• Merhaba Temsilci.
    2 ay önce aldığım Piranha Bussines Tab7 kapatıp tekrar açtığımda yüklü uygulamalarım gidiyor bir nevi formatlanıyor. Tekrar yüklüyorum açık iken kapatıp açtığımda aynı şekilde devam ediyor.Lütfen ilgilenebilirmisiniz. Şimdiden Teşekkürler .
  • Merhaba gps bussiness tab 7 tabletin ekran kirildi. Goruntu var ancak catlak izleri var. Degisim icin ucreti nedir acaba

• Herkeze meraba
    Ultra tab 10.1 zeus white aldim kullaniyorum guzel fakat google veya opera gibi web tarayicilarini acmaya calistigimda acildigi gibi kapaniyo bir hatayla karsilastik diye kapaniyo nedir bu sorunun nedeni fikri olan var mi ?
  • piranha fuga kullanıyorum
    cihaz açılıyor ana menüde istediğim yere girebiliyorum.müzik video resim vb.ama navigasyona tıkladığımda hiç bir şey olmuyor.ne bir yer açılıyor.ne cihaz donuyor

ne yapmalıyım?

piranha extra yükleyip güncelleme yapayım dedim onda da aygıt bulunamadı diyor.sinir etti sabah sabah.yardım edin lütfen
  • Merhaba piranha ant ultra mp4 player aldım içinden çıkan kullanım klavuzunda cdromu takın güncelleyin falan yazıyor ama cd falan çıkmadı paketin içinden bu cdye online olarak nasıl ulaşırım nasıl güncelliyeceğim cihazımı
  • selam gps buiness tab 7 cihazım var.500 gb hdd yi cihazda çalıştıramadım.bunun bi yolu varmı.bide jelly bean yazılımını neden yayınlamıyorlar anlamış değilim.
  • Piranha Destek son mesajını 3 ay önce yazmış...

• arkadaşlar bende p412 business tab 7 var 4.1 güncelleme gelmedi sordum diğerleri olur mu diye olur dedi piranha destek hattı fakat yükledim ve bir daha açılmadı tablet daha sonra 4.0'a geri döndüm şimdide ram 300mb ye düştü(normalde bildiğiniz gibi 1gb ) ne yapabilirim? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lacinalper

quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

quote:

Orijinalden alıntı: frknn00

business tab 7 p412 serisi için jeally bean varmı acil

Sayın frknn00,

P412 serili cihazlarımız için çalışmalarımız devam ediyor. Güncelleme tamamlandığı zaman buradan yayınlacağız.

Kolay gelsin.

merhaba,

p412 serisi kullanıcıyım. android 4.1 i hazırlanması icin hala suruyor mu calısmalar? aynı urunun neden p412 serisinden sonra cıkan versiyonlarına bu destek saglanıyor. Eger aynı urun olmasına ragmen p412 serisine android 4.1 cıkmayacaksa cihazın degisimini talep edebilir miyim?

sarj da, ekran parlaklıgı maksimumken wifi ile sadece gazete ve forumda gezinme ile 1 saat dayanmıyor. Normal midir? Alalı 7-8 ay oldu. Prosedure uygun olarak ilk sarjını tuketip sonrasında 12 saat sarj etmistim.

marketten uygulama indirme sorununu asabilmem icin oneriniz var mıdır? aylardır indirmeye calıstıgım opet mobil uygulaması icin play stpreda belirtilen android surumu en az 2.2 ama ben business tab7 p412 ile uygulamayı bırakın indirmeyi, arayınca bile bulamıyorum tablet uzerinden. forumdan uzerinden indirdigim apk yi yuklemek istedigimde de paket ayrıstırma hatası alıyorum. bunun gibi bircok popüler uygulamayı markette bulamıyorum. ornegin yapıkredi mobil bankacılık, migros magazam, world alışveris asistanı.

aradıgım uygulamaları markette bulabilmek ve yukleyebilmem icin ne yapmalıyım? google, yeni tablet satıslarını arttırmak icin uygulamaları sadece yeni tabletlerde gorulebilir ve yuklenebilir mi yapıyor? cunku yukarda yazdıgım 3 uygulama icin gereken surum android 2.2-2.5 . business tab 7 nin android 4 olmasının ne onemi kaldı o zaman.

Kolay gelsin

+1

• Merhaba, mesajı doğru yere yazdım mı bilmiyorum ama bugün hepsiburada.com dan Piranha 7.0 tablet aldım. Tablet hakkında diye girip 'durumu' sotgulatıyorum. Hizmet durumu - hizmet dışı, Mdn - bilinmiyor, IMEI - bilinmiyor, IMEI SV bilinmiyor, seri numarası - bilinmiyor yazıyor. Sizce de bu normal mi, garantili olmadığını, spot olduğunu falan mı düşünmeliyim, ne yapmamı önerirsiniz? Teşekkür ederim şimdiden.

• arkadaşlar piranha evoque cihazlarda güncelleme sorunu yaşayanlar ya da cihaz bulunamadı hatası ile karşılaşanlar, naviextras programı üzerinden değil de piranha extra programı üzerinden güncelleme yapabilirsiniz.
  • Merhaba,

Hem menu, hem sesli yonlendirmelerinde korece dil destegi olan navigasyon modeliniz var mi acaba ?
    Daha once bir arkadasimda gormustum korece dil destegi olan bir cihaz ve markasi yanlis hatirlamiyorsam piranha idi.
    Eger varsa, urun model vs. bildirebilir misiniz ?

Tesekkurler
  • Lütfen Artık Business Tab 7'' ye Android 4.2 yi portlayın Android 5 çıkıcak ya hem çok donuyo ve hatalar oluyo :D birde img dosyasını açamıyorum açabilsem custom rom yapıcam arkadaşlar nasıl açılır bu lanet dosya
  • arkadaşlar kardeşimin tabletini bu arızadan dolayı garantiye yolladım 20 gün sonra geldi yaptık dediler ama el bile sürmemişler.şimdi ne yapmalıyım ya da sorun ne. Sorunu videoya aldım ekranın sağ tarafının dokunmatiği çalışmıyor.

http://tinypic.com/r/2rxgsuq/5]
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliveli_71

Piranha Encore marka double din aldım ancak piranha plus kapsamında artı garanti satın almak istiyorum fakat bu kapsamda net üzerinden adım adım kayıt yapmak gerektiği söyleniyor, ilk adım olan ürün seçeneklerinde malesef aldığım ürünün listede yok, 2 gündür müşteri hizmetlerinden de faydalanamıyorum malesef, en önemli diğer sorunum ise geri görüş kamerasını bağladık görüntü var ancak ekran üzerinden manuel olarak seçmedikçe aktif olmuyor, örneğin müzik dinlerken falan geri vitese taktığımda otomatik olarak ekranda arka görüş kamerası devreye girmiyor, seçeneklerden ayarlardan Av-in tercihine dokunduğum zaman devreye giriyor, acaba bağlantılarda bir yanlışlık mı oldu, ürün üzerinde 5 kablo artırdık:) direksiyon kontrol ucu, AMP kontrol, bagaj kontrol, yönetim konsolu ve ters döndür kablo uçları şu anda boşta bağlı değil, acil cvp bekliyorum piranha destekten, ayrıca piranhadestekcom.dan bu sıkıntımı yazdım mail olarak ancak 2 gündür cvp bulamadım, ürünü satın aldığım 3 günde dolacak artı garanti yaptıramayacağım bu yüzden...:(

"Artı garanti" için boşuna para verme bence düşünsene para verecekken bile Muhatap bulamıyorsun bir de Garanti lazım olduğunda ne olacak sence :)

Cihazı bağlayan yanlış bağlamış benimkinde geri vitese takar takmaz kamera görüntüsü geliyor müzik-radyo vs. ses kesiliyor, geri vitesten çıkınca eski ekran-ses kaldığı yerden devam ediyor.
    Ayrıca park lambası veya farları açınca Ekran ışığı otomatik azalıyor (senin önceden ayarladığın değere azalıyor), kapatınca eski haline dönüyor.
    Honda Civic 2005 aracım direksiyon tuşları da hangi tuşa hangi işlevi atarsan bastığında o işlevi yapıyor.

Montaj için 130 TL vermiştim Elektrikçime ama hakkını verdi sağolsun.

• Arkadaşlar ben de Piranha AVATAR var. İçindeki dosyalar silindi ve bilgisayara bağladığımda naviextra programı görmüyor. Çünkü flash disc olarak görüyor. İçinde ilk alındığında mevcut olan dosyalar lazım elinde olan varsa yardımcı olabılırmı? ya da bir çözüm önerisi olan?
  • 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.