Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

piramitler

23
Cevap
0
Favori
719
Tıklama
Giriş
    61 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı:
    Asıl mesele bin yıllar önce o insanlar nasıl yapmış? O teknolojiye şimdi ulaşılsa bile...

Bi şekilde yapmışlar işte.
    |
    |
    Piramitler konusunda işin can alıcı noktası; evet biz bugün teknolojik olarak çok ilerdeyiz, elimizin altında binlerce teknolojik alet var fakat bir piramidin bile nasıl yapıldığını anlayamıyoruz. Burada şu konu önem kazanıyor teknoloji anlayışımız ne belki onlar bizden teknolojik olarak çok daha üstündürler.
    |
    |

Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi / Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi
    Kanuni Sultan Süleyman
  • Yüzbaşı
    375 Mesaj
    Ya ne demek "nasıl yapmışlar ?" taşları üst üste koyup yapmışlar işte.Benim dedemin evi de yığma bina. 60 sene önce çoluk çocuk, kerpiç taşıyıp hiç bi makina kullanmadan yapmışlar.Ben her sene giderim çok güzel bi r ev. Yazlar serin, kışlar sıcak olur. Depremde yılıma riski az yıkılsa bile ölüm riski az.
    |
    |

Orjinalden alıntı: seyyah_seyyare
    Burada şu konu önem kazanıyor teknoloji anlayışımız ne belki onlar bizden teknolojik olarak çok daha üstündürler.

Daha doğrusu, bazı yazarların böyle fantezileri var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pacman -- 29 Eylül 2005, 15:38:57 >
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
SEO
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,133
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.