DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Piranha Destek Cevaplıyor
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
7.079
Cevap
262
Favori
807.428
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Giriş
      22 Mesaj
      14 Mart 2013 11:54:03
      RIDVAN BEY

BUSİNESS TAB 7 İÇİN

MALİ 400 GPU OYUN CANAVARI DENİYOR,

ÇOCUK OYUNLARINI BİLE OYNATMIYOR,

BU NASIL ÇELİŞKİDİR.

bir cevap verin!

• Er
      9 Mesaj
      14 Mart 2013 13:29:00
      Sayın Rıdvan Bey, noTraffic S Type navigasyon cihazın güncel harıtası infotech şirketinin sitesinde Turkey_13q1 şubat güncellemesi yayınlandı. Pirhana sitesinde ne zaman yayınlanacak!
      https://update.infonav.com.tr/infonav/faces/user/mireoUpdater.jspx
      sitesinde,
      |
      |

• Er
      5 Mesaj
      14 Mart 2013 14:30:39
      quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

Alıntıları Göster

Sayın aspin28,

Harita dosyaları konusunda size yardımcı olabilmem için;

1. Cihazın modelini,

2. Cihazın seri numarasını,

3. Ayarlar/Sistem bölümünde yer alan ID serial numarasını bana iletmeniz gerekmektedir.

Kolay gelsin.

sayın piranha destek yok mu acaba???
      |
      |

• Er
      5 Mesaj
      14 Mart 2013 15:46:16
      Rıdvan bey lütfen yardımınıza ihtiyacım var

Piranha quattro için paylaştınız rom u ykledım ancak sonrasında Daha önce aldığım yedeği yüklediğimde init api yazıp hata veriyor. Naviextrasta açıyor orada da güncelleme yapıyorum ancak yine aynı hatayı veriyor lütfen yardımınzı beklıyorum
      Cihazın modeli: Quattro
      Seri no:P38214198
      Seri Id: 4c483131303432353034323134323731
      |
      |

• Er
      3 Mesaj
      14 Mart 2013 15:55:15
      iYİ GÜNLER CİHAZIMIN TEK SORUNU NAVİGASYON HARİTASININ SİLİNMİŞ OLMASI VE YEDEĞİNİN OLMAMASI BU SORUNU SERVİSİNİZE GÖNDERMEDEN ÇÖZMEMİZ MÜMKÜN DEĞİL Mİ ACABA GEREKLİ YAZILIMI BANA ULAŞTIRAMAZMISINIZ. TEŞEKKÜRLER

• Onbaşı
      15 Mesaj
      14 Mart 2013 16:07:50
      iyi günler. benim business tab 7" tabletimin lcd ekranı çatladı ne kadar tutar değişimi?
      |
      |

• Er
      9 Mesaj
      14 Mart 2013 16:08:18
      Merhaba, yeni PİRANHA ARİSTO 7" tablet siparişi verdim. Yarın elimde olocak.. Tableti kızım kullanacağı için inanılmaz tedirginin. Ancak bir türlü bir standlı kılıf ve ekran koruyucu bulamadım. Nasıl yardımcı olabilirsiniz.

Acil PİRANHA ARİSTO TAB 7" için * Ekran koruyucu ve * standlı Kılıf veya Silikon Kılıf..

• Er
      1 Mesaj
      14 Mart 2013 16:56:58
      piranha leon p2880966
      rom gönderebilirmisiniz acaba
      |
      |

• Er
      7 Mesaj
      14 Mart 2013 17:30:36
      Merhabalar sayın yetkili.firmanızı telefonla aradım buradan yardımcı olabileceğinizi söylediler.ürünün pathfinder 3.5 inç seri no:GT 85302185 Rom Yollarmısınız.Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar
      |
      |

• Yüzbaşı
      648 Mesaj
      14 Mart 2013 17:47:21
      Arkadaşlar, Android cep telefonu için Android marketten Trafikli Piranha Navigasyon programı satın aldım.(ALMAZ OLAYDIM) ancak, aldığım günden beri var olduğunu iddaa ettikleri hız kamerası programı çalışmıyor. Bunu defalarca hem bu forumda hemde firmanın güya Müşteri hizmetlerine (Bu kelimenin anlamını bildiklerini sanmıyorum) bildirdim. En az 15-20 kez denedim. Android marketten alınan programa destek verilmiyormuş. DİKKAT; Android Market sayfasında ilgili ve geliştirici olarak PİRANHA görünüyor. Yalan söylemekten de çekinmiyorlar.Neticede Bugün bana verilen cevap; Harita sağlayıcısı olan Navteq ile görüşün oldu. Navteq e ulaştım, doğal olarak verilen cevap; Biz harita sağlarız, programa müdahale edemeyiz, Program Piranhaya ait, çalışmayan program Piranhanın dediler. Lütfen; sattığı ürünün arkasında durmayan, Müşteri hizmetleri kelimesinin anlamını dahi bilmeyen, müşteriyi enayi yerine koyan bu firmanın hiçbir ürününü almayalım ve aldırmayalım.
      |
      |
    • Er
      3 Mesaj
      14 Mart 2013 21:32:49
      rıdvan bey encore 7 yazılım drıver la güncelledim yalnız harita yedeklemesi yapmadım.hem navigasyonu yazılım drıverladığımdan hende sd kartı formatladığımdan harita gitti. lütfen makina bilgilerim prihanna encore 7
      Processor SRF Atlas IV
      Platform 00 5 02
      Ram 128 mb flash 2 gb
      App Version 110301.1b27.QC83.SD
      Serial 20101153745872836905480385963193
      MCU Version SW5-29.HW5820-1,5
      DÜNDE YAZDIM SADECE HARİTA YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER ACELE CEVAP
      |
      |

• Er
      7 Mesaj
      14 Mart 2013 21:32:56
      Rıdvan Bey Merhaba,

Piranha Business Tab 7.0" model tabletim açılmıyor. Açma düğmesine bastığımda android logosu, piranha yazısı ve sonra android yazısı geliyor ve orda kalıyor. Tabletimi nasıl açabilirim. Teşekkürler.

• Er
      5 Mesaj
      15 Mart 2013 09:29:22
      Piranha quattro için paylaştınız rom u ykledım ancak sonrasında Daha önce aldığım yedeği yüklediğimde init api yazıp hata veriyor. Naviextrasta açıyor orada da güncelleme yapıyorum ancak yine aynı hatayı veriyor lütfen yardımınzı beklıyorum
      Cihazın modeli: Quattro
      Seri no:P38214198
      Seri Id: 4c483131303432353034323134323731
      |
      |

• Onbaşı
      31 Mesaj
      15 Mart 2013 09:32:32
      avea jet modem aldım mf190 tabiki çalışmdı. sdaha sonra sitenizden mf190 için verdiğiniz yazılım güncellemeyi yüklerken hata verdi ve brick oldu. bunu nasıl çözebiliriz. her modemde aynı hatayı alır mıyız?
      |
      |

www.2kr2.com Eğitim Hizmetleri
    • Er
      12 Mesaj
      15 Mart 2013 14:57:35
      arkadaş herkes soru soruyor,
      bende Rıdvan bey geç yanıt veriyor diyordum,
      onun yerinde olsam bi daha açmazdım bu kadar soru karşısında donanım haber hesabını ((:
      |
      |

kula bela gelmez Hak yazmadıkça, Hak bela yazmaz kul azmadıkça ...
    • Çavuş
      93 Mesaj
      15 Mart 2013 15:43:23
      quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

Alıntıları Göster

Sayın cyclone1289,

İşlemci özellikleri yazılıdığında max kullanılabilecek hız yazılır. Ancak satabil olarak çalışan hızda kullanıcıya sunulur. İşlemci hızını artırmak için overclock yapmanız gerekmektedir. İşlemci hızını yükseltmek için googleplay dan uygulama indirip işlemci hızını 1.4 GHz ye yükseltebilirsiniz.

Kolay gelsin.

Peki oyunlarda neden kasma oluyor ?
      |
      |

• Er
      5 Mesaj
      15 Mart 2013 16:01:18
      rıdvan bey kolay gelsin pmden mesaj atmıştım fakat görmediniz heralde piranha explorer cihazımdaki tüm haritalar silinmiş durumda cihaz sorunsuz çalışıyor fakat navigasyona tıkladığımız zaman hiçbir şey olmuyor indirebileceğmiz bir link varmıdır acaba şimdiden çok teşekkür ederim

cihaz seri nosu p3031369
      ıd numarası LH20100318005542
      |
      |

• Onbaşı
      29 Mesaj
      15 Mart 2013 16:04:08
      Rıdvan bey aristo 7.0'' tablet için mobil kullanım yazılımı çalışmamız tamamlandı demişsiniz.nereden erişebiliriz acaba yazılıma? Teşekkürler
      |
      |

• Yarbay
      2268 Mesaj
      15 Mart 2013 17:43:32
      Rıdvan bey iyi çalışmalar,
      Piranha Encore 7" cihazini aracima taktirmayi dusunuyorum. Genel kullanim amacim aux uzerinden iphone telefonumu bağlayarak muzik dinlerim. İphone icin igo europe navigasyon programini 99$ a satin almistim fakat iphoneum yere dustukten sonra gps verimli calismiyor. Bu yuzden hem aracin goruntusunun ic mekaninin havasini degistireceginden bu cihazi almayi dusunuyorum. Ama kafamda piranhayla da ilgili on yargilar olusmadida degil. Simdi cihazi alsam sıkıntı yasarmiyim problem cikarirmi endisesi var. Encore ile ilgili kronik sorunlar nelerdir, alinca kontagami baglatalim akuyemi baglatalim, bir kac kisinin yazisindan okudugum yorumlara dayanarak cihazi almadan sizinle iletisim kurmak istedim. Telefonumda 2013 haritasi yuklu. İgo ile gorussek acaba piranha icinde uygulamanin full haritalisini temin edermi, sonucta 99$ para verdim bu programa. Daldan dala atlarmis gibi oldu ama cihazin genel olarak olumlu olumsuz ozelliklerinden bahsederseniz beni cok aydinlatmis olursunuz, youtbe da piranha encore videosu dahi bulamadim inceleme icin sadece resimler ve ozellikleri iceren ilanlar mevcut. Cihazi siz olsaniz tercih edermiydiniz, bir kac kisi gps sorunu oldugundan bahsetmis vs, yorumunuzu bekliyorum. Tesekkurler
      İyi calismalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

“Uğraş. Didin. Düşün. Ara. Bul. Koş. Atıl. Bağır. Durmak zamanı geçti çalışmak zamanıdır.”
    • Çavuş
      85 Mesaj
      15 Mart 2013 22:34:56
      quote:

Orijinalden alıntı: BURHAN77

Rıdvan bey, tüm cevapları vermişsiniz

oyun çalıştırmama sorusuna da lütfen cevap verirmisiniz?

p447 businnes tab 7 oyunları çalıştırınca Open GL 2 desteği yok deniyor ve çalıştırmıyor.

Kardeşim benimde business tab 7 p447 ama malesef ki aynı konudan şiakyetciyim kesinlikle hiç bir GAMELOFT yapımı oyunu açamadım.Google playdeki herhangi basit bir subway surfes temple run bile desteklemiyor diyor tablet 4.1.1 JB yüklü bu nasıl iştir anlamış değilim. Çok istediğim N.O.V.A3 MC4 Gibi oyunları açmıyor.DEAD TRIGGER DENEN Bir oyun var dandik android telefonlar bile açarken bu özelliklere sahip bir tabletde bu oyun nasıl acılmıyor bende anlamış degilim özelden yazdım rıdvan bey'e umarım bu sorunlara bi çare bulurlar.

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
izmir havalimanı transfer
SEO
ses yalıtımı
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,953
1.2.163

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.