Şimdi Ara

Piranha 6 Katmanlı 3.2 MP vs. Rexpo 8 Katmanlı 4 MP (Yeni Modeller) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • boraun; rexpo markası için verdiğin bilgiler için teşekkürler ben bu iki rexpo arasında kararsız kaldım acaba birinin diğerine avantajı çok mu? ben deki bilgisyar masa üstü...

1)http://www.weblebi.com/Default.aspx?Pt=14&Pid=sbA0bDVGv7FZAKe-D8TUVQ

2)http://www.weblebi.com/Default.aspx?Pt=14&Pid=KNIj6wRkmGioKv4UT7YZmQ

• Kula, simdi bendeki model Rexpo HPC 010. Burda sanilanin aksine Hpc 011 ve Hpc 012 bendeki cihazdan ustun degil, aksine daha kotu. Goruntu kalitesi ve objektifi ayni, ama mikrofon olarak Hpc 010 un ustune yok. Sesi inanilmaz bir sekilde aktariyor. Hpc 011 malesef o yonden kotu ve tercih edilmiyor, alanlar memnun degil. Biraz da boyut olarak aralarinda fark var Benim kullandigim 10 gram falan cok ufak. Diger modellerse avuc ici boyutlarinda ve topluca. Masa ustu kullaniyorsan ve mikrofon sorun degilse Hpc 009 u al bence
  • şimdi son durum ne? anlamadıgım hps010 ile hps012 arasında boyut farkımı var... gorebıldıgım ıkısınında boyutları aynı gibi normal prinhaların boyutunda buyuk bişiy degilmi yani
  • HPS degil HPC. rexpo apache ve Piranhalardan ufak ve daha kaliteli. Hpc 010 ve 012 nin lens kaliteleri ayni video ve foto cekimi ayni. Mikrofon ozelliginde ise HPC 010 tartisilmaz sekilde lider. Son olarak ozet bu
  • Rexpo HPC 010 webcam aldım ayrıntılar ""webcam görüntü arşivi"" topiğinde... süper çıktı alet harbi..

saol boraun
  • Bereket versin Dark
  • ankarada nerden alabilirim peki
  • koleje giderken mithahpaşa köprüsü var..hemen orda kesiştiği yerde final dershanesi var solda.. kime sorsan gösterir.. onun karşısında mesut bilgisayar var.. ordan alabilirsin.. ama orda pahalıydı ben adama hepsiburda.com fiyatlarını göstererek 35 e aldım .. yoksa adam kdv dahil vs. diyre 42 ye falan satıcaktı valla..

bence uğraşma eğer net alışveriş deneyimin varsa git hepsiburdadan falan al... kargı daHİL ADAMIN BANA UCUZA VERDİĞİ FİYATA GELMİYO.. Kİ BAŞKASINA 35 E VERİRMİ BİLMİYORUM İNAN..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 27 Aralık 2006; 11:39:38 >
  • Ben indirim hakkımla 25 e aldım
  • abi nerden aldın 25ytl ye yaw bende ordan alam.. hepsiburada yok ...
  • evet işte yeni alacaklar için 2 modelin karşılıklı düellosu

Birinci Foto (oda ışığında)
    http://img92.imageshack.us/img92/338/image1ix9.jpg

İkinci Foto (karanlıkta kamera ışığında)
    http://img299.imageshack.us/img299/107/image3xt9.jpg

Richy: Piranha 3.2 MP
    Trouble (boraun): Rexpo HPC010

Aslında ilk günden beri aklımda Rexpo vardı fakat stokların bitmesinden dolayı mecburiyetten Piranha aldım. Ayrıca Piranha'nın bu modelinin önceki modellerden (1.3, 2 MP) hiçbir farkı yok, aradaki tek fark yazılımsaldır... Kendi açtığım konuyu yine kendim bitirdim

• Nasil da poz veriyoz ama dimi
    Aslinda goruntuler daha net ama nedense bi bulaniklik var screen shot larda.

Extradan bide su var, ben normalde bu kadar cirkin degilim
  • burda sanki piranha daha iyiymiş gibi duruo acaba richy nin kameradan daha uzakta durmasından mı kaynaklanıo bu yoksa net bağlantılarındanmı ya da cidden piranha daha mı iyi?
  • Dikkatli incelerseniz screen shot un resim kalitesini etkiledigini gorursunuz. Mesela msn yazismalarina bakin, kelimelerin etrafi tuhaf bir sekilde boyali gibi. Richy ile bizzat yaptigimiz objektif test sonucunda Rexpo nun daha net ve aydinlik olduguna karar verdik. Tabii ki bu bizim gorusumuz, ama sizden ricam testlerdeki fotolardaki kalitenin %100 olamiyacagini goz onunde bulundurun..
  • hmm biraz daha foruma bakınca rexpo nun cidden daha ii olduğunu anladım piranha nın çektiği resimlerde netlik çok ii diil.
  • Bizim yaptigimiz test edip bireysel gorusleri fotolarla gostermekti. Bu testlerde kimisi piranha yi da begenebilir saygi duyarim. Ama hic kimse rexpo da sorun diye msj atmis degil farkindaysan
  • helsllot karelenme vcar dedi rexpo da.. koptum ya.. yuh yani dedimm
  • webcam la 1024x768 foto cekip de kristal gibi gosteren bi marka varsa bilelim atalim Rexpo yu alalim onu diiimi
  • quote:

Orjinalden alıntı: boraun

webcam la 1024x768 foto cekip de kristal gibi gosteren bi marka varsa bilelim atalim Rexpo yu alalim onu diiimi

Rexpo cidden çok güzel resim çekiyor 1024×768'de
  • evet msn ye bile fotolari koyuyorum cok net
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.