Şimdi Ara

Piranha 6 Katmanlı 3.2 MP vs. Rexpo 8 Katmanlı 4 MP (Yeni Modeller)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cuma günü hepsiburada'dan bir webcam siparişi vericem, fakat bu 2 model arasında kaldım. Rexpo, Piranha'ya göre daha iyi gibi duruyor. Rexpo'nun özelliklerinde 8 Katman yüksek kaliteli CMOS optik 5 glass lens yazılıyken Piranha 6 Katmanlı lens kullanıyormuş. Ayrıca kullanıcı yorumlarında da Rexpo'nun sesi uzaktan iyi aldığı yazılı. Piranha'nın mikrofonunda sanırım problemler vardı. Fakat ilk defa duyduğum bir marka olduğu için Rexpo'ya tam güvenemiyorum, kullanan var mı? Siz ne dersiniz?

Piranha 3.2 MP:http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=88613&productid=bd48675
    Rexpo 4 MP:http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=86039&productid=bd81731

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richy -- 20 Aralık 2006; 0:35:30 >

• REXPO yu kesinlikle al.. Ben aldim pisman olursan sucu bana patlat
  • piranha da divx kayıt warmış belki ileride işinize yarayabilir
  • Webcam le film mi cekcez abii divix neye yaricak yaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: mckoray

piranha da divx kayıt warmış belki ileride işinize yarayabilir

quote:

Orjinalden alıntı: boraun

Webcam le film mi cekcez abii divix neye yaricak yaa

• yok be divx falan kaydetmez atıyo be... divx formatında kaydediyodur dandik bişi.. yoksa webcamler bunu yapacak durumda değiller tabiiki
  • DiviX ne abii? Biliyosam arap olayim vallaa
  • şaka maka bilmiyomusun ?? :))
  • Yooookkk... Abi ben girerim msn mi yaparim, mailime bakarim, pc bozulursa servis cagiririm olayim budur
  • abi divx bilinmezmi ya.. hiç mi film izlemiyosun .. neyse :)
  • Web kamerasının özelliği değildir DivX kaydetmek. Yazılımın marifetidir. Görüntü alabildiğiniz her kaynaktan da Divx kayıt yapabilirsiniz. Markası modeli önemli değil.
  • abi orjinal dvd den sasmam, digiturk de sinema kanallari varken sinemaya da gitmem napiym
    quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

abi divx bilinmezmi ya.. hiç mi film izlemiyosun .. neyse :)
  • boraun dostum senden resimlerini çekip buraya gondersen bizlere bizde örnek olarak baksak olurmu kalitesine şimdiden teşekkürler
  • Rexpo basliklarini incelersen cesitli ebatlarda cektigim fotolari goreceksiniz. Tekrar tekrar koyup sistemi sisirmiyim ana konulardan Rexpo yazili hangisi varsa girip bakabilirsin...

http://forum.donanimhaber.com/m_11099449/tm.htm
    bu baslikta var mesela.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boraun -- 23 Aralık 2006; 22:52:53 >
  • Rexpo kullanan bir kaç arkadaşım var ve gayet memnunlar yalnız fazla uzun süre kullanmadıkları için donanımsal olarak piranha gibi olabilme ihtimali var.Ben yine de Piranha diyorum
  • benımde kafam karıştı şimdi ne alsak. piranha rexpo. pıranhayı kullandık 1.3 mp den bılıom. bişey dahaa yuksek pıksellı webcam yuksek net hızı ıstermi ? yanı baglantımız azsa karşıya donukmu gıder net goruntu
  • Yuksek pixel in net hiziyla alakasi yok. fps nin net hiziyla alakasi var.
  • tek tavsiyem var sorems hepsi burada.com dan
  • sorems turk mali :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.