Şimdi Ara

Piranha Business II Tab 7-9-9.7-10.1 İnceleme,Destek,Aksesuar Forumu(ANA KONU) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
10
Favori
101.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ataburak

quote:

Orijinalden alıntı: tweeneagle

quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

quote:

Orijinalden alıntı: ataburak

Arkadaşlar linkteki tableti hiç bir yerde bulamıyorum . Bileniniz varsa yardımlarınızı bekliyorum.

PİRANHA ULTRA TAB 10.1

http://www.piranha.com.tr/product.php?product_id=336

Daybuyday de var kampanyali

http://www.daybuyday.com/kampanyalar/piranha_70792/elektronik/?Filter=True

tablet yok bu kampanyada

Arkadaşlar çok sağolun bir kaç gündür kendime uygun fiyatlı, hem oyun hemde internette gezinme gibi isteklerimi karşılayacak bir tablet arıyordum. Yeğenime business 2 aldık. Daha 10 yaşında ona yeter dedim ama benimde çok hoşuma gitti. Bİr samsung ve ya Ipad değil elbette ama aynı performansları neredeyse sağlıyor. Şiddetle tavsiye ederim. 400 tl ye olsa daha da iyi olacakmış ama neyse.

denilen ürün gitti gidiyorda var oraya bakabilirsiniz..

• piranha business tab 7 aldım 2 hafta oluyor ancak internete henüz giremedim. saniyede 2.5 mb indirme hızı olan bir internete bile zor bağlandı. google play e girmeye çalıştım bağlantı zaman aşımı dedi sürekli. onu kapattımi face i açtım. onda da aynı şeyi yaptı.
    fabrika hatası bir şeyi olabilir mi? garanti kapsamında geri göndermeli miyim?
  • Tableti 2 saat evvel almış bulunmaktayım. Cihaz f/p olarak çok iyi. Ancak playde subway surfers temple run gibi oyunlar bulunmamaktadır. İnternetten apk dosyalarını atıp yüklemeye çalıştığımda ise başarısız hatasını alıyorum. bu cihaz için normal mıdır teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: katilmen

Tableti 2 saat evvel almış bulunmaktayım. Cihaz f/p olarak çok iyi. Ancak playde subway surfers temple run gibi oyunlar bulunmamaktadır. İnternetten apk dosyalarını atıp yüklemeye çalıştığımda ise başarısız hatasını alıyorum. bu cihaz için normal mıdır teşekkürler

benim de bugun elime gecti, kurcalamakla mesgulum simdi. sizdekinin android surumu nedir, benimki 4.0.4 gorunuyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PİRANHA ULTRA TAB 10.1

yenicarsimda world kampanyası ile 366 tl ye geliyor kargo dahil 12 taksit ve nisanda baslıyor odemeler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

quote:

Tableti 2 saat evvel almış bulunmaktayım. Cihaz f/p olarak çok iyi. Ancak playde subway surfers temple run gibi oyunlar bulunmamaktadır. İnternetten apk dosyalarını atıp yüklemeye çalıştığımda ise başarısız hatasını alıyorum. bu cihaz için normal mıdır teşekkürler

benim de bugun elime gecti, kurcalamakla mesgulum simdi. sizdekinin android surumu nedir, benimki 4.0.4 gorunuyor..

Benim cihazım sürümü 4.1.1 Jelly Bean
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

quote:

Benim cihazım sürümü 4.1.1 Jelly Bean

Arkadaşım
    4.1.1 Jelly Bean sürümünde çalışmaması cihazla alakası yok,ben netten indirip tablete kurdum sorunsuz çalışıyor
    http://www.applopedi.com/download/temple%20run%202/
    Burdan bilgisayarına taktığın usb bellek içine indirip tabletine kur,usb belleği dışarıdan gelen indirme olarak gördüğünden dolayı kabul etmeyecek güvenlik ayarlarını kısa süreliğine değiştir

• arkadaşlar Piranha Business II Tab 16GB 10.1 almayı düşünüyorum annem için bilgisayarı pek beceremiyor ablam yurt dışında bende il dışında görüntülü görüşmek için kullanacağız ama ön kamera 0.3 m. piksel bu biraz kafama takılıyor kullananlara sormak istedim nasıldır netliği.
  • 9.0 a uygun hdmi kablo arıyorum.

Deneyen var ise 1080 p görüntü için performansı nasıl ? almaya değer mi ?

Kablo önerirseniz sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeoMessi1037

Arkadaşlar bende almayı planlıyorum.Sorularıma bir açıklık getirirseniz acayip mutlu olurum :)

1)Bu internette gezinirken takılma demişsiniz bunu çok yapıyor mu? (zaten bu tableti alma amacım internette,twitterda ve haber sitelerinde takılmak)
    2)Wi-Fi bağlantısında sıkıntı yaşar mıyım alım gücü nasıl?
    3)Turkcell 3G Vınn modemim var bağlantıda sıkıntı yaşar mıyım?
    4)Flash bellek falan takabilir bir şeyler atabilirim değil mi?
    5)Yüklü olan Android sistemi en güncel versiyonu diye biliyorum,uygulamalar inerken uyum sorunu yaşıyor musunuz?

Teşekkür ettim şimdiden :)

Arkadasim simdi tabletten yaziyorum yaklasik 500-600 mblik uygulama yukledim ve hepsini kendi hafizasinda tutunca kendi tarayicisi arada surekli takiliyor ama yaklasik 20 tane yuksek boyutlu uygulama yuklu ve hepsi 3d bu sebeple takildi uyarisi verince bek
    eye. Basinca rahatca calisiyor gercekten bu fiyata bu sekilde baska bir tablet bulmak cok zor piranhanin sitesinden ona uygun aksesuarlara bakabilrsin cok tavsiye ederim

Onun disinda dediklerinden suphe etme hemen al deriim bu arada turkcell modemi uyumlamak istiyorsan piranhanin destek sayfasindan sik sorulan sorulara bakmalisin ben uyumladim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tentantinton -- 6 Şubat 2013; 17:33:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PomPom

arkadaşlar Piranha Business II Tab 16GB 10.1 almayı düşünüyorum annem için bilgisayarı pek beceremiyor ablam yurt dışında bende il dışında görüntülü görüşmek için kullanacağız ama ön kamera 0.3 m. piksel bu biraz kafama takılıyor kullananlara sormak istedim nasıldır netliği.

Arkaasim olsa olsa business tab 1in on kameasi 0.3 mpx dir cunku 9 inch tab 2 nin iki kamerasi da 2 mpx.

• quote:

Cihaznda sorun var demektir cunku bu tablet bu oyunlari ahatlikla kaldirio

• quote:

Orijinalden alıntı: ecece

piranha business tab 7 aldım 2 hafta oluyor ancak internete henüz giremedim. saniyede 2.5 mb indirme hızı olan bir internete bile zor bağlandı. google play e girmeye çalıştım bağlantı zaman aşımı dedi sürekli. onu kapattımi face i açtım. onda da aynı şeyi yaptı.

Modme olan uzakliktan cok aradak duvar sayisina bakmalisin duvar sinyal hizini az etkileken sinayl miktarini cok etkilen o na bi bak bakqlim

• kolay gelsın... bende bussıness II tab 9.0 ınc var dun aldım memnunum cok sukur....

bı sorum olacaktı bende vodafone hat varda 3g modem alıp nete gırmeyı planlarıyorum.. uyumlu oldugu modem marka ve modellerı varmıdır

yoksa her marka ve modelde calısırmı... yardımlarınızı beklıyorum tesekkur ederım..

alıntı yaparak cvplarsanız mınnettar kalırım..
  • Business Tab 7' sahibiyim, marketten Fruit Ninja'yı yükledim fakat oyun bir türlü başlamıyor, hata veriyor, neden olabilir?
  • Ben bu tablet bilgisayarı alayım diyorum fakat onlive uygulamasını çalıştırmıyorsa farklı bir tablet almam gerek acaba onlive uygulamasını test edebilecek varmı bu tablette ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cese

9.0 a uygun hdmi kablo arıyorum.

Deneyen var ise 1080 p görüntü için performansı nasıl ? almaya değer mi ?

Kablo önerirseniz sevinirim..

Arkadaşım
    Ben kabloyu Piranhanın Sefaköydeki merkezinden aldım,tablete giren uç mini diger taraf normal HDMİ fiyatı 20 TL
    Ancak hata yaptım ,elimde zaten HDMİ kablo varken araştırmadan bu kabloyu aldım.Eğer sizde HDMİ kablo varsa aşşagıda linkini verdiğim mini HDMİ to HDMİ çevirici adaptörü alarak işinizi kolaylıkla ve çok daha ucuza görürsünüz
    Ben kabloyu oyunlarda görüntüyü TV ye aktarmak için kullandım herhangi bir sorun yoktu
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-mini-hdmi-cevirici-mini-hdmi-to-hdmi-69432078/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: rakmer

kolay gelsın... bende bussıness II tab 9.0 ınc var dun aldım memnunum cok sukur....

bı sorum olacaktı bende vodafone hat varda 3g modem alıp nete gırmeyı planlarıyorum.. uyumlu oldugu modem marka ve modellerı varmıdır

yoksa her marka ve modelde calısırmı... yardımlarınızı beklıyorum tesekkur ederım..

alıntı yaparak cvplarsanız mınnettar kalırım..

Arkadaşım
    Bazı 3G modemler Android desteklemez o yüzden seçici olman lazım
    Piranhanın web sayfasından senin için desteklediğini yazdıgı 3G Modem listesini aldım
    Android işletim sistemi 3G modemleri desteklermi?

Piranha tablet bilgisayarlarda kullanılan Android işletim sistemi şu an satışta bulunan çogu 3G modem modelini desteklemektedir. Desteklenen 3G modem modelleri aşağıdaki gibidir.

HUAWEİ=E220,270;E153,E1552,E156G,E160E,E172,E173,E176G,E177,E1750,E1782,E180,E226,E261,EE353,E820,EC122,EC1261,EC1270,EC156,EC167,EC189,EEC150ET127,ET128,ET128-2,K182E,K3520

ZTE=AC2636,AC2766,AC560,AC580,AC581,AC590,MF110,MF633,MF673U,TA355

DİĞER=A100,ASB-T920,C820,E1916,EU830,SEV759,SRT-E800,ST809,TU930

TAVSİYE ETTİĞİMİZ MODEM MODELLERİ= Huawei E176G ve E177 ayrıca VINNWİFİ Tp-Link özelliği bulunan modemlerde herhangi bir ayar yapmadan kablosuz ağ (Wi-Fi) üzerinden internete bağlanabilirsiniz.

Piranha Android Tablet Bilgisayarlar Hi-Link destekli 3G modemlerin tamamını desteklemektedir. Hi-Link destekli 3G modem ayarları için TAB283 kodlu sorudan bilgi edinebilirsiniz.

Bazı 3G modem modellerinde otomatik dosya sistemi özelliğini devre dışı bırakmanız gerekiyor. Otomatik dosya sistemi özelliğini devre dışı bırakmak için, 3G modem sağlayıcınızdan destek alabilir yada internet üzerinden konuyla ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Birde bu videoyu izle
    http://www.youtube.com/watch?v=g5YjvtPuEhc

• quote:

Orijinalden alıntı: tentantinton

quote:

Orijinalden alıntı: ecece

piranha business tab 7 aldım 2 hafta oluyor ancak internete henüz giremedim. saniyede 2.5 mb indirme hızı olan bir internete bile zor bağlandı. google play e girmeye çalıştım bağlantı zaman aşımı dedi sürekli. onu kapattımi face i açtım. onda da aynı şeyi yaptı.

Modme olan uzakliktan cok aradak duvar sayisina bakmalisin duvar sinyal hizini az etkileken sinayl miktarini cok etkilen o na bi bak bakqlim

modemin uzalığı tabiki etkiler ama bu öyle bir şey değildi. modemin yanında bile internete bağlandı ama girmedi. geri yolladım hersiburada ya, dün paramı hesabıma iade etmişler. şimdi başka tablet bakıyorum.

aslında piranha internete girseydi çok hoştu. ama şimdi gidip aynısından almam, sütten ağzı yanan....

• quote:

Orijinalden alıntı: tentantinton

quote:

Cihaznda sorun var demektir cunku bu tablet bu oyunlari ahatlikla kaldirio

Cihaza o oyunları yüklemeyi başardım ancak cihazımın play storesinde neden bu tür oyunlar bulunmamaktadır.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.